ייבוא סכינים סדרתיות מחו"ל.

פורום זה הינו הפורום הראשי של האתר.
במקביל לפורום זה יפתחו פורומים נוספים לפי הצורך...
נעול
ברווז
מנהל אתר
ייבוא סכינים סדרתיות מחו"ל.

הודעה על ידי ברווז » 22:15 ,11 פברואר 2009, ד'

אני שוקל אפשרות לייבא מחו"ל סכינים ולהציע אותם למכירה כאן בפורום.
בינתיים מדובר על קונספט (רעיון) בלבד, אבל אני בהחלט שוקל את זה ברצינות.
אני אדע יותר במהלך השבוע הקרוב.
בכל מקרה, מדובר על סכינים סדרתיות בלבד, אשר חוקיות לחלוטין בארה"ב (הכוונה היא, לא קפיציות למשל אשר אסורות בין היתר בקליפורנייה), שנמצאות בייצור סדיר(לא דגמים שהופסק ייצורם מכל סיבה שהיא או משהו נדיר לאספנים).
אני מניח שלכולכם יש רשימת "להשיג" קטנה :wink:
אני יודע שלי יש... :lol:
אז-דברו איתי בפרטי ונראה מה אפשר לעשות- אני מבטיח תשובות כשיהיו לי.
אני זמין גם בדוא"ל שלי:
dorlav1@walla.com
שוב, כרגע אין יותר מדיי ממה לפתח ציפיות-אני רק מגשש אחרי הקונספט וביצועו בדרך הטובה ביותר.
פרטים נוספים בקרוב.
נערך לאחרונה על ידי ברווז ב 0:33 ,13 פברואר 2009, ו', נערך פעם 1 בסך הכל.
סכין שמקבלים במתנה לא בודקים לה בשיניים...

סכין מהגדרתה היא כלי לפני שהיא כלי נשק.

ברווז
מנהל אתר

הודעה על ידי ברווז » 19:04 ,12 פברואר 2009, ה'

פרטים נוספים- כמובטח.

החנות שבה אני עובד מייבאת אחת לחודש סחורה מארה"ב. יחד איתה נייבא סכינים- לפי הזמנתכם, שתעבור דרכי או ישירות דרך החנות.
אני יכול להבטיח שהמחיר יהיה הגיוני.
מי שירצה להזמין משהו מחו"ל אבל ירצה לחסוך את הבבל"ת של המכס בארץ- מוזמן לדבר איתי.
ההזמנות יתבצעו עם תשלום מקדמה (50 ש"ח או משהו כזה) לצערי, כיוון שבעל - הבית קצת חושש מהזמנות שיתבררו כחסרות כיסוי.
התשלום יהיה במזומן או צ'קים בלבד. החנות אינה עובדת עם כרטיסי אשראי (החנות היא עסק ממכר סיטונאי בבסיסה).
החנות נמצאת בחיפה, באזור הצ'ק-פוסט. הלא חיפאים שבינינו יאלצו לכתת רגליהם אלינו או לשלם על משלוח עלות קטנה נוספת (אם אינני טועה 15 שקלים דרך הדואר או 40 שקלים דרך חברת שליחויות, שעוברת דרכנו פעם ביום או סכום דומה בחברת שליחויות לפי בקשתכם).
נכון לשלב מוקדם זה, אלו ההבנות שהושגו, והמעט פרטים שאני יודע ויכול לתת. עוד פרטים יבואו בהמשך, כשהנושא יתפתח מספיק-פשוט יום חמישי בערב לאף אחד אין כח לדיונים סוערים אל תוך הלילה... :lol:
טוב, לפחות לא לבוס שלי. אני תמיד שמח לדבר על סכינים :wink: :D
דבר נוסף:
אין פה ניגוד אינטרסים , גם לא למראית עין, כי אני אישית לא אראה שקל מהמכירות הנ"ל.

-דבר אחרון:
למה האימייל שלי עדיין ריק?...
יאללה, תתחילו "לשפוך".

אמיר_לב
אביר האפל

הודעה על ידי אמיר_לב » 19:35 ,12 פברואר 2009, ה'

הייבוא כולל גם חרבות?

david448
תושב קבע בפורום

הודעה על ידי david448 » 20:15 ,12 פברואר 2009, ה'

מה שבnew graham עולה 150 דולר כמה יעלה אצלך ?

ברווז
מנהל אתר

הודעה על ידי ברווז » 21:13 ,12 פברואר 2009, ה'

אמיר, כרגע לא נבדקת האפשרות לייבוא חרבות. אני אעלה את השאלה ונראה מה ניתן לעשות.

דוד, תצטרך להיות קצת יותר ספציפי ולומר לי על איזה דגם בדיוק אנחנו מדברים, כדי שאוכל לחזות את המחיר.

david448
תושב קבע בפורום

הודעה על ידי david448 » 23:27 ,12 פברואר 2009, ה'

נגיד ZT100 עולה 236 דולר וכמה הוא יעלה אצלך ?

EliranD
אביר האפל

הודעה על ידי EliranD » 0:05 ,13 פברואר 2009, ו'

היי ברווז שלחתי לך מסר פרטי.
בתודה,
אלירן דהן.

ברווז
מנהל אתר

הודעה על ידי ברווז » 0:18 ,13 פברואר 2009, ו'

david448 כתב:נגיד ZT100 עולה 236 דולר וכמה הוא יעלה אצלך ?
תשובה תקבל ביום ראשון.
אלירן שלחתי לך תשובה.

קורא_בהרים
חדש בפורום

הודעה על ידי קורא_בהרים » 15:49 ,13 פברואר 2009, ו'

היי!

כל הכבוד על היוזמה המגניבה!

אם זה יצא לפועל, אני אשמח להצטרף (אני מעוניין ב- Cold steel Warrior series O-Tanto, שמחירה כ- 350$...)

אם אתם מביאים גם חרבות, אז אשמח להביא גם זוג חרבות מאותה סידרה, לשיקולך.

שוב כל הכבוד, ובתקווה שיצא לפועל.

קרמיט
אביר האפל

ייבוא???

הודעה על ידי קרמיט » 19:00 ,13 פברואר 2009, ו'

ברווז,

יוזמה יפה אך אני חושש שלא ירדת לעומק הדברים.

כאשר אנחנו מייבאים דבר באופן אישי זה יפה ומבורך (ואני בהחלט נוהג כך). כאשר עסק או אתר עושה זאת, שים לב לא לדרוך על רגליהם של הייבואנים השונים. זו פרנסתם, הם אילו שעמלו קשה להביא את החברות הללו לישראל, והם אילו שנותנים שירות גם לייבוא האישי שלנו האספנים (תיקונים וכו').
כאשר אנחנו מזמינים לעצמנו זה מצוין.
ייבוא פררללי של חברות הוא אינו מכובד, אינו מקובל ולמרות שרוב החברים ישמחו ליוזמה (כי אם אני חוסך לכיסי שקל מה איכפת לי משאר העולם), מדובר במנהל לא תקין.

הורדת שירשורים מסויימים מהאתר, תשקול מחדש את היוזמה הזו. להביא באופן פרללי פריטים של ייבואינים קייימים זה לא תקין, לא חוקי ואני מתפלא שסכינים למבינים נותן יד לתופעה שכזו.

רם (קקרמיט)

נ.ב. - רוצים לעשות חנות אינטרנטית לנו האספנים.. מצוין. אבל באופן תקין וחוקי

דובון
אביר האפל

הודעה על ידי דובון » 19:10 ,13 פברואר 2009, ו'

קרמיט
האם אתה מציע שהפעילות תתבצע ביחס למוצרים שאינם מיובאים באופן סדיר לישראל,כלומר שאין כאן יבואן רשמי?
האם בתחומים אחרים יבוא מקביל אינו פרקטיקה מוכרת?
גם אם תנצח במירוץ העכברים תישאר עכבר

קרמיט
אביר האפל

ייבוא פררללי

הודעה על ידי קרמיט » 19:30 ,13 פברואר 2009, ו'

דובון ידידי היקר,
לגבי חברות שאין להם ייבוא מסודר ורשמי לארץ בהחלט אין בעיה. לגבי חברות שקיימות ויש להם ייבואן רשמי בארץ, זו בהחלט בעיה לעניות דעתי. זה שישנה תופעה כזו בתחומים אחרים אינו מעלה או מוריד מעצם התופעה. אם כולם גנבים זה לא מהווה לגיטימציה עבורי להיות גנב. נקודה!
ובכלל, יש כל כך הרבה יצרני קאסטום נפלאים פה בארץ.... קנו כחול לבן!
רם (קרמיט)

coldstorm
תושב קבע בפורום

הודעה על ידי coldstorm » 21:42 ,13 פברואר 2009, ו'

קרמיט ידידי, אני מבקש שתגיב בלי להתלהם ובלי לבצע עבירות פליליות - ולקרוא לאדם גנב זאת הוצאת לשון הרע.
לגופו של עניין, מדובר,לכל היותר, אולי בפגיעה קלה בפרנסה של יבואן זה או אחר, וגם זאת בהנחה שמדובר בסכין שאכן מיובא לארץ על ידו ביבוא סדיר. אם בידיו זכיינות בלעדית על מוצרי החברה - זכותו - מול החברה בלבד - שהיא לא תמכור ישירות ליבואן אחר.
אין כאן שום דבר לא מכובד ולא נאות ובטח שלא גניבה.
לגבי מי שמתעניין בסכינים שערכן מאות דולרים - אני מצטרף לקריאתך, קנו סכיני קסטום כחול לבן.
נועם

david448
תושב קבע בפורום

הודעה על ידי david448 » 21:53 ,13 פברואר 2009, ו'

דבר ריאשון- קונקורנציה זה תמיד טוב ! דבר שני-היבואנים האלו ממש יקרנים.

tutisdog
הגורו הגדול

הודעה על ידי tutisdog » 0:12 ,14 פברואר 2009, ש'

סליחה שאני מתערב, אני אחד מאלה שחשבו שזה יכול להיות רעיון טוב , אבל שתי הערות יש לי לומר בנושא:
1. אם היצרן אינו מגביל את הקנייה של מוצר ספציפי לקנייה רק דרך יבואן רשמי , אז אינני רואה כל בעיה אם אדם רוצה להזמין דרך מישהו ולא לבד ולאו דווקא דרך יבואן.
2. אם ניתן לרכוש מוצרים מחנויות אונליין דרך אתרים מחו"ל וזה יכול להיות קצת יותר זול ממה שנרכוש דרך היבואן הישראלי את אותו הדגם אז למה לא?

דבר ראשון אם ליבואן יש בלעדיות כאן אז אין סיבה לחלק מהיצרנים או חנויות רשת אחרות למכור לישראלים , אבל מה לעשות , יש חנויות אונליין רבות בחו"ל שניתן לרכוש בהם ולשלוח לארץ.
דבר שני אם יבואן בארץ מביא סכין מסויימת והמחיר גבוה כי הוא רוצה רווח והחנות רוצה רווח ואתה יכול להשיג זאת בשני שליש או בחצי מחיר אז למה לא?
הרי לא מדברים על זה שברווז יביא כמויות מסחריות אלא מדברים על פריטים בודדים ללקוחות שמחפשים משהו מסוים , אז כן יכול להיות שיהיה פריט כזה בארץ ויכול להיות שלא. ואם יש כזה פריט בארץ שמיובא באופן סדיר לארץ ע"י יבואן אז לפי טענה זו , כל יבואן יכול לבוא בטענות אל כל לקוח שרוכש דרך האינטרנט גם לא דרך מישהו כגון ברווז.
ולזה יש לי טענה כנגד , שהיבואן יחשוב אולי על להוזיל קצת המחיר, חלק מהם מוכרים רק לחנויות ומה לעשות גם לחנות יש רצון להרוויח הרבה כמו היבואן , והיכן שהוא בדרך הם שוכחים שיש להם לקוח שאולי לא ירכוש כי המחיר מתחיל להיות לא מציאותי.

דוגמא למה שאני עושה היא בנושא ג'ינס ליוויס, זה הג'ינס היחידי שאני מוכן ללבוש אבל בארץ מחיר לזוג הוא בשמיים וקצת מוגזם, אז הפיתרון שלי , אני מזמין לי פעם בשנה 3 זוגות ליוויס מארה"ב גם עם תשלום המס והמשלוח אני מגיע למחיר שהוא חצי מחיר ממה שיעלו לי 3 זוגות ליוויס בארץ.
אם אני יכול להשיג מחיר כזה למה שלא אקנה כך ??? למה אני צריך לשלם קרוב ל1600 ש"ח על 3 זוגות בארץ כאשר אני יכול להביא אותם ב 700 ש"ח סליחה על הבוטות אבל לא על כל מוצר צריך לקנות וילה . גם אני כשכיר עובד קשה כמו רוב השכירים וזכותי כקונה לרכוש היכן שמתאים לי.
לא כולם אמידים כלכלית ולא כולם מעונינים לשלם שליש משכורת על סכין יחיד .נכון שיבואן משלם מס גם על הרווחים וגם החנות אבל הם עדיין שומרים על נתח רווח גבוה ככל שניתן על מנת שירגישו שהם מרוויחים נתח שמן גם לאחר המס .
אני בעברי הרחוק ניהלתי חנות והייתי עושה את כל החישובים האלה ואחר כך בחיי עבדתי תקופה ארוכה בעמילות מכס וראיתי יבואנים ואת חישוביהם . ואתם יודעים מה . אני נהנה לקנות ברשת כשאני יכול או להיעזר בחברים מחו"ל שישלחו לי דברים שאני רוצה לרכוש בזול יותר ממה שהם יעלו בארץ , אני לא מתבייש בכך ואני חושב שזו זכותו של כל צרכן להוציא את כספו היכן שיראה לנכון.

ברווז
מנהל אתר

הודעה על ידי ברווז » 0:59 ,14 פברואר 2009, ש'

אני לא חושב בכיוון של יבוא פרללי, הסר דאגה מליבך-קרמיט.
גם היבואנים יכולים להרגע, ואתם יודעים מי אתם... :wink: לא צריך לנקוב בשמות.
לא מדובר על ייבוא כמויות מסחריות של דגמים מסויימים לפי צפי מחירות. מדובר על משהו מקביל לייבוא אישי של רכבים, פחות או יותר.
גם בואו לא נשכח את העובדה ש-2 היבואנים (החברים פה בפורום אגב) נמצאים במרכז, ולא בצפון- מה שמצריך נסיעה מיוחדת לצפוניים לאיזור המרכז, שזה לא קל עבור האנשים הצריכים לעבוד למחייתם. אבל זה כבר נשמע כמו תירוץ זול.
בכל מקרה ומצב, כך תתווסף אפשרות בחירה והיצע קצת יותר נרחב.
בינתיים השאלות שנשאלתי היו על דברים שאין להם ייבוא סדיר אם בכלל לארץ.
וחוץ מזה. שאלה היפותטית:
אם יבואן א', שעוסק בזה באופן סדיר, מוכר פריט A במחיר X, ויבואן ב' שגם הוא עוסק בזה באופן סדיר ומוכר במחיר Y, למה שלא יבוא ייבואן נוסף שיכול למכור את הסחורה במחיר X או Y פחות כמה אחוזים? זו תחרות לגיטימית, וכך עובד השוק.
או שאולי אתה דוגל במה שעשו בזמנו חברות המוכרות מזון לבעלי חיים ותיאמו מחירים, שזה אגב כבר לא חוקי לחלוטין.

החנות שמדובר עליה שתקום באתר אינה קשורה כלל לנושא.
מדובר על יוזמה פרטית שלי דרך המקום שבו אני עובד.

קרמיט היקר, עוד על אתיקה ופואטיקה, אשמח לשמוע ולהגיב בהודעות פרטיות.

רוחו_של_TC
אביר האפל

הודעה על ידי רוחו_של_TC » 21:03 ,14 פברואר 2009, ש'

ברווז כתב:
החנות שמדובר עליה שתקום באתר אינה קשורה כלל לנושא.
מדובר על יוזמה פרטית שלי דרך המקום שבו אני עובד.
עכשיו אני מבולבל לגמרי. מול מי עושים את העיסקה : מולך? מול החנות כאן באתר? או מול בית העסק שבו אתה מועסק?

הסיבה שאני שואל, זה שאני בדרך כלל מעונין במוצר שיש לו "אבא ואמא" ולא במוצר שמגיע ממשפחה אומנת.

ברווז
מנהל אתר

הודעה על ידי ברווז » 19:53 ,15 פברואר 2009, א'

האמת TC- אני עדיין לא יודע לענות לך על זה ב-100% ביטחון.

עדיין לא גיבשתי תכנית עסקית מסודרת לעניין הזה.

למעשה, סליחה חברים-עדיין אין לי תשובות ואני לא יודע דבר מעבר למה שידעתי אתמול ושילשום.

ייתכן שהקנייה תיעשה דרך העסק בו אני עובד (מטעמי קיצור בכתיבה=להלן "החנות"), וייתכן שהמכירה תהיה ישירות מולי במפגשי העמותה, עם קבלה של החנות.

קודם כל אני עדיין לא דיברתי עם איש הקשר שלי, בימי ראשון האמריקאים לא עובדים. כך שאני לא יודע אם בכלל יש אפשרות לייבא דרכו משהו, נקודה.

אני לא שכחתי אף אחד, יש לי את השאלות והבקשות שלכם רשומות ובזיכרון, וברגע שיהיו לי תשובות-אעדכן. אני לא בורח לשום מקום.

קרמיט
אביר האפל

הודעה על ידי קרמיט » 10:20 ,16 פברואר 2009, ב'

ברווז ידידי,
לא גלשתי בפורום מספר ימים וראיתי שדברי לא הובנו כהלכה ולא היו נאותים.

לא רמזתי, לא אמרתי, ואני לא אומר שאף אחד (בוודאי לא אתה) גנב.
דובון שאל האם אין מעשים מסוגים שונים שכולם עושים, ואני רציתי לאמר שהכלל אינו מעיד על הפרט. קרי: אם כולם עושים דבר X זה לא אומר שגם אני צריך / רשאי לעשות אותו גם.
יתכן שכך הייתי צריך לנסח את המשפט שלי. אז הינה, נסחתי מחדש.

שוב, לא רמזתי ואנני חושב שנושא הייבוא הפרללי הנו גנבה. אבל הוא כן לא תקין. יוזמתך אינה ייבוא אישי (כפי שנוח לרבים להגדיר זאת) אלה ייבוא מקביל. העניין הוא שזה נעשה על גבם של הייבואינים "היקרנים" (כפי שהוגדרו בפורום) ועל גבם של החנויות. החנות שאתה עובד בה תייבא באופן מקביל. תמכור ברוווח קטן בלבד. אבל... (תקן אותי עם אני טועה) כאשר יהיה צורך בתיקון או מימוש אחריות, יופנה הקליינט לחנויות הרגילות שיתנו שירות באמצעות הייבואנים הרשמיים ולא על ידי החנות שבה אתה עובד. (ולמען הסר ספק, אני לא אחד מהייבואנים). בקיצור: הקניה תעשה באופן כזה שיאפשר מיזעור עלויות. אבל השאר על גבם של אחרים!

ברור לי שלא נהיה תמימי דעים ואני גם לא מתכוון לכתוב דבר נוסף בנושא. תקראו לילד בשמו או לא, זה לא ענייני.

רם (קרמיט)

דובון
אביר האפל

הודעה על ידי דובון » 13:34 ,16 פברואר 2009, ב'

נדמה לי שמה שקרמיט אומר-ולא קיבלתי רשות לדברר אותו-שאם מתייחסים לכל העניין כסוג של יבוא אישי,כשמישהו חוסך לנו חלק מהבירוקרטיה,אזי ייקרה אחד משניים:
הבוס של ברווז ייצטרך לתת תמיכה טכנית לתיקונים והחלפות
ולחלופין
מי שיהיו לו בעיות-ייכבד ויישלח בדואר ליצרן בארה"ב,לאחר שיסדיר זאת מראש דרך שירות הלקוחות שלו.
FAIR ENOUGH-כך נהגתי אני תמיד כשהייתי צריך שירות,כי לא חשבתי שהגון לקנות לדרמן מוזל באיזה מחסן באוהיו ואז-כשהפלייר נשבר או משהו בסגנון-ללכת לריקושט ולבקש תיקון בחינם או בתשלום סמלי.
תבינו-במשך 10 שנים(95-2005) קניתי המון מדילרים בחו"ל כדי לא לשלם את מחירי הארץ,אבל מהצד השני גם לא חשבתי שהיבואנים חייבים לי משהו.
אציע שברווז יבהיר את הנקודה.

נ.ב.לא רק שאני לא יבואן-אני אפילו לא יודע מיהם חוץ ממה שנכתב לי במייל פרטי שמושון מייצג כמה חברות

אמיר_לב
אביר האפל

הודעה על ידי אמיר_לב » 13:41 ,16 פברואר 2009, ב'

דורון,
למרות שאין את מה שאני מחפש היום (חרבות) ,זו יוזמה ברוכה מאוד, איך העניין יתבצע? אתה תפרסם פה? או שנגיע באופן אישי לפי מה אנו רוצים ואתה תשיג את זה?

אם מותר לציין, אם יש כאן יבואנים של חברות, אולי כדאי שתציגו את עצמכם, ישנם אנשים רבים המעוניינים להשיג פריטים של חברות, לדוגמא אני הייתי רוצה לבחון חרב של קולדסטיל ואם יש כאן יבואן זה רק יקל עליי...

ברווז
מנהל אתר

הודעה על ידי ברווז » 23:12 ,16 פברואר 2009, ב'

ישנו יבואן של קולד-סטיל כאן בפורום. הוא היה גם במפגש בצפון, אני יודע בוודאות שנתקלת בו- חפירה קטנה בפורום תעזור.

אני חווה ספקות באשר לכל הנושא.
אני לא יכול לטעון בתום לב שאין פה ניגוד אינטרסים.
מצד אחד המכירה היא רק לחברי האתר.
מצד שני, זה יבוצע דרך עסק.
אני לא שלם עם זה.
אני לא יכול להטיף מוסר על פירסום מחד, ולנצל אותו מאידך. זה לא יאה, ולא ייעשה, וזאת למרות שאני נמנע בכל כוחי מלפרסם את שם העסק, באיזה שהוא שלב המרצע ייצא מהשק.

אני שב ומצהיר שאני לא אראה אגורה שחוקה מזה.
ועדיין משהו מציק לי.

מה אתם אומרים?
האם אכן יש פה ניגוד אינטרסים?
האם מדובר על מעשה שנחשב ל"כשר אך מסריח"?
או האם אתם חושבים שמדובר על משהו לגיטימי ושאני פועל נכון על מנת לקדם את התחום בארץ כפי יכלתי?

אנא הגיבו. דעתכם חשובה לי מאד בנושא.

דובון
אביר האפל

הודעה על ידי דובון » 23:18 ,16 פברואר 2009, ב'

ברווז מכובדי
מה התוכניות שלך לגבי העניין שהעליתי שתי מודעות למעלה?אח"כ אשמח להגיד לך מה אני חושב-בין בפרטי ובין בפורום.

ברווז
מנהל אתר

הודעה על ידי ברווז » 23:38 ,16 פברואר 2009, ב'

אכן יש בזה משהו, ואצטרך לשאול את בוסי היקר בדיוק מה יקרה בסיטואצייה של " יוסף המוכשר הפיל את להבו על הרצפה באישון לילה והלז נחצה לשניים" כמו שדובון מספר את הסיפור :lol:
אני מאמין לחלוטין שהלז ייקח את האחריות וישלח את הפריט התקול לחו"ל כמו שאנו נוהגים לעשות עם כלים שקנינו מחו"ל ולהם בעייה זו או אחרת.
רק שזה ייקח יחסית הרבה זמן, זאת אני אומר מראש. בהחלט תיתכן צבירה של כמות של כלים תקולים לפני שנעשה משהו בנידון.
תשובה חד משמעית אין לי כרגע, אברר מחר.

ברווז
מנהל אתר

הודעה על ידי ברווז » 18:16 ,17 פברואר 2009, ג'

הגעתי להחלטה.
על פי מדיניות האתר, הודעות מסחריות לא מורשות כאן.
האתר כרגע אינו בעל צוויון מסחרי, ואינו צפוי להפוך לכזה בזמן הקרוב.
כמנהל האתר ישנו כאן ניגוד אינטרסים מובהק, אשר איני יכול להתכחש אליו.
מלכחתחילה היו לי מספר שאלות מוסריות באשר לכל הנושא, אשר רק התרבו ככל שהעמקתי בזה.
אני מתנצל , אך אני יורד מזה.

באשר למי שתהה, אגב, על "ייבוא מקביל".
כבר הפניתי מספר פונים לחפש את היבואנים בפורום. אני לא מעוניין "לדרוך" על אף אחד ולא חשבתי לייבא משהו שנמצא בייבוא סדיר בכל מקרה, גם מסיבות מוסריות וגם מסיבות אחרות.

שגיתי.
אני מתנצל בפני כל מי שנפגע בטעות, כי זו לא הייתה כוונתי מעולם- לפגוע באיש.

הנושא ננעל.
בברכה,
דורון.

נעול

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים