סכין פרפר שבורה

פורום זה הינו הפורום הראשי של האתר.
במקביל לפורום זה יפתחו פורומים נוספים לפי הצורך...
פרסם תגובה
357M
חדש בפורום
סכין פרפר שבורה

הודעה על ידי 357M » 13:33 ,8 אוגוסט 2008, ו'

שלום ליפני שנה בערך קניתי סכין פרפר(יד שניה) הכל היה טוב ויפה עד שיום אחד בזמן היתאמנתי על "להטוטנות" איתו אחת הידיות נשברה לשנים!! 8O הסכין בהתחלה נראתה טוב לא חשבתי שהיא במצב כזה גרוע,וגם הסוגר של הסכין נסגר לפעמים כשאני פותח וסוגר את הסכין וגם יש רווח של קצוות הידיות (שמחוברות לצירים האלה של הלהב עצמה)וזה עושה לי בעיות,לא ממש שמתי לב לזה כשקניתי את הסכין היא ניראתה טוב דווקא רק קצת ישנה...האם מישהו יכול לתקן לי את הסכין?? או להשיג לי חדשה?.אשמח לעזרתכם :wink:

ברווז
מנהל אתר

הודעה על ידי ברווז » 14:40 ,8 אוגוסט 2008, ו'

זו הבעייה עם סכינים סיניות... :roll:
עדיף לקנות אחת חדשה ונורמאלית לשימושי להטוטים.
סכין שמקבלים במתנה לא בודקים לה בשיניים...

סכין מהגדרתה היא כלי לפני שהיא כלי נשק.

tutisdog
הגורו הגדול

הודעה על ידי tutisdog » 15:02 ,8 אוגוסט 2008, ו'

TC עושה גם פרפרים בהזמנה , ראיתי פרפר אחד שהוא הכין, פשוט יפיפה ומעניין ביותר, חוץ ממנו לא ראיתי בשנים האחרונות הכין בארץ ניתן להשיג פרפר טוב ולא דרק סיני. אבל ראיתי באי ביי שמפרסמים שם פרפר כנראה איזה דגם ישן של ספידרקו לאימונים , הלהב לא חד והוא מתאים לכל האימון עם הסכין מבלי לפחד על להוריד אצבע, בטוח שגם באי ביי ניתן למצוא פרפרים מעניינים.
עדיף כלב חבר, מאשר חבר כלב.

357M
חדש בפורום

הודעה על ידי 357M » 16:35 ,8 אוגוסט 2008, ו'

מה שיש לי הוא חד...אני מחפש אחת חדה גם שלא תבינו לא נכון אני פשוט מעדיף סכין חדה,וכמה אולה אצלו סכין פרפר? אם זה בהזמנה אפשר גם לבקש מימנו להוסיף פרטים כל מיני דברים לסכין?(אם זה ציפוי כרום אורך להב סוג הפלדה וכדומה?),ויש לו זמן לספק לי את זה מהר כמה זמן זה יקח?.תודה

tutisdog
הגורו הגדול

הודעה על ידי tutisdog » 17:20 ,8 אוגוסט 2008, ו'

תפנה אליו ישירות את כל שאלותיך בפניה אליו באתר שלו .
עדיף כלב חבר, מאשר חבר כלב.

Guest

הודעה על ידי Guest » 20:21 ,9 אוגוסט 2008, ש'

357M כתב:מה שיש לי הוא חד...אני מחפש אחת חדה גם שלא תבינו לא נכון אני פשוט מעדיף סכין חדה,וכמה אולה אצלו סכין פרפר? אם זה בהזמנה אפשר גם לבקש מימנו להוסיף פרטים כל מיני דברים לסכין?(אם זה ציפוי כרום אורך להב סוג הפלדה וכדומה?),ויש לו זמן לספק לי את זה מהר כמה זמן זה יקח?.תודה
אכב יש פרפריות אימון שבכלל לא מושחזות

לאחר שהתאמנת- אתה יכול לנסות חדה.

ts
אביר האפל

הודעה על ידי ts » 0:42 ,10 אוגוסט 2008, א'

הוא כבר קיבל את המידע הזה
הבחור כאן כנראה מעדיף להיחתך בכך טעות
אולי ככה הוא חושב שהוא ילמד מהר יותר 8O

357M
חדש בפורום

הודעה על ידי 357M » 14:24 ,10 אוגוסט 2008, א'

ts כתב:הוא כבר קיבל את המידע הזה
הבחור כאן כנראה מעדיף להיחתך בכך טעות
אולי ככה הוא חושב שהוא ילמד מהר יותר 8O
כבר הייתי אם חדה ליפני שהיא נשברה והתאמנתי איתה מספיק זמן אני חושב הספקתי להיחתך פעם אחת ואני חושב שאני יכול להתאמן אם חדה מבלי שהלהב יפגע לי באצבעות או משהו,כבר ניסיתי את זה.

Guest

הודעה על ידי Guest » 18:31 ,10 אוגוסט 2008, א'

לגולשי האתר

אני מזכיר לכם כי אני אוסר על מכירה של סכינים לקטינים תחת גיל 18 בפורום קניה ומכירה באתר "סכינים למבינים".

הדבר נוגד את חוק העונשין, בוודאי מכירה של סכינים שנתפסות כסכינים שאינן למטרת אחזקה כשרה.

משתמש זה הוא בן 15 :idea: :!:

אבקש שלא למכור למשתמש זה ללא אישור של הוריו - למרות כל הצער שיגרם לגולש.

357M
חדש בפורום

הודעה על ידי 357M » 21:56 ,10 אוגוסט 2008, א'

לעומר אם אני אצליח להביא אישור בכתב מאבא שלי יהיה אפשר להביא לי?(כאילו רק מאבא שלי אני לא חושב שאמא שלי תשמח אבל לאבא שלי יש ראש פתוח דווקא),בכל מיקרא לא הייתי רוצה שיתיחסו אליי בזילזול רק בגלל שאני בן 15,בכל מקרא אני לא מבין את החוק כאילו חוששים שנער בן 15 ידקור מישהו אבל מבוגר כאילו לא יכול? מירבית הדקירות והרציחות בסכין הם על ידי מבוגרים ורוב ה"צעירים" שדקרו לרוב היו בני 18 19 או 20 לכן אני לא מבין למה החשש הזה בלמכור לקטין? :? .

עוד משהו ליפני כמה שנים שהייתי בחוג נינג'יטסו היה לנו טיול במסגרת החוג והיה שם סכין פרפר למכירה (כולם שם היו נערים ואף ממש ילדים) ואני זוכר דווקא שאחד הנערים קנה אותה
וגם אני בעצמי קניתי שם כוכב נינג'ה חד ולא רק בזריקה אפשר לגרום איתו נזק רציני הסנסיי אמר שאפשר להשתמש בוא בתור אגרופן(יש רווחים כאלה שמתאימים לאצבעות)ואפשר לעשות איתו נזק רציני ביותר! אז איך הוא הרשה?,סכינים ואגרופנים אסור להביא לנער אבל מכשיר שמשמש היטב בתור אגרופן ואף ניתן ליזרוק אותו על מישהו מרחוק וליגרום לנזק רציני מותר??.אני בהחלט לא מבין את החוק הזה החוק של צריבת דיסקים והורדת תוכנות הרבה יותר הגיוני ולאומת זאת הרבה אנשים בכל זאת עוברים עליו וגם פה בטוח מישהו עבר עליו.
נערך לאחרונה על ידי 357M ב 22:07 ,10 אוגוסט 2008, א', נערך פעם 1 בסך הכל.

357M
חדש בפורום

הודעה על ידי 357M » 22:08 ,10 אוגוסט 2008, א'

TC_Blades כתב:אין שום כוונה לזלזל בך בגלל הגיל (או כל דבר אחר). אני אישית שמח מאוד לראות חברה צעירים מגלים עניין בתחום. אבל חוק זה חוק. אנחנו לא כאן כדי לפעול נגד החוק. אתה יכול להיות בן ה 15 הכי אחראי בעולם, ואני עדיין לא אמכור לך - כי זה החוק! בלי מעקפים, בלי קומבינות, ובלי נעליים. :arrow:
אם אישור אבא גם אסור? גם שומרי חוק עושים את זה כאחד ההורים מסכימים זה חוקי לא??.
יש גם חנויות שומרות חוק שמוכרות באישור הורים ככה אז מה לא בסדר כאן?.

357M
חדש בפורום

הודעה על ידי 357M » 1:19 ,11 אוגוסט 2008, ב'

כל אחד והגישה שלו לנושא לא לוקח את זה אישית זכותך למכור למי שאתה רוצה (-: ,
בכל מיקרא מישהו מכיר פה עוד מישהו שמיצר סכינים בהזמנה אישית??.

רמי
מכור לסכינים

הודעה על ידי רמי » 3:37 ,11 אוגוסט 2008, ב'

אני ממליץ לך לנהוג כהלכה בנושא תיקח את אבא שלך לאיזה חנות ותקנה איתו סכין פרפר שמיועדת רק לאימונים ולא לנשיאה ברחוב (בחלק הזה את נראה לי מספיק בוגר כדי להבין מה קורה לנוער שלנו במקומות בילוי) ואם אתה רוצה סכין בהזמנה אתה צריך לקחת בחשבון שזה יעלה לך יותר במידה ניכרת מאשר סכין שתקנה בחנות וכמובן בתמורה תקבל איכות שווה
custom is a knife with spirit

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 4 אורחים