יבוא אישי למוצרים שאין במלאי - Privet Import - משחיזים , מוצרי השחזה

logo wide

×
 x 

0
סל הקניות
0

גולשים יקרים!

בעקבות פניות של גולשים ביחס למוצרים שאין במלאי ועקב החרמות של מוצרים במכס לחברים שהזמינו מוצרים באמזון ואיביי, החלטנו לאפשר לחברים להזמין פריטים שאין במלאי בהזמנה אישית.

ההזמנה אפשרית בתאום מראש עימנו, לאחר שאישרנו כי הפריט נמצא במלאי אצל הספק בחו"ל. היבוא יתבצע רק לאחר שבוצעה הפקדה של 100% מערך המוצר.

טווח אספקה למוצר כזה עומד על בין 3 ל-4 שבועות (ללא כוח עליון), תלוי בהליכים הפורמליים (רישיון תמ"ת) ושחרורי מכס, והוא יסופק לכם באיסוף עצמי או בשילוח בתוספת תשלום, לפי בחירתכם.

עם זאת לפני הזמנת מוצר ספציפי, יש לזכור שיש הרבה מאוד חלופות טובות ולפעמים זולות יותר!! יש הרבה מאוד פריטים מקבילים וישנם מוצרים שעדיין לא עלו לחנות. שווה לבדוק בחנות קודם להזמנה, להתייעץ איתנו בטלפון 072-2496292 או בשעות העבודה (ימים א' -ה' בין 10:00-18:00).

ניתן לשלוח בכל עת פניה במייל This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

הכללים ליבוא אישי הם כאלה:

  1. הלקוח מצביע על מוצר בו הוא מעונין (לינק מתוך אתר היצרן)

  2. אנו לא רוכשים מאייבי או אמזון, אלא מספקים מוכרים בחו"ל, שאינם מוכרים לאנשים פרטיים. הסיבה היא שאין אחריות יצרן למוצרים הנרכשים ממקורות אלו, מאחר וברוב המקרים המוכר באיביי או אמזון אינו מוסמך ורשאי על פי כללי היצרן למכור מחוץ לגבולות ארה"ב. בנוסף, אין וודאות כי המוצר הינו מוצר מקורי של היצרן (למשל SOG או גרבר) ולא מזוייף; יש הרבה חיקויים למוצרים באיביי ואמזון, כדאי להיזהר וקשה מאוד לראות מהתמונה באתר האם המוצר הוא אמיתי או מזויף, בנוסף אפשר לשים מוצר אמיתי ולמכור מזוייף. איננו מהלכים איימים ושומעים מלקוחות על מקרים כאלה שקרו להם.

  3. אנו קונים את המוצר מהיצרן המקורי או מפיץ מורשה שלו בהנחה על מחיר MSRP (המחיר המומלץ על ידי היצרן בחו"ל כפי שמופיע באתר היצרן) ולכן למוצר יש אחריות יצרן.

  4. על המחיר MSRP אנו מוסיפים את עלות היבוא (הובלה אווירית (פדקס,DHL), מע"מ כחוק ועלות השחרור מהמכס כפי שעלה למוצר), או החלק היחסי אם המוצר נשלח במסגרת משלוח רגיל בלוחות זמנים רגילים ומרכיב רווח שלנו כמובן, זה עסק מסחרי.

  5. אם היבוא דחוף, והלקוח מעוניין במוצר שלא במסגרת משלוחים רגילים שלנו, היבוא וההובלה יהיו יקרים יותר.

  6. אלו הכללים, כל מי שמעוניין יפנה ויקבל הצעת מחיר בשקלים בארץ ומועד אספקה משוער, שיכול לנוע קדימה אחורה לפי השאלה אם היו עיכובי מכס.

  7. לכל הזמנה יש לשלם מראש במזומן או כ"א להוכחת רצינות, במקרה של ביטול ההזמנה סכום של 10% לא יוחזר.

הערות:

  1. אנו מוכרים ומבצעים יבוא אישי רק למי שהוכיח כי הינו מעל גיל 18 (תעודה מזהה).

  2. יש בחנות מוצרים רב (כ-700 מוצרים) שיוכלו לשמש כתחליף למוצר אותו בחרת.

  3. לא תמיד שווה לבצע יבוא אישי, כדאי לבחור בדרך זו רק אם אין תחליף הולם בחנות.

בברכה

עמר יעבץ, מנכ"ל החברה.