חברים הודעה חדשה ראשונה ממני. מוקדשת ל TC ולעומר.

פורום זה הינו הפורום הראשי של האתר.
במקביל לפורום זה יפתחו פורומים נוספים לפי הצורך...
פרסם תגובה
tommyboy
נושא - כלים
חברים הודעה חדשה ראשונה ממני. מוקדשת ל TC ולעומר.

הודעה על ידי tommyboy » 21:10 ,19 מאי 2008, ב'

חלק מכם מכירים אותי וחלק פחות...
לאחרונה התחלתי לגלוש באתר בצורה אינטסיבית ולמדתי לאהוב אותו וכמובן ללמוד ממנו. הכרתי אנשים חדשים ומעניינים. וביניהם חברים. אני רוצה קודם כל להודות לעומר עלאתר נפלא, חבלשלאגיליתי אותו קודם.
אני רוצה להודות ל TC על רעיון המכירההפומבית, ולמושון על תרומת הפריטים. אני עובדבימים אלו עלהשגת מוצרים נוספים שיתרמו לאתר.
חבל לי שלא הציעו קצת יותר על הסכין שהוצעה במכירה, ההפסד כולו שלכם. קיבלתי את הסכין לפני יומיים והיא מהממת. למרות שהיא בכלל בכלל לא הסגנון שלי. בהתחלה קניתי אותה יותר בגלל התרומה לאתר ובמטרה למכור אותה בהמשך...
אני בספק אם אני אמכור אותה בשנים הקרובות מכיוון שהיאהראשונה באוסף מבין רבות אחרות שיגיעו בהמשך מבית היוצר של TC (במידה ואני אצליח לגייס כספים נוספים... ).
אני מקווה שTC לא יכעס שאני כותב את זה כאן אבל אני רוצה להודות לו ולאשתו על ביקור מדהים. למדתי המון, שתיתי הרבה קפה, נהנתי, יצאתי עם סכין מדהימה, אבן משחזת ממוחזרתשזה גם גאוני גם שימושי וגם יפה בטירוף.
ממליץ לכולם לרכוש סכינים שלו, בשביל לשדרג את האוסף.
מחכה כבר לפגוש אותם שוב.
ואם הוא כן כועס אז סליחה... אבל הכל נכון... :)
תומר מור,
סוכן ר.ד.ע תמרי,
אספן גרזנים,
ידידותי לסביבה.

tutisdog
הגורו הגדול

הודעה על ידי tutisdog » 7:22 ,20 מאי 2008, ג'

טו-אוב :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P :P :P :P :P :P זן נדיר של אנשים במדינה הפסיכית והמטורפת שלנו, ככה אני מסכם את כל אנשי הפורום, וחברי העמותה.

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 3 אורחים