מה היית רוצה שיתחדש באתר?

פורום זה הינו הפורום הראשי של האתר.
במקביל לפורום זה יפתחו פורומים נוספים לפי הצורך...
פרסם תגובה
ts
אביר האפל
מה היית רוצה שיתחדש באתר?

הודעה על ידי ts » 9:15 ,8 דצמבר 2008, ב'

אז הנה אני פותח דיון בנושא.

ואני הייתי בוחר בכל האפשרויות
מאוד קה להחליט

תם

EliranD
אביר האפל

הודעה על ידי EliranD » 12:19 ,8 דצמבר 2008, ב'

תמיכה בדפדפן פייר פוקס, וכמובן תכנים על אולרים חדשים וסכינים שאמורות לצאת וכו'.

tutisdog
הגורו הגדול

הודעה על ידי tutisdog » 22:06 ,8 דצמבר 2008, ב'

סביר להניח שאולי אשמח לראות חנות שתפתח או שתפרסם דרך הפורטל כאן את סכיניה ואם ירצו בעליה אולי אפילו לתת הנחה לחברי הפורטל , גם למענם (יותר מכירה סביר להניח) וגם למעננו האספנים ואוהבי הסכינים.

הצעה שנייה קצת בהסתייגות אבל אולי אפשר להוסיף פורום לפורטל שייקרא משהו בסגנון של OFF TOPIC שבו יהיה ניתן להעלות קצת חוויות שקשורות לחברים לדברים שונים שהם הינם אוהבים ומוכנים לשתף אחד את השני ושלא יהיו קשורים אך ורק (אלא גם) לסכינים . כמו טיולים ומקומות שבהם ניתן למצוא סכינים מעניינים (כמו שדוד טייל וסיפר ) או דברים שקשורים לתחום זה . אבל שוב הצעה זו בהסתייגות.

רוחו_של_TC
אביר האפל

הודעה על ידי רוחו_של_TC » 21:01 ,13 ינואר 2009, ג'

vini vidi vadis
נערך לאחרונה על ידי רוחו_של_TC ב 13:55 ,3 מאי 2009, א', נערך פעם 1 בסך הכל.

dBu24
בלייד ראנר

הודעה על ידי dBu24 » 0:45 ,14 ינואר 2009, ד'

רוחו_של_TC כתב:הייתי רוצה לראות יותר יוצרים (חובבים ומקצוענים כאחד) מציגים את עבודותיהם. הייתי רוצה לראות דיון מעמיק יותר בתחומים נלווים כגון חריטה, חרטות,גילוף, צורפות, מסגרות, נפחות, סקרימשו וכו'.

אבל בעיקר, הייתי רוצה לראות דיון יותר רגוע וענייני ופחות התנצחויות והשתלחויות והתלהמות. הייתי רוצה לראות יותר תמונות, באיכות יותר גבוהה, יותר מקורות ביבליאוגראפיים, ביותר שפות, ובאופן כללי יותר מידע איכותי. הייתי רוצה לראות פעילות חברתית פורה ומפרה כגון הגרלות, מכירות פומביות, תערוכות משותפות של יוצרים (ושל אספנים). הייתי רוצה....

אם תרצו אין זו אגדה....
בקיצור, האנציקלופדיה בריטניקה וגוגל ביחד :lol:

אתגר אכן רציני.

הבט ראובן, אני כבר למדתי את העסק כאן וזה כנראה הייחוד של האתר של עומר, שהוא נותן במה לכל אותם WEEKEND WARRIORS שהם בעצם חובבים של סכינים באשר הם ולא בהכרח חברים בגילדה של אמנים מקצועים, הם מהווים את רב האוכלוסיה של האתר. באמת חברה' טובים עם רצון טוב אבל לא צורפים או מסגרים מקצועים.

הייתי כן מבקש מאמנים מוכרים כמוך או רודי, ששמו עלה בסערה ממש עכשיו, ועוד כמה -זאב, לדוגמה שנעלם לו אי שם והיה לו המון מה ללמד-לדחוף קדימה את הנושאים האלה שכל כך חשובים לכמה דמויות כאן. אתה הרי מלומד ממש לאומתנו בני העמך שמגלים את הטריקים הקטנים מתוך ניסוי וטעיה, ואם מעלים כאן תמונות של יצירה חדשה, זה לא למטרת קידום מכירות אלא כדי לבקש FEEDBACK ולגלות טעויות כדי שנשתפר.

ויש את האספנים למיניהם, גדולים, קטנים, מקצועיים וחובבים, עם מערכת אינטרסים משלהם שגם עליהם צריך לתת את הדעת.

בקיצור, רועש וצבעוני כאן כמו השוק של טיחואנה, וזה בסדר.

דוד

רוחו_של_TC
אביר האפל

הודעה על ידי רוחו_של_TC » 1:14 ,14 ינואר 2009, ד'

vini vidi vadis
נערך לאחרונה על ידי רוחו_של_TC ב 13:55 ,3 מאי 2009, א', נערך פעם 1 בסך הכל.

dBu24
בלייד ראנר

הודעה על ידי dBu24 » 1:25 ,14 ינואר 2009, ד'

רוחו_של_TC כתב:מצחיק שאתה אומר טיחואנה... בדיוק קראתי שהמקום נהפך ל gangland אחד גדול ולא ידידותי במיוחד. אבל יש הרבה אמת במה שאתה אומר. ובסוף היום, הרי זה לא נועד להיות גילדת חרטי הנשק של ארה"ב :D
התכוונתי לטיחואנה של פעם מהימים של הרב אלפרט...... :?

CHEERS

דוד

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים