מי כאן מגיע לכנס של העמותה מחר?

פורום זה הינו הפורום הראשי של האתר.
במקביל לפורום זה יפתחו פורומים נוספים לפי הצורך...
פרסם תגובה
דובון
אביר האפל
מי כאן מגיע לכנס של העמותה מחר?

הודעה על ידי דובון » 15:53 ,18 פברואר 2009, ד'

אני מבין מהתיאור שמסר סער שזה בעיקר דו"ח שנתי,בחירת מוסדות,כיבוד ושולחנות תצוגה.ממליצים?לא הייתי מעולם.
גם אם תנצח במירוץ העכברים תישאר עכבר

Pesel

הודעה על ידי Pesel » 16:18 ,18 פברואר 2009, ד'

את דעתי בנושא שמעת: כדאי להגיע ואז להחליט.
אבל פעם אחת באמת כדאי.

מוטי לזר
אביר האפל

מפגש העמותה

הודעה על ידי מוטי לזר » 19:00 ,18 פברואר 2009, ד'

אני אהיה ,כמו בכל מפגש.
המפגשים מהווים מקום למפגש עם עוד חברים מהתחום,ומהווים גם מקור לרכש פריטים.
אני אישית צרפתי לי חברים רבים בצורה זו.
כמו כן ההרצאות תורמות בד"כ ידע ועיניין, למרות שכמו תמיד, יש דברים שמעניינים/מחדשים יותר ויש פחות.(לעיתים מה שמעניין אחר לא מעניין אותי וההיפך- אך הסך הכל סביר מאוד)

לגבי פסל-לא ברורה התיחסותך המרומזת- פעם שניה-
אשמח אם תנמק למה/היכן/במה נכוות.
העמותה היא עמותה- ובמפגש הבא יש גם בחירות מי שמעוניין יכול להגיש מועומדות, ואם יש מספיק שיבחרו בו הוא יהיה חבר בועד, חברי הועד אגב מתנדבים כולם.
זה לא עסק פרטי של אף אחד, וכמו בכל מקום- אם מקטרים- ולא מנסים לשנות- שום דבר לא משתנה.ישנה ביקורת ויש תחלופה של אנשים.
אז אם יש השגות תעלה אותם לפחות כאן בפורום, כי אחרת אתה יוצר רושם לא נעים -של משהו אפל- וזה בפרוש לא מה שקורה- עד כמה שאני (וגם חברים שלי) יודע.
אז באמת פרט נמק והסבר.

ברווז
מנהל אתר

הודעה על ידי ברווז » 21:26 ,18 פברואר 2009, ד'

דובון, אני מבין מהודעותיך האחרונות שאתה מעמיק את העניין שלך בסכינים כל הזמן יותר ויותר.
אחד המקומות הכי נגישים להעמקת ידע פה בארץ זה מפגשי העמותה.
במחיר הכניסה מקבלים גם הרצאה או 2, בנוסף לארוחת ערב, ועוד תכנים המשתנים כל הזמן, בנוסף על קנייה ומכירה של סכינים מכל הזנים סוגים ומינים ללא אפליית גזע וגיל.
כמו כן זה מקום כמו שציין מוטי ידידי שבו ניתן לפגוש אנשים "כמוך" כמו שאומרים, עם אותו תחביב.
אחרי שפעם אחת אתה תופס שיחה מעמיקה עם זר גמור על פריט כלשהו, לא חשוב איזה, ומהצד השני אשכרה מבינים על מה אתה מדבר...אתה מתמכר.
זו חווייה שמומלצת לפחות אחת לשנה.
סכין שמקבלים במתנה לא בודקים לה בשיניים...

סכין מהגדרתה היא כלי לפני שהיא כלי נשק.

דובון
אביר האפל

הודעה על ידי דובון » 21:34 ,18 פברואר 2009, ד'

אבל מחר-אם הבנתי נכון-אין הרצאות.בגלל הבחירות והדו"ח השנתי.
האמנם?!
גם אם תנצח במירוץ העכברים תישאר עכבר

מוטי לזר
אביר האפל

תשובה

הודעה על ידי מוטי לזר » 21:36 ,18 פברואר 2009, ד'

אכן כן, עד כמ ה שאני זוכר,יהיו מינהלות למינהו, בחירות ,חלוקת תעודות חדשות, ומכירה פומבית גדולה,

tutisdog
הגורו הגדול

הודעה על ידי tutisdog » 22:57 ,18 פברואר 2009, ד'

קודם כל , מהאנשים ומהמפגש עצמו לומדים המון ומעבר לזה זה כיף מאוד לראות אנשים שיש להם נושא משותף מקדמים ומשתפים ידע.

לצערי הרב שוב אינני יכול להגיע והפעם זה כי סוף סוף מצאתי עבודה בצפון ואני עובר כרגע חודש הדרכה במשך כל השבוע עד שעות אחה"צ כך שאין לי אופציה כל כך . האמת היא שגם כסף כרגע להוציא על דלק , ולא על התשלום בכניסה (באסה כרגע שכל שקל מיועד לדברים כגון מחייה) אבל עד המפגש הבא אני מאמין שהכל ישתנה :wink:

Pesel

הודעה על ידי Pesel » 23:40 ,18 פברואר 2009, ד'

שום רמיזות: פשוט תמצתתי את השיחה של 5 דקות עם דובון בשני משפטים קצרים.

הדפסה שלי בעברית מאוד אטית ומלאה שגיאות, עקב כך אני לא מרבה בתגובות ארוכות.
(VIVA LA-SPELL CHECKER)
וכדי להסיר ספק אסביר את נקודת המבט שלי:
להגיע למפגש לתושב צפון עולה 250 ש"ח(דלק+כניסה), וגוזל חצי יום. שתי מפגשים = MILITARY. אין מציאות במפגש, את רוב הדברים אפשר להסיג באותו מחיר בלי לצאת מהבית.
את הידע אני רוכש בקריאה, כך לימדו אותי וזה מה שאני ממליץ לעשות לאנשים ששואלים שאלות בלי לפתוח ספר או לחייג בGOOGLE, מצטער.
שכל אחד יחליט לעצמו, ממליץ להגיע לפחות פעם אחת.

כל הנאמר, זה דעתי אישית, ובתור אדם הוגן(לא להתבלבל עם הגון) אני לא נוטע לשפוט אנשים אל החלטות שלהם שלא נוגעות בי ישירות.
ואם הוא מעל גיל 18, זה עושה לו טוב ולא פוגע בי, יש לו זכות מלאה לעסוק בזה (כולל להגיע למפגש האמותה) ולא לשים קצוץ על הדעה שלי.

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 4 אורחים