דעה אישית.

פורום זה הינו הפורום הראשי של האתר.
במקביל לפורום זה יפתחו פורומים נוספים לפי הצורך...
פרסם תגובה
סמוראי-קה
חדש בפורום
דעה אישית.

הודעה על ידי סמוראי-קה » 11:07 ,13 ינואר 2009, ג'

שלום לכולם!

זה זמן רב אני עוקבת אחר הדברים הנכתבים בפורום אך רק עכשיו החלטתי להירשם ולדבר בשמי, להביע את דעתי בתקווה לקבל תגובות על דברי.
אני מבינה שהפורום הוא במה אפקטיבית לדיאלוג בין אנשים, לחיפוש ולשיתוף פעולה, להחלפת דעות מתוך ניסיון אישי.
חשוב לי מה שקורה כאשר מופיעות בפורום עבודות של מסטר רודי צירלין בנושאים שונים. עבודות המיועדות למכירה או פשוט כדי שאחרים יתרשמו מהן.
למה אין תגובות לעבודות?
האם לא מנומס להגיב לעבודותיו או שפשוט אין לאף אחד שאלות והכל ברור??
כמובן, ישנם חברי פורום יחידים שרכשו עבודות של מסטר רודי צירלין וכתבו תגובות חיוביות.
מה קורה, למשל, עם נושא הקורסים הפרטיים, שהוא נושא "מת" בפורום ואין עליו כלל התייחסות ותגובות למרות שהיו שאלות בפורום על לימודים ????? אף אחד לא היתקשר ולא כתב!!!!!!!!! ביישנות טוטלית??

ניתנת הרגשה שהפורום מתנהג כחרש, עיוור ואילם, לא רואה, לא שומע ולא מדבר.

אני מאחלת לכולם בריאות, מזל, הרבה הפתעות בלתי צפויות, הצלחה בהשגת המטרות והצלחה בקניה ובמכירה.

נ.ב.
לעומר יעבץ
תגובותיך קשורות בדרך כלל רק לגודל התמונות של רודי, המופיעות בפורום.
למה רק לרודי מופיעות תגובות כאלו?
למשל לאף תמונה של TC.לא הייתה הערה?
אני משתתפת בכמה פורומים של סכינים (בספה רוסית)ובלגן כזה לגבי הכנסת תמונות לא קיים בשום מקום.אם קיימת אפשרות לשנות משהו?

Guest

הודעה על ידי Guest » 11:41 ,13 ינואר 2009, ג'

שלום,

רצוי אגב להכניס שם מלא לכרטיס האישי - כך מקובל.

שמח שנכנסת לכתוב את הערותייך.

הערות חיוביות ביחס לתמונות ויצירות יפות מושארות על ידי חדשות לבקרים, גם ביחס לרודי - ואותו בירכתי אישית, גם פנים לפנים, בפעמים שנפגשנו.

רודי יוצר מוכשר, אך ההערות לגודל התמונות חשובות מאחר ותמונה גדולה מקשה על ההנאה מהתמונה ולא מאפשרת להתרשם מהפריט כיאות, אני מעיר לרבים בעניין הזה, חבל שאנשים לא מיישמים.

ביחס לפתרון טכני - כרגע אין בנמצא, אבל אין יתרון להעלות תמונה גדולה, זה רק מאיט את ההעלאה וגורם רק לחלק מהתמונה להיות גלוי.

ביחס לקורסים פרטיים, צריך להציע ולבצע הרשמה, בעניינים אלה אולי כדאי לפנות לברווז מנהל הפורום.

רוחו_של_TC
אביר האפל

הודעה על ידי רוחו_של_TC » 11:57 ,13 ינואר 2009, ג'

סמוראיצ'קה יקרה,

א. התמונות שלי עומדות לחלוטין בתקנים שהוכתבו על ידי מנהלי האתר אז מה בדיוק הבעיה?

ב. רודי, עם כל הכבוד (ויש הרבה כבוד!) מפרסם תמונות - אבל לא ממש כותב או משתתף בדיוני הפורום - וחבל.

סמוראי-קה
חדש בפורום

הודעה על ידי סמוראי-קה » 12:12 ,13 ינואר 2009, ג'

שמי ז'נה.אני אישתו של רודי.אני לא מסתתרת כמו רוב חברי הפורום.
דוגמה על תמונות של TC -זה מה שראיתי ולא כדי להרגיז או לעצבן!!!!!!!!!
נערך לאחרונה על ידי סמוראי-קה ב 14:30 ,13 ינואר 2009, ג', נערך 3 פעמים בסך הכל.

רוחו_של_TC
אביר האפל

הודעה על ידי רוחו_של_TC » 12:21 ,13 ינואר 2009, ג'

הייה ז'נה, נעים מאד. ברור שזה לא כדי לעצבן, אבל כמו שאמרתי - התמונות ללא יוצא מן הכלל עומדות בתקן אז שוב - איפה הבעיה?

אגב, ממש אהבתי את עבודות הסקרימשאו שפורסמו יש לך קו חביב ביותר. אולי נצליח לשכנע אותך לפרסם את תיאור התהליך במלואו? :D

סמוראי-קה
חדש בפורום

הודעה על ידי סמוראי-קה » 12:26 ,13 ינואר 2009, ג'

רודי פתוח לשאלות.עוסק בעבודתו ואין לו זמן לכתוב כאן טקסטים לכמה דפים ו בלה בלה בלה.....

tutisdog
הגורו הגדול

הודעה על ידי tutisdog » 12:32 ,13 ינואר 2009, ג'

שלום לסמוראית

אני הרצתי חיפוש קל אחר הודעותיו של רודי וראיתי שישנם מעט בערך כ 44 הודעות סה"כ
לרוב הודעותיו יש תגובות ודווקא תגובות חיוביות.

לי אישית יש כבוד והערכה לעבודותיו של רודי כמו שאני מעריך את עבודתו של TC ובת זוגתו.

גם רודי וגם TC לדעתי אומנים ועושים עבודות נפלאות , אני אישת כבר ביקרתי באתר של רודי כבר כמה וכמה פעמים כמו שאני מבקר באתר של TC כל כמה זמן לראות מה חדש.
לדעתי מוצגות שם עבודות יפות וברמות גבוהות , ראיתי כמה הודעות שלו שמראות את עבודותיו חלקן אהבתי וחלקן לא , ואני בהודעות כאלה לא אוהב לומר אם מצא חן בעיני או לא כי עבודות אומנות כאלה הם תמיד מרשימות אותי בין אם חיבבתי ובין אם לא. אומנות טובה כמו של שני האומנים הנכבדים שמציגים כאן לרוב , תמיד יפה ותמיד נעים לעין לראות בין אם מגיבים אליה בחיוב ובין אם בשלילה. ובין אם לא בכלל.
אולי TC צודק ורודי צריך להיות קצת יותר פעיל בפורום ולפרסם יותר עבודות וגם לשתף קצת מהידע והניסיון שלו כמו כן ברגע שהוא יותר פעיל בפורום יותר אנשים יגיבו אליו כמו שעושים עם TC .
אני מאד מעריך את TC בקטע הזה כי הוא חולק עמנו ידע רב ומניסיונו האישי ובכלל בגלל שהוא משתתף פעיל, הייתי רוצה לראות כך גם את רודי.

אני אישית ברגע שתקופתי כמובטל תיגמר עם מציאת עבודה אני יודע שאני מתכנן על כמה וכמה עבודות קסטום בידיעה שיש לי לאן לפנות גם לTC וגם לרודי. וכך יהיה , כרגע לצערי הרב אינני יכול להרשות לעצמי אפילו אול שוייצרי הכי פשוט.

ולא על מנת להעליב כל אומן הוא עסוק ביצירותיו אבל על מנת לקבל תגובות ועל מנת למכור צריך לדעת להיות גם פעיל למען העסק שלו. בין אם בצורה של האתר והין אם זה לפרסם עצמו ולדבר בפורום. סליחה על הבוטות אבל אני לא חושב שהפורום הזה הוא בלה בלה בלה
נערך לאחרונה על ידי tutisdog ב 12:35 ,13 ינואר 2009, ג', נערך פעם 1 בסך הכל.

רוחו_של_TC
אביר האפל

הודעה על ידי רוחו_של_TC » 12:34 ,13 ינואר 2009, ג'

אבל לא שאלתי על העבודה שלו, שאלתי על עבודת הסקרמשאו שאת הכנת. אולי בכל זאת תשתכנעי לחשוף בפנינו ולו בקצרה את אופן הכנת הסקרימשאו? :)

סמוראי-קה
חדש בפורום

הודעה על ידי סמוראי-קה » 12:35 ,13 ינואר 2009, ג'

ל רוחו_של_TC
תעזוב נושא של תמונות-אני הסברתי את עצמי.
אגב אם אהבתה את סקרימשואו שלי-למה לא לכתוב?? לכל אחד נעים שמברכים!
נערך לאחרונה על ידי סמוראי-קה ב 14:31 ,13 ינואר 2009, ג', נערך פעם 1 בסך הכל.

רוחו_של_TC
אביר האפל

הודעה על ידי רוחו_של_TC » 12:43 ,13 ינואר 2009, ג'

עבודות הסקרימשאו שלך יפות מאד.

אז מה את אומרת ז'נה - מה עם איזה הסבר מלווה תמונות בדבר התהליך כלי העבודה, הרקע ההיסטורי, אני בטוח שזה יעורר ענין והתלהבות רבה.

EliranD
אביר האפל

הודעה על ידי EliranD » 15:17 ,13 ינואר 2009, ג'

היי ז'נה,

"ואו! ואווו!
מדהים!

כל הכבוד רודי עבודה מושלמת!"

זאת התגובה האחרונה שהגבתי לעבודה של מר רודי על הדגר מהדמשק שהוא הכין לאחרונה.
לא זכור לי שהוא לקח חלק בדיון הזה חוץ מלפרסם את התמונה עצמה!

לא זכור לי בכלל, מתי רודי שלח הודעה בפורום חוץ מלפרסם סכין שלו, או עבודה שהוא מכר.
זה דיי מאכז כי זה מאד כיף לשמוע קצת דיבורים פה ושם מהאומן עצמו.

רוחו של TC לדוגמא מגיב המון ועוזר ללא סוף ולא נראה לי שהוא פחות עסוק.
אז לפעמים יהיה ממש כיף וזה יתן לשאר חברי הפורום המון "רספקט" לרודי אם הוא גם סתם ירשום הודעות ויעזור מידי פעם.
לא חובה לעזור אפילו! סתם להגיב על דברים אחרים או כתבות.

ד''א ז'נה כל מה שכתבתי פה הגיע מרוח טובה בלבד!
ולדעתי רודי אחד היוצרים המוכשרים והמוערכים כאן.
אז שיראה קצת את הפנים שלו :P :P
בתודה,
אלירן דהן.

רעי
בלייד ראנר

הודעה על ידי רעי » 16:19 ,13 ינואר 2009, ג'

אני לא מבין על מה המרמור:

העבודות של רודי שמופיעות כאן מצולמות זוכות למחמאות, לא צריך להוסיף.
ההצעה להעביר קורסים פרטיים עלתה פה פעם או פעמיים, ואני חושב שלא ממש המריאה עקב חוסר קונקרטיות. אני אתן דוגמא לקונקרטיות:
אורי חופי הנפח פותח פעם בחודש-חודשיים קורס נפחות. בביה"ס לנפחות יש 10 עמדות, וכל תלמיד בקורס מקבל עמדה, כלים, יחס אישי וצעקה פה ושם מהמייסטר... אם רוצים להירשם- נרשמים. הקורס נמשך שבוע, תכניו מוגדרים היטב והמחיר בשעתו היה סביר.
אם רודי יפרסם מועד, מספר מקומות פנוי ותכנית- אני בטוח שמי שהתכנית תתאים לו והמחיר יתאים לו- ימהר להרשם!

מצד שני- ביקרתי אצל רודי פעם-פעמיים, ואני חושב שבסדנא שלו במצבה הנוכחי אי אפשר לקיים קורס ליותר משלושה אנשים (בקושי) בו-זמנית.
גם עניין התכנים צריך להיות מוגדר- מהם היסודות? כמה אפשר ללמד ביום או יומיים או שבוע? האם אפשר להכניס תיאוריה ופרקטיקה בכמות מספקת בזמן כזה?

ז'נה- אני בטוח שאם תקדישו מעט זמן לתכנון תוכלו תשווק יופי של קורס. רודי צריך לשאול את עצמו האם הוא רוצה ומתאים לו ללמד, ואם התשובה היא כן- אז קדימה!

דובון
אביר האפל

הודעה על ידי דובון » 16:49 ,13 ינואר 2009, ג'

ז'נה יקרה
החוקים השתנו.אם בעלך מחפש הערכה בלבד על העבודות המרהיבות שלו-נשתדל לזרוק מילה טובה כל פעם שמופיע אחד מצילומי הענק שמחייבים להזיז את המסך ימינה ושמאלה.אם הוא מעונייןלהתיידד עם האספנים,להכניס אותם לעולמו,ולאפשר להם להכין לעומק את מלוא המורכבות של היצירה שלו-צריך להשקיע בזה.אם הוא לא פנוי לדיאלוג/ליחסי הציבור-אולי את תעשי זאת עבורו!
אני למשל לא נוטה לסכינים שהם אמנות נטו ,ולא מיועדים לשימוש,אבל אם תלמדו אותי להעריך אותם-אולי-עם הזמן-תהפכו אותי לחבר וללקוח.
גם אם תנצח במירוץ העכברים תישאר עכבר

dBu24
בלייד ראנר

הודעה על ידי dBu24 » 18:52 ,13 ינואר 2009, ג'

בחיי עוד לא ראיתי דבר כזה וזה היופי שבפורומים של הנט: כל יום אתה לומד משהו חדש ונתקל באיזה אישיות מעניינת שמביאה איזו הברקה לא צפויה.

יישר כח

דוד

אמיר_לב
אביר האפל

הודעה על ידי אמיר_לב » 19:47 ,13 ינואר 2009, ג'

ככה, לעמוד מהצד אי אפשר פה.

במיוחד לא על השטויות הרבות שנאמרו פה בקשר לרודי, ראשית כל בניגוד למספר חובבנים ומקצת השרלטנים בתחום ובפורום, הוא באמת יוצר דברים שבאמת שווים את המחיר והעבודה.
את העבודה שלו עוד הערכתי כשרק נכנסתי לתחום וראיתי סכין ציידים שלו, אחת היצירות המדהימות שראיתי. והמחיר רק הגביר את הרצון לרכוש את הסכין, למרות שנאמדה בתחום ה1000+ ש"ח.

שנית, למי שעדיין לא יצא להכיר את רודי ומחליט בכל זאת לבקר את אישיותו בגלל מיעוט ביקוריו בפורום עושה עוול נוראי. כל שאלה שתשאלו אותו אחד על אחד פנים אל פנים, תקבלו תשובה מלאה ומקצועית מאדם שזה לא רק המקצוע שלו אלא גם האובססיה שלו.
דובון- סייג לחכמה שתיקה,דבר שהיית צריך להשתמש בו במקרה זה, הסכינים של רודי, ואת זה יעידו גם אנשים מבינים יותר, נמצאות הרבה מעבר לרמה הממוצעת של סכינים כדוגמת ספיידרקו ושאר פריטי האי ביי השכיחים שנמצאים ברשימת המלאי שלך.

דבר אחרון, אתם מדברים על אדם מסור כנה בעל מוסר עבודה וכשרון בלתי נלאים, שעובד בתחום למחייתו, ויעזור לכל מי שיפנה אליו אבל בניגוד אלינו בלי יכולת או ידע מספק במחשבים לשוחח בחופשיות פה,שהמושג עסוק לא מראה את עומס העבודה שנמצא עליו, שלא לדבר על מחסום השפה שבניגוד לרבים פה רודי מתבטא דרך העבודה שלו ולא דרך השיחות חסרות הטעם המתבצעות פה...
הברנז'ה הזו שנוצרה, בדיוק זו שעליה מתלוננים אותם האספנים והמכורים האמיתיים לדבר, אותם אנשים בכיינים שיודעים רק לקטר ולבקר אנשים אבל לא מביאים ערך מוסף לפורום מלבד סכיני צעצוע במחירים מופרזים ומפטפטים ככסילים על דברים שלא צריכים להאמר, נמאסתם, פשוט נמאסתם, הוצאתם את כל החשק בלשתף את ה"שיגעון" לדבר שבשמו הפורום הוקם. הגיע הזמן פשוט להתנתק מכם...

סמוראי-קה
חדש בפורום

הודעה על ידי סמוראי-קה » 21:25 ,13 ינואר 2009, ג'

אמיר_לב בראבו!!!
תמונות והסבר אל הסקרימשאו אני אשתדל לאחשוף בפניכם בשבוע הבא.
תודה.ז'נה.

sagiexe

אמיר, חס וחתולה שתעזוב לי פתאום...

הודעה על ידי sagiexe » 22:30 ,13 ינואר 2009, ג'

לא יתכן שאתה תעזוב ותשאיר אותי ואת סכיני האיביי שלי כאן לבד :wink: .
בוא נחזור לתחילת השרשור.
אם למישהו יש בעיה עם גודל התמונות שאנשים מעלים לפורום, אני אשמח לערוך בפוטושופ
כל תמונה של סכין של רודי על פי הגדרות האחראים (ג'נה, תרגישי חופשי לשלוח לי תמונות,
אני יערוך אותן ואשלח לך חזרה).
ב. דווקא אלו שעושים כל כך הרבה רעש כאן, הם אלו שמבינים הכי פחות (וכפי שנאמר לי בעדינות, אני עושה הרבה רעש....), רודי לעומת זאת, הוא אמן ואומן ומעדיף לעבוד מאשר להתווכח. באמת הגיע הזמן לפרגן לקולות השקטים של התחום ולא לכל הכאילו אמנים
שמחברים איזה עצם של כלב ללהב ישן ומקבלים שרשור של אלף תגובות.

מת עליך אמיר. מתנצל מראש קרמיט. תודה לרם על הספיידרקו. סליחה לטי סי שעיצבנתי אותו.
סליחה לשחר (?) שלא הערכתי את דעתו היטב. וסליחה בפני כל אלו שעוד אעצבן בעתיד.

רוחו_של_TC
אביר האפל

הודעה על ידי רוחו_של_TC » 22:38 ,13 ינואר 2009, ג'

סמוראי-קה כתב: תמונות והסבר אל הסקרימשאו אני אשתדל לאחשוף בפניכם בשבוע הבא.
תודה.ז'נה.
תודה ז'נה - אני בטוח שזה יעשיר את הפורום ויתרום הרבה להבנה מעמיקה יותר של התחום.

דובון
אביר האפל

הודעה על ידי דובון » 22:51 ,13 ינואר 2009, ג'

אהיה גם אני מן הנעלבים ואינם מוחים על עלבונם.אני מתנצל על הפגיעה שגרמתי לרודי ולז'אנה מחוסר מודעות למידותיהם הטובות וזכויותיהם הרבות.יחד עם זאת ייעודי הקוסמי היה כנראה להרתיח מספיק את אמיר כדי שישיב את כבודם כבראשונה, וחשוב לא פחות-לשכנע את הגברת להתחלק עמנו בסודות אמנותה.אני מקווה שהשלום יחזור לשכון כאן ( והתצלומים יועברו לפי הסטנדרט של מנהלי האתר..)

נ.ב. את סכיני האיביי/סכיני הצעצוע שלי אמשיך להציע לכם עד ראשית פברואר כמתוכנן,כי יש לכספים ייעוד,והוא בשלב זה נעלה בעיני יותר מאספנות לא סלקטיבית של חפצים חדים (עובדה שהבשלתי רק לאחר שנים רבות למכור משהו מהאוסף-קודם רק חילקתי לאהוביי).ואם השרשורים שגלגלתי כאן באחרונה כדי להגביר שמחה ופעילות אינם לרוחכם-קל לי יותר להמנע מהם! בהיבטים ההסטוריים והאמנותיים אני לא מבין מספיק כדי להשיק שרשור ברמה אקדמית
גם אם תנצח במירוץ העכברים תישאר עכבר

סמוראי-קה
חדש בפורום

הודעה על ידי סמוראי-קה » 8:35 ,15 ינואר 2009, ה'

שלום לכולם!
לא הייתי יכולה לכתוב אתמול בפורום בגלל סיבה המרה.הייתי בהלוויה של דודתי -היא השיבה את רוחה לבורא.מאוד עצוב לי.
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
אני בכל זאת רוצה להשיב לכם.
תודה לסגי ( sagiexe).אני אשמח לקבל את אזרתך.
שנית.לדובון-אין לי סודות.ולא היה צריך להרתיח מספיק את אמיר כדי שישיב את כבודנו כבראשונה! אנו לא אבדנו את כבוד ומצפון.כולם צריכים להבין -אנו לא משחקים ב "מלחמות נייר".
לא מבקשים רק תגובות כמו "ואו! ואווו!
מדהים!
דבר שלישי.נושא של קורסים.אני אפתח נושא חדש.
תודה.ז'נה.

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים