מבצעים מיוחדים והנחות: WorkSharp -תוסף השחזה לכלים למערכת השחזה וורקשרפ קן אוניון - TOOL GRINDING ATTACHMENT

knife big1

×
 x 

0
סל הקניות
0

WorkSharp -תוסף השחזה לכלים למערכת השחזה וורקשרפ קן אוניון - TOOL GRINDING ATTACHMENT

ערכת השחזה לכלים - הרחבה למערכת ההשחזה החשמלית של קן אוניון
המערכת מתחברת למכונה של קן אוניון, מיועדת להשחזה של כלי גינה, כלי עבודה, וכלים חקלאיים כגון מחרשות, להבי טרקטורים, גליוטינות, וכדומה.
מיובא בלעדית לישראל על ידי סכינים למבינים
לפרטים מלאים היכנסו לתיאור המפורט...
In stock
349 ₪
349 ₪
תיאור

ערכת הרחבה מקצועית למשחזת וורקשרפ מהדורה מיוחדת בעיצוב קן אוניון.

תוסף השחזת הכלים למשחזת קן אוניון, מיועד לבית, לבית המלאכה שלך או למשימות השחזה גסות לכלים. הכלי מכיל 2 גלגלות , והוא כלי חסון ויצוק מרכיבי מתכת כדי להשחיז כלי עבודה,, כגון להבים של כלים חקלאיים, כלי עבודה, גרזנים, להבי מכסחת, כלי גינה וכל כלי להב מסיבי.למעשה מדובר במשחזת סרט קטנה אך חסונה עבור מגוון רחב של משימות שחיקה של מתכת, עץ או פלסטיק. מתאים היטב להשחזת שטח של כלים חקלאיים, להבי מחרשות וטרקטורים.

קל להתקנה ומתחבר במהירות (בלחיצת כפתור) למשחזת של וורקשרפ קן אוניון. מערכת קפיץ מאפשרת להחליף חגורה באופן מהיר וקל ללא צורך בכלים - פשוט לדחוף ולהפוך את המתח כדי להתקין חגורה בתוך שניות. התוספת הזו מאפשרת לעבוד עם גלגלת בקוטר גדול יותר כדי להשיג את מהירות החגורה האופטימלית (4500 SFM) עבור מגוון רחב של משימות השחזה. על החגורה ישנו כלי מעקב המבטיח כי אתה יכול לשמור את החגורה במרכז תוך כדי עבודה, ללא שימוש בכלים או בלי לאבד את המומנטום.

תוסף הכלים מאפשר לעבוד במתח חגורה משתנה: בחגורה מתוחה או רפויה בהתאם למשימה בהישג יד ללא כל צורך להגדיר או להחליף חלקים כדי להתאים. התוסף כולל נייר לטש גס מאוד (נורטון פרימיום גס P60) אלה חגורות שחיקה מהונדסות המיועדות להסרה כבדה וניתן בקלות להחליף ראש כדי לעבור למוד של שחיקה קלה יותר או ליטוש מטלות שבהן נדרש לסיים משטח עדין או להסיר פחות חומר, לא מיועד ליישומים תעשייתיים או מסחריים.