מה הסכין הכי יקר לך שאבד,נגנב או הוחרם?

פורום זה הינו הפורום הראשי של האתר.
במקביל לפורום זה יפתחו פורומים נוספים לפי הצורך...
פרסם תגובה
דובון
אביר האפל
מה הסכין הכי יקר לך שאבד,נגנב או הוחרם?

הודעה על ידי דובון » 23:21 ,14 ינואר 2009, ד'

הכותרת מדברת בעד עצמה-כל מי שאוסף הרבה שנים (חוץ מטיפוסים מסודרים ומבוקרים במיוחד) מחזיק כמה שלדים כאלה בארון:גנבו לך?איבדת?החרימו לך בשדה התעופה סכין ששכחת שיש בתרמיל?אצלי יש אפילו קטגוריה נוספת לכל הראשונות-סכינים שאני אפילו לא בטוח שקניתי, כי איבדתי כמעט מייד, ואולי עוד ייתגלו בעתיד.
אז גם אם יש לך עשרה כאלה-תבחר אחד או שניים שהיית קשור אליהם וספר באיזה נסיבות עזבו אותך!
גם אם תנצח במירוץ העכברים תישאר עכבר

רוחו_של_TC
אביר האפל

הודעה על ידי רוחו_של_TC » 23:32 ,14 ינואר 2009, ד'

vini vidi vadis
נערך לאחרונה על ידי רוחו_של_TC ב 13:54 ,3 מאי 2009, א', נערך פעם 1 בסך הכל.

רעי
בלייד ראנר

הודעה על ידי רעי » 23:53 ,14 ינואר 2009, ד'

שניים זכורים במיוחד-
באק טיטניום (להב האנטר עם ידית טיטניום עם שקעים עגולים). הביאו לי במתנה מארה"ב לבקשתי, נגנבה שנה לאחר כן מהארונית שלי בפנימיה. הסכין היחידה שהלכתי בגללה מכות- הייתי בטוח שאני יודע מי זה, אבל זה לא עזר לי, כי בסוף גם חטפתי, וגם לא קיבלתי את הסכין בחזרה...
אולר צייד צר ספרדי (מואלה או אייטור- לא זוכר כבר), ליווה אותי צמוד בטיול נהדר של 10 ימים ביוון, ונשאר בכיס 5 דקות יותר מדי- 5 דקות אחרי ששלחתי את התרמיל בצ'ק-אין. נזכרתי בו שניה לפני שעברתי בשער גלאי המתכות, וכבר היה מאוחר מדי... כל שיחות הטלפון לחברת אולימפיק לא הועילו.

דובון
אביר האפל

הודעה על ידי דובון » 23:55 ,14 ינואר 2009, ד'

שכחתי לתת לכם את הנבחרת שלי:
אמרסון CQ7-הלך לאיבוד ביערות הכרמל.הצטערתי על הכסף שעלה לי,אבל לא באמת אהבתי אותו.להב טנטו קרבי הוא בחירה אומללה לקילוף תפוזים!אם תתקלו בו-שמרו לעצמכם.
בוקר עם להב קרמי וידית עצם-נגנב בפריצה למשרד שעבדתי בו בלוד-הגשתי תלונה במשטרה.אני מניח שעוד לפני שיצאתי מהבניין נזרקה התלונה לפח!-הלב כואב כשנזכרים
ספיידרקו קיווי-לא זוכר אם קניתי או רק עמדתי לקנות ,אבל מאז לא ראיתיו איך קראו לזה פעם?"פרופסור מפוזר"-זה אני

tutisdog
הגורו הגדול

הודעה על ידי tutisdog » 0:11 ,15 ינואר 2009, ה'

אצלי נגנב סכין אחד , סטילטו איטלקי switchblade , כאב לי עליו כי הצלחתי להביא אותו איתי מחו"ל במזוודה , ודווקא מביקור בגרמניה לפני כ-18שנים (הייתי אז תלמיד בפנימייה ) בטיסה של אל על שרק הבידוק הביטחוני שם לקח לי שעה בגלל פתיחת כל דבר שיכול להיות מסוכן, הם בדקו שם כמעט הכל פתחו מתנות, פתחו פלש חד פעמי של מצלמת פולרואיד ואפילו צילמו תמונה אחת (כולל לפתוח משפחת שיניים ) זה היה פשוט ממש מטורף ועם כל הבדיקה הזו הם לא עלו על הסכין :wink:
לבסוף כאשר הגעתי לארץ לאחר כשנה ביקר אותי מכר שלי ואחיו והם ראו את האוסף הבחור ביקש שאתן לו את הסכין החדש בכדי להראות למשפחה שלו , אני בטפשותי הרבה הסכמתי, לאחר יומיים שהוא לא חזר אלי ביקשתי ממנו להחזיר את הסכין , מיותר לציין שכבר לא ראיתי את הסכין הזה בחזרה. מעבר לכך שהוא לא טרח להחזיר את הסכין הוא עוד העז בשיא חוצפתו לומר לי שהוא לא לקח בכלל.
אחד מהדברים שלמדתי הוא שאני לא סומך אל אף אחד יותר, וזה עיקרון שאני עוד חי איתו עד היום.

שכחתי לציין שהמכר שהיה לי היה מתנדב משמר אזרחי כמוני רק שאחיו שבא איתו היה איכות נמוכה קטן.
סמכתי על המכר שלי שיעמיד אותו במקום , אבל מה , מסתבר שאחים בקשר דם יותר חזק ממכרים , למרות שהוא היה עד למקרה וראה שנתתי לאחיו את הסכין בהבטחה שתוך יום זה חוזר אלי.

dBu24
בלייד ראנר

הודעה על ידי dBu24 » 0:15 ,15 ינואר 2009, ה'

לא משהו: אולר וונגר שהלך עם הדגמ"ח באיזה מילואים וסוויסקארד שאיש בטחון פרנויד החרים לי בשדה התעופה של טריאסטה.

אני לא נוהג לאבד דברים ודואג מראש שלא יחרימו לי סכינים. כן החרימו לי וויסקי בורבון בנתב"ג של ווינה ובקבוק מים מינרלים באוסלו. גרררררררר

דוד

Guest

הודעה על ידי Guest » 10:23 ,15 ינואר 2009, ה'

Spyderco Kopa שהיה בכיס של המכנסים ששכחתי במכון כושר על ספסל בחדר הלבשה. שעה אחרי כן הכל התאדה, כאילו לא היה דבר. המכנסים ותוכנן חעולם לא הוחזרו. מייק

ברווז
מנהל אתר

הודעה על ידי ברווז » 18:09 ,15 ינואר 2009, ה'

:?
:x
אולר שוויצרי של וויקטורינוקס...
הפריט היחיד שאיבדתי עד היום.
אבד לי אחרי הטלה לא מוצלחת, בלילה, אי שם באזור שהוא היום מרכז הקונגרסים בחיפה ואז עוד היה אתר בנייה. :(
עדיין לא סלחתי לעצמי על זה.
5 שעות חיפושים לא עזרו.
סכין שמקבלים במתנה לא בודקים לה בשיניים...

סכין מהגדרתה היא כלי לפני שהיא כלי נשק.

EliranD
אביר האפל

הודעה על ידי EliranD » 20:14 ,15 ינואר 2009, ה'

לי אבדה סכין מואלה חביבה שקניתי שהייתי בן 13.
אני חושב שאמי אחראית להיעלמותה המיסתורית.. :roll:
נערך לאחרונה על ידי EliranD ב 22:02 ,15 ינואר 2009, ה', נערך פעם 1 בסך הכל.
בתודה,
אלירן דהן.

שלומי
בלייד ראנר

הודעה על ידי שלומי » 20:14 ,15 ינואר 2009, ה'

אצלי הלך לאיבוד אופניל 8 להב קארבון

נפל למצולות הים בבסיס שההיתי בקורס בדיוק סיימתי לחרוט עלי

את שם הקורס ואת התאריך זה ממש ביאס אותי :cry:

אורים
חדש בפורום

הודעה על ידי אורים » 20:47 ,15 ינואר 2009, ה'

דובון,
אתה הגדול מכולם.
זה שאתה מסוגל לאבד סכין שאתה לא בטוח שהיתה לך - זה ענק.
אם אמצא אותה - אחזיר לך.
אורי

הפטיש
אביר האפל

הודעה על ידי הפטיש » 21:59 ,15 ינואר 2009, ה'

לא גנבו לי ברוך השם, אף סכין, וגם לא אבד לי כלום, הוחרם לי פעם קוקרי תיירותי זול ומעאפן, ע"י משטרה, וגם ביונט לרובה MOSIN ע"י מכס, גם זול, דרך אגב. מה שכן - מכרתי סכין יקרה מאוד - SERE של AL MAR, מהדגם שהיה בשימוש אצל יחידות עלית בצבא ארה"ב ולא מיוצר יותר. מחיר העלות שלו היה 1200 ש"ח. מכרתי בפחות. מכרתי גם קשת ציד שעלתה לי 2000 ש"ח, ומכרתי אותה בפחות. אלה הפרטים היקרים ביותר שעזבו את האוסף שלי.
Crocodile Dandy said: That's a knife!

דובון
אביר האפל

הודעה על ידי דובון » 22:45 ,15 ינואר 2009, ה'

אורים-מאז ומעולם חוננתי במידה גדושה של פיזור נפש,ובשנים האחרונות הצטרפה לכך גם פגיעה רצינית בזכרון לטווח קצר.אם מדובר היה בסכין שפינטזתי עליו חודשים,ואז הזמנתי אצל דילר בחו"ל (סכיני ה-איביי שלי לא נקנו באיביי...) ואחר כך חיכיתי שבועות, והלכתי לשחרר בבית המיון המרכזי,שילמתי מכס וכו'-את זה לא הייתי שוכח.
הבעיה יכלה לצוץ בסכין שקניתי בחנות או בתערוכה.במקרה כזה אם נגנב הסכין מתרמילי בתחתית,או נשכח על הכוננית במלון (והיו כמה כאלה) לפני שהפך להיות חלק ממני,נותרתי בספק.
כך גם הקיווי:אני זוכר שאהבתי אותו,אני נזכר שנכנסתי לחנות והחזקתי ביד.לא זוכר אם קניתי-שנעבור רענון זכרון בהיפנוזה כדי לפצח התעלומה?!
ועוד עדכון לגבי אירוע הפריצה בלוד-באותה הזדמנות נגנב גם סכין אפריקאי שקניתי בקניה באיזה חור נידח.משהו עם ידית מקרן פרה.אני מתנצל מראש בפני מוטי לזר ,ומבטיח שאם עוד היה בידי היה סכין זה מועבר למוזיאון שלו,ביחד עם הפריט הפיליפיני שכבר נמסר.
בקיצור-אם הייתי בחור אחראי ומפוקס כמו חלק מהנוכחים כאן-רשימות ההיצע השבועיות שלי היו נמשכות שבועיים נוספים!

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 5 אורחים