חנות מקוונת - Online Store

logo wide

×
 x 

0
סל הקניות
0

חברים יקרים!

רוכש יקר!

אנא הקדש לנו מס דקות במידה והיית מרוצה מהשרות והמוצר שלח לנו חוות דעת לאתר זאפ - דפי זהב.

על תהליך העלאת חוות הדעת לאתר זאפ:

יש להרשם לאתר זאפ (לחץ על התמונה הנ"ל).

אחרי שנרשמת למערכת תוכל לרשום את חוות הדעת באתר זאפ.

לאחר שכתבת חוו"ד בזאפ הם כבר יצרו איתנו קשר מאתר זאפ ואנו נשלח את חשבונית הקנייה לזאפ, אין צורך שתטרחו.

נשמח לשרתכם,

 

צוות אתר סכינים למבינים.

אמנת שרות – אתר סכינים למבינים

 

אנו יודעים כי אתם מעדיפים לרכוש מוצרים במקום בטוח ולדעת כי יש מי שעומד מאחורי האתר.


לפיכך מתחייבת סכינים למבינים כי בכל קניה, תקבלו את המוצר שרכשתם או את מלוא כספכם בחזרה במידה ולא קיבלתם את המוצר.

אנו מכירים בכך שמסחר הוגן הוא מאבני היסוד של אתר קניות. לפיכך אנו מתחייבים שלא להתערב במכירות ו/או להפעיל מערכת אוטומטית אשר תתערב כאמור. 

אנו מתחייבים להציג בפניכם בכל מכירה את כל המידע המהותי  והרלוונטי אודות המוצר, וזאת כדי לאפשר לכם לבצע רכישה נבונה ומושכלת.

כאשר אתם מבצעים רכישה בסכינים למבינים אתם מצטרפים ללקוחות אחרים שביצעו הזמנה מאובטחת באתר. המידע שתמסרו לנו מאובטח בפרוטוקול מוצפן אשר אינו מאפשר לגולשים אחרים לצפות בפרטים שאתם מעבירים לנו. המידע שנמסר לנו על ידכם נשמר במחשבי החברה בצורה מאובטחת ומוצפנת.

בכדי להשלים את הקניה ובכדי שנתחיל לעבוד על הוצאת הזמנתך – אנא שלח לנו סריקה של תעודת הזהות, על מנת שנוכל לוודא את גילך ולאמת את זהותך.

נא העבר את הקובץ הסרוק אל כתובת הדוא"ל This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  עם מס' ההזמנה אותה קיבלת בסיום הליך הקניה. אנו מתחייבים לאגור את המידע שנמסר לנו בצורה מאובטחת. כמו כן אנו מתחייבים שלא לגלות ולא להעביר מידע הקיים אצלנו לאחר, למעט מידע הנדרש לצורך ביצוע ההזמנות באתר.

לידיעתכם, הסליקה מבוצעת באתר מאובטח ולא אצלנו על מנת למנוע בריחת נתונים, האתר מאושר על ידי ויזה וישראכרד. ניתן לשלם בפייפל בנוסף.

אנו מתחייבים לספק את המוצר (אם הוא במלאי הספק) מייד ככול שניתן ולא יאוחר מ-21 ימי עבודה בדואר רגיל, דואר רשום או דואר שליחים, לפי מה שבחרתם בהזמנה, ניתן לבצע איסוף עצמי. 

לידיעת הלקוחות

אסור על פי החוק למכור אגרופן או סכין, למעט סכין לצורכי בית, לקטין.

לצורך זה אנו רשאים לדרוש מאדם המבקש שימכרו לו אגרופן או סכין, למעט סכין לצורכי בית, תעודה שבה ניתן לוודא את גילו;

 

לא הציג האדם תעודה כאמור, לא יימכרו לו האגרופן או הסכין.

מדיניות ביטולים והחזרות  – אתר סכינים למבינים

         א.  כל הרוכש מוצר באתר http://knive.co.il  ("סכינים למבינים") רשאי לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981 ("חוק הגנת הצרכן").

         ב.   להלן בקצרה כללי הביטול (כללי הביטול המלאים נמצאים בחוק הגנת הצרכן והם המחייבים:

          ג.  ביטול של עסקה ייעשה באמצעות פנייה בכתב לסכינים למבינים בלבד, באמצעות פקס מספר 072-2496292 ו/או באמצעות שליחת הודעה לשירות הלקוחות של סכינים למבינים מכרטיס הלקוח שלך באתר. להזדהות ומשלוח הודעת ביטול לחץ כאן.

         ד.  תוצאות הביטול עקב פגם או אי התאמה:

1) במקרה של ביטול עקב פגם במוצר או אי התאמה בין המוצר או השירות לבין הפרטים אשר נמסרו לך בנוגע למוצר או השירות ("אי התאמה") תחזיר סכינים למבינים, בתוך 14 ימים מיום קבלת ההודעה על הביטול, את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם, תבטל את החיוב בשל העסקה ולא תגבה דמי ביטול.

2) אם קיבלתם את המוצר, יש להעמידו לרשות הספק אשר פרטיו יימסרו לכם על ידי סכינים למבינים ("הספק") במקום שבו נמסר הנכס.

         ה.  תוצאות הביטול שלא עקב פגם או אי התאמה:

במקרה של ביטול שלא עקב פגם במוצר או אי התאמה, תחזיר סכינים למבינים, בתוך 14 ימים מיום קבלת ההודעה על הביטול, את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם, תבטל את החיוב בשל העסקה ולא תגבה ממבצע הפעולה  סכום כלשהו, למעט דמי ביטול בשיעור שלא יעלה על 5% ממחיר המוצר או 100 שקלים חדשים, לפי הנמוך מביניהם.אם קיבלתם את המוצר, עליכם החובה להחזרת המוצר לספק במקום עסקו, על חשבונכם.

           ו. דעו: החזרת מוצרים לאחר שמצבם שונה לרעה בזמן שהיו ברשותכם, לרבות במקרה של החזרת מוצר שנפגם ו/או ניזוק ו/או התקלקל ו/או ספג פגיעה כלשהי ו/או שאריזתו הושחתה ו/או שבוצעה בו הרכבה בבית הלקוח המשנה מצבו לרעה, כפופה לזכותה של סכינים למבינים לתבוע את נזקיה בשל כך.

          ז.   על מנת להימנע מנזק למוצר, אנו ממליצים כי המוצר יוחזר באריזתו המקורית, שלם ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא.

         ח.   לא ניתן לבטל עסקה שלא עקב פגם במוצר או אי התאמה בגין הטובין והשירותים הקבועים בסעיף 14ג (ד) לחוק הגנת הצרכן, כדלקמן:

1) טובין פסידים;

2) שירותי הארחה, נסיעה, חופש או בילוי, אם המועד שנקבע למתן השירות חל בתוך שבעה ימים שאינם ימי מנוחה, ממועד עשיית העסקה;

3) מידע כהגדרתו בחוק המחשבים, תשנ"ה-1995;

4) טובין שיוצרו במיוחד בעבור הצרכן בעקבות העסקה;

5) טובין הניתנים להקלטה, לשעתוק או לשכפול, שהצרכן פתח את אריזתם המקורית.