טנטו חדשה של TC

פורום זה הינו הפורום הראשי של האתר.
במקביל לפורום זה יפתחו פורומים נוספים לפי הצורך...
פרסם תגובה
אורים
חדש בפורום
טנטו חדשה של TC

הודעה על ידי אורים » 17:55 ,28 יוני 2008, ש'

במסר זה אני מבקש להביע את הערכתי ותודתי ליוצר TC ואשת חיקו שהיא אכן עזר כנגדו.
בני הזוג, וכדאי שנדע כולנו שאשתו של TC נוטלת חלק אקטיבי ביצור הסכינים שלהם, ייצרו בהזמנתי, סכין טאנטו ייחודית עבור בני בכורי.
לרגל הענקת דרגת דאן 3 בקראטה, חשבתי לציין את המאורע בהענקת סכין שעוצבה במיוחד.
חודשיים עמלו בני הזוג כדי למלא אחר שגיונותי, והוציאו תחת ידם מלאכת מחשבת.
קווי המתאר של השכבות מאוד מוצנעים ליד החורפה והולכים ומתבלטים לקראת גב הלהב.
הידית הקמורה מעט כלפי מטה להזכיר מוטיב סיני (כיאה למטפל שיאצו חסיד רפואה סינית), עשויה עץ אבוני, עם בולסטר מקומה גאנה, חוצץ שנהב ופינים מוזאיקה מעשה ידי אשת TC שגם יצרה ועיבדה את נדן העור, לעילא ולעילא.
בעקב הלהב, סמל הדוג'ו של נמרוד בני, עשוי מקומה גאנה נסור .
סכין לתפארה - ותודה לזוג המופלא.
להלן צילומים להמחשה.
תמונה

תמונה

תמונה

TC ידידי - אם תרצה להוסיף צילומים משלך-אשמח, הזכות שלך.
כדאי שתפרט נתונים טכניים - מה עומד מאחורי המראה.

בברכה ובתודה,
אורי

tutisdog
הגורו הגדול

הודעה על ידי tutisdog » 18:13 ,28 יוני 2008, ש'

8O 8O
עדיף כלב חבר, מאשר חבר כלב.

omri2h2h
תושב קבע בפורום

הודעה על ידי omri2h2h » 20:16 ,28 יוני 2008, ש'

וואו.........
אורי כל הכבוד, מגיע לו. :wink:
tc כל הכבוד. עבודה מדהימה. המון מחשבה.
עמרי

רמי
מכור לסכינים

הודעה על ידי רמי » 20:48 ,28 יוני 2008, ש'

זה פשוט מהמם ממש לתפארת יצרני הסכינים מזל טוב וכל הכבוד TC ואשתו

tommyboy
נושא - כלים

הודעה על ידי tommyboy » 22:44 ,28 יוני 2008, ש'

מוכרח לציין שהחזקתי ביד.. והערצתי...
עבודה מהממת..
תתחדש...
תומר מור,
סוכן ר.ד.ע תמרי,
אספן גרזנים,
ידידותי לסביבה.

אמיר_לב
אביר האפל

הודעה על ידי אמיר_לב » 0:57 ,29 יוני 2008, א'

יצירת מופת כתמיד TC...

farok
מבין בסכינים

מ ש ג ע

הודעה על ידי farok » 22:33 ,29 יוני 2008, א'

אין מילים בפי..................... 8O

tutisdog
הגורו הגדול

הודעה על ידי tutisdog » 20:26 ,3 יולי 2008, ה'

סתם שאלה, מי אתה ומה נסיונך בתחום ייצור סכינים, שהינך שואל או תוקף קצת קשה להבין, מה נסיונך עם עבודות עור??
אני לא יצרן אבל מכמה ניסיונות פשוטים שניסיתי לבד ,אפשר להבין את גודל ההשקעה שסכין זה דרש וצריך לכבד כל אומן על עבודתו והזמן שהשקיע ולא משנה אם אוהבים אותה או לא. את חוסר התלהבותך מהסכין עשית אולי בצורה קצת גסה לא חושב ?? שאלות שואלים בכיף ולא עם הצהרות וסימנים של סמיילי רגזן ! למרות שכולם חברים כאן אבל אנחנו אוהבים גם לפרגן ליוצרים שנמצאים בינינו.

מעבר לכך שזו הזמנה לפי דרישה של לקוח אני מאמין שבקרוב תקבל את תגובת היוצר, כי לאחר שראיתי עבודות שלו , ופגשת אותו פעמיים, אני יכול לומר רק דברים לזכותו.

omri2h2h
תושב קבע בפורום

הודעה על ידי omri2h2h » 20:46 ,3 יולי 2008, ה'

יש לי הרגשה שלא תבוא שום תגובת יוצר, או שום תגובה בכלל. זו תהיה התגובה ההולמת ביותר.

איסאק
חדש בפורום

הודעה על ידי איסאק » 21:45 ,3 יולי 2008, ה'

קודם כל אני בן אדם. 40 שנה שמי איסאק.15 שנה עבדתי ברוסיה בתור מודליסט.יש לי נסיון בנושא.כתבתי את תגובתי בעדינות רבה! :mrgreen:

tutisdog
הגורו הגדול

הודעה על ידי tutisdog » 23:23 ,3 יולי 2008, ה'

אני לא חושב שהאדון מנסה לריב אלא פשוט ניסח לא הכי נעים, באמת בצורה של שאלה ואחרי זה קביעת עובדה, כל אומן ושיטות העבודה שלו, וכבודן במקומן מונח.
איסאק, אולי כמודליסט נתקלת בצורות שונות של עיבוד עור ועיבוד מתכת ללהבים, אני חושב שלאור ההסטוריה הארוכה של ייצור הסכינים והמצב הקיים שעדיין כולם תמיד לומדים משהו חדש, גם לך יש אולי עוד מה ללמוד, ואני לא אדבר עלי שאני בכלל כל יום לומד משהו חדש .ואני בכלל לא משום תחום קרוב לסכינים חוץ מהובי . אם כבר רשמת דברים עם עובדות. לפחות תאיר את עינינו עם הסברים לסיבה שהינך חושב כך, ככה כולנו נחכים גם אם נסכים או לא.
חילוקי דעות לא חייבות להסתיים במריבה. אלא להיפך רק בעזרת חילוקי דעות ושיתוף ידע נוצרו דברים גדולים בעולם, כולל סכינים וחרבות :wink:

omri2h2h
תושב קבע בפורום

הודעה על ידי omri2h2h » 6:18 ,4 יולי 2008, ו'

tutisdog אתה נחמד מדי,
זה ברור שאיסק הזה מנסה לעורר תגובה זועמת מtc.
זה לא נראה לך חשוד שהודעה ראשונה שמישהו כותב היא כזו? לפי דעתי זה מישהו מוכר שאין לא אומץ להגיד את הדברים בזהות גלויה אז הוא כותב אותם בשם אחר.
את כל מה שהוא שאל אפשר לשאול בצורה אחרת, tc תמיד השיב לכולם בצורה מנומסת וסובלנית. זה הכל. השאלות שלו מעידות על חוסר מקצועיות ואני מקווה לטובתו שהוא לא יצרן סכינים...
עמרי

אמיר_לב
אביר האפל

הודעה על ידי אמיר_לב » 10:52 ,4 יולי 2008, ו'

באופן כללי אני לא נוטה להתערב במפגן נוצות של בעלי מקצוע,

איסאק,

ראשית, אם יש לך שאלות, היית מקבל יחס נורמלי יותר בלי כל ההתססה והטראש טוקינג בגוף השאלות. אם היית מכיר את TC, היית יודע שהוא אדם נחמד ומאוד סובלני לשגיונות של אחרים, ורוב הסיכויים שגם היית מקבל תשובה עניינית. מילת המפתח פה היא ענווה, כמו שבתור מודליסט לא היית רוצה שיזלזלו במוצר שלך, אל לך לזלזל במוצר של אחר.

שנית, אם אתה חושב שTC שוגה במשהו בצורת עבודתו, זה היה מכובד יותר אם היית פונה אליו באופן אישי ומלבן את העניינים איתו במקום להפוך פה לאיש הרע ע"י הכנסת תגובה מתגרה לכאורה באשכול שנועד להציג יצירה.

בנוסף על זה, אני מניח שלא קראת את כל הנתונים שתוארו בנוגע ליצירה, גם TC וגם אורים לא מתכוונים לטאנטו פשוטו כמשמעו, אלא ליצירה מבוססת טאנטו עם מוטיבים סיניים האופיינים לאדם שהזמין אותה, ומוטיבים חדשים, כיאה לשנה בה אנו נמצאים.

אני אישית לא מבין במטרולוגיה, אבל אני לא מבין מה זה משנה אם משתמשים בברנר לחימום הפלדה או בתנור, ולאחר שנתקלתי בכמה עבודות של נפחים באיזור וכמו גם של TC, העבודות מהשורה העליונה ולדעתי אף עדיפות על פני סכינים סידרתיות.

ולבסוף בנוגע לעבודות העור, כפי שאתה רואה זה לא נרתיק פשוט שקונים בחנות אלא עבודה יחודית עם אמנות עליה, כאחד שכן קרוב לתחום, ביררתי קצת אצל חבר, שעובד בתחום מספיק זמן, ואפילו הוא התרשם מהעבודה, פלוס הנגיעה האישית של אינס וTC], בנוגע לבמבוק דבר שהחזיר אותי אחורה לתקופת לימודי הקרטה שלי , TC אמרת משהו שכבר שמעתי מהמורה שלי בנוגע לבמבוק.

TC,
את דעתי האישית על עבודתך אני מניח שאתה מבין לבד, (מה גם שתמונת ההתקדמות מתנוססת בגאון בדף הפייסבוק שלי ורוב התגובות זהות) .

אני אשמח לשמוע על החומר שדיבר עליו איסאק, אבל מסיבות שונות משלו.

tutisdog
הגורו הגדול

הודעה על ידי tutisdog » 2:09 ,5 יולי 2008, ש'

איסאק כתב:ערב טוב חברים!
:D
שוב אני חוזר! לא קיבלתי שום תשובה לאף שאלה! חוץ מדמוגוגיה שלכם. ל TC:תלמד להיות בן אדם של מילה.אחרי שכתבתה-
-המקסימום שאפשר להוציא ממני עם דיבור כזה זה:

"לך תחפש...." עוד כותב בשבילי שירים! :lol:
לא מבין ממה התלהבות כזאת?אף פעם בשום פורום בשום מקום לא ראיתי יצירות כאלה -אני מתכוון ללהבים שרופים! שלוש שבועות לפוליש ללהב כזה -זה צחוק או שקר בעיניים! בקשר לנרתיק אני לא אמרתי יפה או לא אבל לעשות אותו חודש זה א?וו?ילו?ת. פורום קיים לדייונים לשמוע דעות של אחרים....תודה.
איסאק -
בהתחלה שאלת למה נראה שרוף והמשכת בשטויות שלוקח להכין חודש נרתיק עוד והמשכת שיש הרבה זיוני שכל, עכשיו מה ציפית לקבל ? תשובה הולמת ? הרי ברור שברגע שתקרא לעבודה של אמן שטות או זיון שכל אתה תקבל תגובה כמו שהוא נתן.
גם אם אתה מודליסט תראה דוגמה לעבודה שנוכל לראות א להשוות ,
ניסיתי להסביר לך במילים פשוטות יחסית שבמקום לזלזל תסביר את טענותייך ותן גיבוי מאחורי טענות אלה. כנראה שאתה לא מבין עברית פשוטה, או אולי אתה סתם קשקשן שאינו מבין דבר וחצי בנושא ורק מנסה לעורר כאן רוחות סערה.
אכן כן, פורום נועד לדיונים ושיתוף, בינתיים אפילו לא עשית את הדבר הפשוט הזה.
ולדעתי TC הוא אחד האנשים המוערכים בפורום זה ותגובותיו והסבריו תמיד לעניין.

אם כך יש לי שתי הצעות עבורך, או שתתחיל לתת גיבוי להערותיך בהסברים ולא רק בטענות - אה זה שטויות במיץ- זו הצעה ראשונה, השנייה היא תרד מהעץ ותמשיך לקרוא בכיף וכשיהיה לך מידע אמיתי לשתף אז תגיב שוב :wink: כי אחרת כמו שאמרו בארץ נהדרת יצאת טונה

ts
אביר האפל

הודעה על ידי ts » 13:29 ,5 יולי 2008, ש'

איסאק דבר נוסף כאשר אתה שואל תשאל אם שתשובה לא מספקת תן הסבר או חווה דעתך
בצורה תרבותי.

תקיפה כמו שלך גוררת תקיפה של האדם אותו אתה תוקף.

אתן דוגמא.

TC
כיצד הגעת למצב בו הכנת הנדן ערכה 3 שבועות
זה דבר אשר נראה לי לא הגיוני כיוון שלפני נסיוני כ... זה ממש לא הגיוני.
אודה לך אם תסביר.

זו דוגמה
אז אני ממליץ לך לשנות את טון הדיבור וצורת הביטוי ואז תזכה גם תזכה לתשובות ולא לקיפה.

תחשוב על זה

תם

ברווז
מנהל אתר

הודעה על ידי ברווז » 16:03 ,5 יולי 2008, ש'

איסאק, צורת הדיבור הזו אולי מקובלת במקומות אחרים, אך לא כאן בפורום שלנו.
אבקש ממך להרגע ולדבר בנימוס ובאופן מכובד, כמצויין בעמוד חוקי הפורום, או שתחסם.
סכין שמקבלים במתנה לא בודקים לה בשיניים...

סכין מהגדרתה היא כלי לפני שהיא כלי נשק.

tutisdog
הגורו הגדול

הודעה על ידי tutisdog » 19:22 ,5 יולי 2008, ש'

בחור עם בעיה רצינית 8O :roll: 8O 8O 8O :roll: :roll:

מליליה_צוקר
חדש בפורום

הודעה על ידי מליליה_צוקר » 19:42 ,5 יולי 2008, ש'

אני מתנצלת מראש אם אני מפריעה. אני מבינה שיש איזו בעיה בין איסאק לTC_Blades . אני חדשה כאן, ולא רוצה להתערב. רק רציתי להחמיא ליוצר. אני אמנם מבינה מעט מאוד בדברים האלה, אבל ממש חשים שהיתה השקעה ומחשבה רבה לפרטים הקטנים. בעיקר משך אותי נושא הבמבוק והמשלתו ללוחם, וכיצד הוסיפו למשל את נושא המורה והתלמיד. כידוע לחלק מכם, אני מגיעה מתחום החינוך והפדגוגיה כך שהנושא קרוב עד מאד ללבי.

לגבי הדברים שנאמרים כאן בשרשור, והאופן שבו הם נאמרים אני יכולה רק לומר שיש כאן קישוא אחד שדורש קיצוץ. יש לי מרשם ניפלא לקישוא קצוץ ואני אשמח לחלוק אותו.

:oops:
מליליה צוקר
פדגוגית - פמיניסטית
אספנית סכיני מטבח ומקצצת קישואים נלהבת

אורים
חדש בפורום

הודעה על ידי אורים » 21:09 ,5 יולי 2008, ש'

חברים יקרים,
נראה לי שהשרשור - שהתחיל במסר שלי בו הצגתי סכין נפלאה שהזמנתי אצל TC עבור בני, גלש למחוזות של התכתשות עם אחד שרואה לעצמו חובה להוכיח ש TC מאחז עיניים והסכין שיצר עבורי אינה מה שהיא מתיימרת להיות.
כמי שביקש מ- TC ליצור את הסכין והגדיר את תצורתה והחומרים, וגם היתה לי יד בעיצובה וזכות וטו בכל אחד משלבי הייצור - יש לי זכות וחובה להביע דעה ולהפסיק את שתיקתי.
אומר מיד; הסכין עונה על ציפיותי מעל ומעבר וגרמה שימחה רבה לבני שקיבלה ממני.
רציתי לשתף את חברי הפורום ולהציג בפניהם סכין יפה שכן בזה ענייננו המשותף.
האיש הזועם, הגיב באופן קיצוני ובוטה, ובעיקר לגופם של חברים ותיקים ומעורכים, ולא נראה לי שזו התייחסות סבירה של חבר חדש שרק רצה להביע דעה.
אנא הרפו מהאיש - נראה שלא העובדה שהסכין אינה רפליקה של טנטו קלאסי (תגלית מדהימה) מכאיבה לו אלא דווקא שהסכין ו- TC זכו לתשבחות.

ול TC אומר, למרות שספק טורד את מנוחתי נוכח האפשרות שאינס יכולה הייתה לייצר את הנרתיק יותר מהר - אתם זוג מדהים שגם היום, הייתי מזמין אצלכם סכין טנטו הוליבודית, עם בולסטר מוקומה גאנה מחורר גזים.

אורי
נערך לאחרונה על ידי אורים ב 3:20 ,6 יולי 2008, א', נערך פעם 1 בסך הכל.

omri2h2h
תושב קבע בפורום

הודעה על ידי omri2h2h » 21:22 ,5 יולי 2008, ש'

אורי,
סיכום משובח!!
:lol:
לילה טוב.
עמרי

Guest

הודעה על ידי Guest » 8:02 ,6 יולי 2008, א'

חברים, אני מציע לסגור את השרשור סופית.
ברווז, לדעתי אחרי הפוסט הראשון של איזאק היית צריך לחסום אותו. בלי קשר לדעתו הצורה שבה הדברים הוצגו הנה בניגוד לתקנות הפורום. לא חייבים להסכים עם אף אחד אבל כללי נימוס בסיסיים הם חלק מכל קהילה.
איזאק, לא טוב לך? תלך. לא מחזיקים פה אף אחד בכח. ממילא לא תרמת לפני כן, וכנראה גם לא תתרום אחרי כן, אז לפחות תוכל להיות מנומס, או לפחות לשתוק.
מייק
נערך לאחרונה על ידי Guest ב 13:14 ,6 יולי 2008, א', נערך פעם 1 בסך הכל.

AKA
חדש בפורום

הודעה על ידי AKA » 11:24 ,6 יולי 2008, א'

שלום לכם חברים,

רק רציתי לציין שהעבודה על היצירה הנ"ל ממש מרשימה אותי.
באמת עבודה יוצאת מן הכלל. חח על היצירה.

מקווה לראות עוד עבודות יפות כאלה .

יום טוב

ברווז
מנהל אתר

הודעה על ידי ברווז » 13:40 ,6 יולי 2008, א'

סיגנון הדיבור של איסאק לא ייסבל כאן.
המשתמש נחסם ולא יורשה יותר לפתוח את הג'ורה שלו כאן.
צר לי שלקח זמן כה רב עד שהגבתי, אבל נתתי לו צ'אנס לשנות את דרכיו הנלוזות.האמנתי שהוא עוד ישתנה.
אני כנראה תמים.

ts
אביר האפל

הודעה על ידי ts » 17:41 ,6 יולי 2008, א'

לא נורא ברווז אני סולחים לך :D

אורים
חדש בפורום

הודעה על ידי אורים » 9:32 ,7 יולי 2008, ב'

ברווז.
לאחר שמחקת את מסריו הבוטים של איסק - קוראים חדשים לא יבינו במה מדובר לאורך השירשור.
אגב, למרות שיש לי נגיעה אישית בהשמצותיו של איסק - שכן אני הזמנתי את הסכין אצל TC ואם הוא מוצג כמאחז עיניים והסכין פארש - הרי שאני שוטה הכפר, אינני חושב שהיה זה נכון למחוק את הערותיו גם אם הן שערוריתיות.
לדעתי חשוב שאנשי הפורום יחשפו גם להשמצות וישכילו להסיק מסקנות לגבי האיש ואמירותיו.
לא תדע מהו יופי אם אין כיעור כנגדו.
השמצותיו הבוטות והסתמיות, ושפתו הקלוקלת - רק מעצימות את הפן החיובי של TC מחד, ושל יצירתו (שבה אני גאה), מאידך.
מחיקת המסרים של איסק - עצרה את הדיון וגדעה את התמיכה ב- TC.
אורי

אורים
חדש בפורום

הודעה על ידי אורים » 18:01 ,7 יולי 2008, ב'

TC
באחד המסרים האחרונים כתבת בין השאר בהפניה אלי:
"אורי, מכיוון ש"איסאק" בבירור אינו מבין את עוגמת הנפש שנגרמה - בעיקר לך, כאבי רעיון הטנטו המדובר. ומכיוון שהוא מציג עצמו כ"יוצר" - ובכך מוציא למעשה שם רע למספר אנשים בתחום - אני מרגיש חובה ואחריות להתנצל בשמו. אנא קבל את התנצלותי . הדברים שנאמרו - נאמרו ואין להשיב, אשמח לפצות אותך בהמשך הדרך אם רק אוכל."
רציתי שתדע שאינני מרגיש כאילו אתה חייב לי משהו; התנצלות או פיצוי.
מה פתאם?
ממתי אתה אחראי לכל השתלחות של אנשים מתוסכלים.
להזכירך, אתה יצרת סכין לבקשתי על פי הגדרתי, שעיצבנו בשיתוף פעולה מהנה.
עצם התהליך מולך, שלא להזכיר את אינס, היה כיף כשלעצמו לאורך כל השלבים; הסקיצות, עיצוב מתאר הלהב והידית, בחירת מוטיב הבמבוק על הנדן, תצלומי התקדמות ההשחזה והליטוש, השיפורים והתיקונים תוך כדי - כיף אמיתי שהיה שווה כל רגע.
החוויה מולכם, לא הייתה רק חווית רכישת סכין Custom - קונים והולכים. אני הרגשתי שיש לי חלק בייצירה - מעצם הליווי הצמוד והשותפות בהחלטות.
אז שיהיה ברור - אתה לא חייב לי דבר.
איסק חייב. אילו - היה מייצר סכינים ולא רק מודליסט - הייתי חושב שהוא חייב למען ההגינות להציג את יצירותיו - שנראה ונשפוט.
אורי

ברווז
מנהל אתר

הודעה על ידי ברווז » 18:29 ,7 יולי 2008, ב'

אורים כתב:לאחר שמחקת את מסריו הבוטים של איסק - קוראים חדשים לא יבינו במה מדובר לאורך השירשור.
ה"צעקה"(גודל פונט ענק שבו רשמתי)שבה הערתי שסגנון הדיבור לא מקובל אמורה להיות רמז מאד גדול.
אגב, למרות שיש לי נגיעה אישית בהשמצותיו של איסק - שכן אני הזמנתי את הסכין אצל TC ואם הוא מוצג כמאחז עיניים והסכין פארש - הרי שאני שוטה הכפר, אינני חושב שהיה זה נכון למחוק את הערותיו גם אם הן שערוריתיות.
לא מחקתי את מה שאמר בגלל הערותיו. מחקתי את מה שאמר עקב הטון המזלזל והשפה הקשה שבה השתמש. השפה והטון הללו אינם מקובלים פה, וזאת בניגוד לדעות- כל אחד רשאי להחזיק בדעה ולחלוק אותה עם שאר חברי הפורום, בתנאי שהיא תאמר בנימוס,שהוא דבר אלמנטרי ומתבקש בחברה כלשהיא.
לדעתי חשוב שאנשי הפורום יחשפו גם להשמצות וישכילו להסיק מסקנות לגבי האיש ואמירותיו.
לא תדע מהו יופי אם אין כיעור כנגדו.
ושוב, לא ההשמצות גרמו להעפתו מהפורום אלא סגנון הדיבור בו בחר.השמצותיו הבוטות והסתמיות, ושפתו הקלוקלת - רק מעצימות את הפן החיובי של TC מחד, ושל יצירתו (שבה אני גאה), מאידך.
מחיקת המסרים של איסק - עצרה את הדיון וגדעה את התמיכה ב- TC.
אורי
אני לא חושב ש-TC זקוק לתמיכתנו, יצירותיו מדברות בעד עצמן, ולכל אחד מאיתנו יש דעה עליהן-חיובית או שלילית, שממילא דיון עד הלילה לא יוכל לשנות אותה, כי אחרי הכל מדובר על טעם אישי.TC-תקן אותי אם אני טועה, אבל-יש לך פה...נכון? אתה יכול להגן על עצמך.
אין פה טעם להתלהמות ולהגנה על "החבר שנפגע". כולנו אנשים מבוגרים שיודעים לדבר בעד עצמם.

אמיר_לב
אביר האפל

הודעה על ידי אמיר_לב » 18:32 ,7 יולי 2008, ב'

אני ראשית כל מסכים עם אורי, TC אין שום סיבה שתתנצל בפני אדם שסתם משמיץ ללא שוב בסיס, דבר שני כדאי היה להשאיר את ההודעות של איסאק(, שאגב בינתיים נרשם בשם אחר, אייסאק, אבל לא משנה...) רק כדי להראות למישהו שיקרא את השרשור ויבין על מה כל המהומה.

אבל לדעתי כל מי שמכיר אפילו במעט את TC עמד על טיבו כבר ואין שום סיבה להמשיך את הדיון הזה אלא רק לשבת ולהתענג על היצירה,
אגב אורי/TC יהיה אפשרי לראות תמונות ממהלך העבודה?

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד