ראשון ל-2009

פורום זה הינו הפורום הראשי של האתר.
במקביל לפורום זה יפתחו פורומים נוספים לפי הצורך...
פרסם תגובה
dBu24
בלייד ראנר
ראשון ל-2009

הודעה על ידי dBu24 » 13:51 ,10 ינואר 2009, ש'

תמונה

להב קנקאנפא 138 ממ (די גדול), ידית אנטלר, ספייסרים קרן בופלו ואובסידיאן משוחזר.

צורת האנטלר הכתיבה את צורת הידית. זה היה אותו אחד שמצאתי בחנות השמאטעס ליד הנורדקאפ ושימש כפותחן בקבוקים. את הפותחן העפתי עוד לפני שחזרתי לאוטו.

הואיל וזה היה אנטלר די גדול ומאסיבי, רציתי בישבילו להב גדול, כמו הקנקאנפא הזה, שהוא לא גדול מידי וגם לא קטן מידי. לבריזה לא היה במלאי אז צריך היה לחכות קצת. הזמנתי ביום שישי שעבר וביום שלישי זה כבר היה אצלי בבית.

הלהב חד אימים!!!!!! כל נגעיה בו עושה חתך מדמם.

זאת היתה ההרפתקאה הראשונה שלי עם אבן משוחזרת "קנויה". בעבר עשיתי בעצמי קונצים כאלה עם גרניט ושיש. הפעם רציתי משהוא קצת יותר "מקצועי". הסתבר כלא חוויה מי יודע מה והחומר מעלה ריח חריף של פלסטיק שרוף בזמן הניסור והשיוף אבל בתוצאה הסופית לא מרגישים את הסיבון.

נשאר רק לסתום את החור שם היה פותחן הבקבוקים- לא סיפור גדול, ולהתאים ולקשט את הנדן: ראמאקו רגיל.

לצלם את הסכין הזה כנראה אתגר רציני עבור צלם כמוני: פעם הלהב נוצץ, פעם הידית נוצצת ולא הצלחתי לקבל צילום אחד שמראה את הצבעים והצורה של האנטלר כמו שצריך. מצטער ואמשיך לנסות

דוד

סער
הגורו הגדול

הודעה על ידי סער » 15:38 ,10 ינואר 2009, ש'

אבנים "משוחזרות" עשויות בד"כ מאבקת אבן כבושה בשרף פוליאסטר, בגלל זה הריח.

לגבי צילום: בסצינה כזו כמו שהעלית יש יותר מדי נתונים שהמצלמה הדיגיטלית הממוצעת צריכה להתחשב בהם ולפיכך התמונה לא מיטבית. נסה לשים את הסכין על רקע שטוח ניטרלי, למשל שק יוטה וצלם באור יום לא ישיר - כשמעונן או בשעה 1600 (בחורף).
אוצר וחוקר נשק היסטורי

ACT - Armed Combat & Tactics

GOREN55
אביר האפל

הודעה על ידי GOREN55 » 23:29 ,10 ינואר 2009, ש'

דוד עבודה יפה
תעלה בבקשה תמונות מכוונים שונים
ודרך אגב הרקסטון מבריזה ?

dBu24
בלייד ראנר

הודעה על ידי dBu24 » 0:09 ,13 ינואר 2009, ג'

תמונה

פוטו קצת יותר טוב. מקווה שבסוף השבוע אוכל להתפנות לצלם מזוית אחרת באור יום. ככה אני מגיע הביתה בחושך ולהתחיל לצלם סכינים זה הדבר האחרון שמטריד אותי באותו רגע :cry:

לגורן: הרקסטון אכן מבריזה

דוד

GOREN55
אביר האפל

הודעה על ידי GOREN55 » 21:05 ,13 ינואר 2009, ג'

דוד רק רציתי לשאל אם קנית את הדיל של אבנים שונות ,ואם כן איזה גודל הן באות וכמה חתיכות יוצא ?
תזהר שלא תצא לנו צלם !

dBu24
בלייד ראנר

הודעה על ידי dBu24 » 0:16 ,14 ינואר 2009, ד'

GOREN55 כתב:דוד רק רציתי לשאל אם קנית את הדיל של אבנים שונות ,ואם כן איזה גודל הן באות וכמה חתיכות יוצא ?
תזהר שלא תצא לנו צלם !
בהתחלה לא עמדתי בפיתוי ובאמת רציתי את כל ההרימה אבל המשלוח היה פשיטת רגל: מדובר בשלוש מאת גרם של אבנים , ככה שויתרתי והסתפקתי באבן אחת.

באשר לצילום, תתפלא אבל צילום שלי זכה במקום הראשון בתחרות מקומית- ככה כמו שאני נראה :lol:

דוד

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 3 אורחים