מאמרים - סכינים למבינים

knife big1

סַכִּין
×
 x 

סל הקניות ריק
סל הקניות
סל הקניות ריק

מדיניות החזרות וביטולים – Knife.co.il

 • א. כל הרוכש מוצר באתר https://www.knife.co.il ("סכינים למבינים") רשאי לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981 ("חוק הגנת הצרכן").
 • ב. להלן בקצרה כללי הביטול (כללי הביטול המלאים נמצאים בחוק הגנת הצרכן והם המחייבים:
 • ג. ביטול של עסקה ייעשה באמצעות פנייה בכתב לסכינים למבינים בלבד, באמצעות פקס מספר 03-6491428 ו/או באמצעות שליחת הודעה לשירות הלקוחות של סכינים למבינים מכרטיס הלקוח שלך באתר. להזדהות ומשלוח הודעת ביטול לחץ כאן.
 • ד. תוצאות הביטול עקב פגם או אי התאמה:

  • במקרה של ביטול עקב פגם במוצר או אי התאמה בין המוצר או השירות לבין הפרטים אשר נמסרו לך בנוגע למוצר או השירות ("אי התאמה") תחזיר סכינים למבינים, בתוך 14 ימים מיום קבלת ההודעה על הביטול, את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם, תבטל את החיוב בשל העסקה ולא תגבה דמי ביטול.
  • אם קיבלתם את המוצר, יש להעמידו לרשות הספק אשר פרטיו יימסרו לכם על ידי סכינים למבינים ("הספק") במקום שבו נמסר הנכס.
 • ה. תוצאות הביטול שלא עקב פגם או אי התאמה:

במקרה של ביטול שלא עקב פגם במוצר או אי התאמה, תחזיר סכינים למבינים, בתוך 14 ימים מיום קבלת ההודעה על הביטול, את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם, תבטל את החיוב בשל העסקה ולא תגבה ממבצע הפעולה  סכום כלשהו, למעט דמי ביטול בשיעור שלא יעלה על 5% ממחיר המוצר או 100 שקלים חדשים, לפי הנמוך מביניהם.אם קיבלתם את המוצר, עליכם החובה להחזרת המוצר לספק במקום עסקו, על חשבונכם.

 • ו. דעו: החזרת מוצרים לאחר שמצבם שונה לרעה בזמן שהיו ברשותכם, לרבות במקרה של החזרת מוצר שנפגם ו/או ניזוק ו/או התקלקל ו/או ספג פגיעה כלשהי ו/או שאריזתו הושחתה ו/או שבוצעה בו הרכבה בבית הלקוח המשנה מצבו לרעה, כפופה לזכותה של סכינים למבינים לתבוע את נזקיה בשל כך.
 • ז. על מנת להימנע מנזק למוצר, אנו ממליצים כי המוצר יוחזר באריזתו המקורית, שלם ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא.
 • ח. לא ניתן לבטל עסקה שלא עקב פגם במוצר או אי התאמה בגין הטובין והשירותים הקבועים בסעיף 14ג (ד) לחוק הגנת הצרכן, כדלקמן:

  • טובין פסידים;
  • שירותי הארחה, נסיעה, חופש או בילוי, אם המועד שנקבע למתן השירות חל בתוך שבעה ימים שאינם ימי מנוחה, ממועד עשיית העסקה;
  • מידע כהגדרתו בחוק המחשבים, תשנ"ה-1995;
  • טובין שיוצרו במיוחד בעבור הצרכן בעקבות העסקה;
  • טובין הניתנים להקלטה, לשעתוק או לשכפול, שהצרכן פתח את אריזתם המקורית.

הערה חשובה: סכיני וגרזני הטלה אינם צעצוע זה כלי מסוכן. שימוש רק מעל גיל 18.

בכל מקרה אין להטיל סכינים מעל משטחי בטון אלא רק מעל משטחים רכים (דשא/אדמה), יש לשמור על גבולות בטיחות ולראות שאתם לא פוגעים באנשים או בבעלי חיים או מוציאים לעצמכם עין, אין לעמוד קרוב מידי למטרה, אלא לשמור על מרחק ביטחון של 3 מטר לפחות מהמטרה.

רצוי להשתמש במטרה רכה (קש דחוס למשל של קליעה למטרה), ותרחמו על העצים, אל תטילו על עץ חי!

בריינסטורם וסכינים למבינים אינן אחראיות לנזקים שעלולים להיגרם לכם בשימוש, אנא היזהרו.

ברוך הבא לאתר סכינים למבינים

אנו שמחים שבחרת לגלוש באתר בסכינים למבינים – knife.co.il

זהו האתר היחיד שמעלה את ישראל לסטנדרטים בינלאומיים בכל מה שקשור לכלים חדי להב וכלים חקלאיים.

בסכינים למבינים תמצא את ליגת העל של הכלים חדי הלהב והציוד החקלאי, ציוד מקצועי של מי שמבקשים לעבוד באמת, לצאת לשטח, להגן על אופציית ההישרדות ולהחזיק ביד כלי אמין שיוכלו לסמוך עליו לאורך זמן עם אחריות ושירות מקצועיים.

כמו כן לסכינים למבינים זרועות בכל העולם, אם חשקה נפשך במוצר מסוים שלא מופיע בקטלוג שלנו אתה מוזמן לפנות לשירות הלקוחות שלנו, בדוא"ל או בטלפון, להצביע על המוצר בו אתה רוצה, ואנו לאחר שאישרת את יבוא המוצר בהתאם לתנאי ההזמנה, נייבא לך את המוצר באופן אישי ובמחיר אטרקטיבי.

צוות המומחים שלנו עומד לרשותך בכל שאלה או ייעוץ, פנה אלינו ואנו נעשה את מרב המאמצים לספק לך את הפתרון המקצועי והאמין ביותר עבורך.

שלך ועבורך תמיד, סכינים למבינים

מבית בריינסטורם טכנולוג'יס בע"מ.

חברים יקרים ,

שעות הפתיחה של החנות ברמת גן (לפעמים פותחים ב-9:00 לכן שווה להתקשר):

יום א': בין השעות 10:00 - 18:30 (שווה לתאם הגעה)

יום שני: בין השעות השעות 10:00 - 18:30 (שווה לתאם הגעה)

יום שלישי: בין השעות 10:00 -18:30 (שווה לתאם הגעה)

יום רביעי: בין השעות 10:00 -18:30 (שווה לתאם הגעה)

יום חמישי: בין 10:30 -18:30 (שווה לתאם הגעה)

יום שישי ושבת: סגור, אלא אם תואמה פתיחה עם אחד העובדים.

 

שאלות למנהל החנות.

 

תיאום הגעה יש לבצע בטלפונים הבאים:

072-2496292 או 1-700-70-8125 ובנייד (יניב) 0525460878 (דרור) 054-4646843.

חנות היבואן - סכינים למבינים

בצלאל 10, קומת קרקע, רמת גן.

 

הזמנות אונליין - 24/7 - כלומר בכל יום ובכל שעה.

 

אז בואו אלינו!

 

אודות חברת בריינסטורם טכנולוג'יס (1999) בע"מ. 

 חברת בריינסטורם טכנולוג'יס קיימת החל משנת 1999, והינה ספקית משהב"ט.

החברה עוסקת ביבוא ושיווק של סכינים, משחיזים ידניים וחשמליים, ציוד חקלאי, ציוד חילוץ והישרדות ומייצגת חברות עולמיות מהגדולות בתחומן בייצוג בלעדי בישראל.

 החברה מספקת לצה"ל, למשטרת ישראל, לגופים ביטחוניים ולאנשים פרטיים ציוד וחומרה, ידע ויעוץ בטחוני בנושאי מיגון ואבטחה. 

החברה נותנת מענה לצרכים של פלגות לוחמות ופלגות טכניות. אנו עובדים גם בצמוד לקציני האמל"ח ולצוות עצמו בכדי לאפיין דרישות מיוחדות המתאימות לאופי ולפעילות היחידה. הרכש יכול להתבצע ישירות דרך ספק משהב"ט, או דרך חשבון ספק.

מדיניות החברה:

אנו שומרים על דיסקרטיות לקוחותינו.

החברה מפעילה כוח אדם בעל ניסיון רב בתחומי האמל"ח. אנו רואים את עצמנו כשותפים אמיתיים וכמסייעים ללקוחותינו בצרכיהם המקצועיים לאורך זמן.

אין מוצר שלא נוכל להשיג בתחומים שלנו!

החברות שאנו מייצגים בישראל

אנו מייצגים בלעדית את חברת קונדור(CONDOR)/אימקסה (IMACASA). חברת קונדור CONDOR הוותיקה והמרשימה (גרמנית במקור) מייצרת את סכיניה והכלים המצוינים שלה בדרום / מרכז אמריקה ומבצעת הרכבה בארה"ב. את הכלים הגדולים, היפים, היעילים והחזקים מפרי ידיה, מייצרת קונדור מפלדות פחמן  (1070) ואל חלד (420HC) ובעיצובים טקטיים עד חקלאיים ומוכרת לצבא אל סלבדור. החברה היא חברת בת של חברה דרום-אמריקאית וותיקה IMASACA שנוסדה ב-1787 ועסקה ביצור כלי עבודה מתכתיים  מפלדות איכותיות לשוק הדרום אמריקאי והחל משנת – 1964 משווקת החברה סכינים גם לגרמניה ולמדינות אירופה - כגון אתי חפירה, גרזנים, סכינים, מסורים וגם מצ'טות (מחטבים) איכותיים - כי בג'ונגל לא ניתן להסתדר ללא מצ'טה שהרי זה כלי עבודה לכל דבר. עם הזמן פתחה החברה סניף בפלורידה ארצות הברית, ולאור הביקוש ההיסטרי לכלים האיכותיים ובעלי השרידות הגבוהה שלה, החליטה לפתוח מפעל חדש עם ציוד מתקדם ביותר ולייצר בו רק כלים חדי להב מצוינים. למרות המחיר העממי והשווה לכל כיס, הכלים שקונדור מספקת הם באיכות טובה להפליא וחוץ ממבחני מעבדה קפדניים, עוברים הכלים גם מבחני שטח רבים. 

אנחנו מייצגים באופן בלעדי את סכיני ספיידרקו -Spyderco Knifes. חברה אמריקאית זו המייצרת סכינים ביפן ובסין ומפתחת כלי טיפול והשחזה עבורם. החברה נוסדה בשנת 1978 על ידי סאל גלאסר (Sal Glesser). המוצרים הידועים ביותר של החברה הן סכינים מתקפלות עם חור עיגולי בלהב עבור האגודל לפתיחה נוחה ביד אחת. החברה רשמה על חור הפתיחה מספר פטנטים ועם הזמן השיגה גם את ההכרה בעיגול בתור סימן מסחרי. עם השנים הפך הלהב עם החור העגול למין "כרטיס ביקור" של ספיידרקו כך שהיום כל חברה אחרת שרוצה לייצר סכין עם חור עגולי חייבת לקנות זכויות עליו מספיידרקו או שתאלץ לשנות את צורתו. גם אצל ספיידרקו צורת החור העגול אינה הצורה היחידה - לדוגמה לחברת הבת שלה (מפעלים בסין תוך שימור רמתה הגבוהה ותקני העבודה של המפעלים ביפן ושימוש בפלדות זולות מה-VG10המסורתי) בשם בירדBYRDהחור בלהב הוא בדמות של כוכב -שביט. מהיום שהיא נוסדה חברת ספיידרקו נמצאת בחזית הטכנולוגית והעיצובית של כלים חדי-להב. כך לדוגמא פיתחה את האופציה לפתיחת סכין ביד אחת (חור אגודל), שימוש במנגנון לתפיסת הלהב במצב פתוח (באמצעות נעילה אחורית או ליניארית), להבים משוננים (להב בעל צורה גלית עם "שיניים" מתאים לחיתוך פלסטיק ויריעות נייליון ותאים כסכין חילוץ והצלה), תפסן לנשיאת הסכין על הבגד או המכנס, שימוש בסוגי פלדה ובחומרים החדישים ביותר כולל פלדות אקזוטיות וחיבה מצב כוחות הביטחון, כל אלה הביאו לספיידרקו פופולריות רבה בקרב משתמשים מביני עניין וכבש את לבם של חובבי הנשק הקר וכוחות הביטחון בכל העולם. המוצרים של ספיידרקו תמיד התבססו על המצאות החדשות בתחום, מהפכניות לזמנן, עיצובים עתידנים וצורות נועזות תוך שימוש בסוגי פלדה איכותיים ביותר. השילוב של כל המרכיבים האלו בנה לספיידרקו מוניטין של אחת החברות המובילות והמכובדות בעולם כעת. אי אפשר בלי הנקודה הישראלית - וספיידרקו שיתפה פעולה על מעצבים יהודים וישראלים, אם זה ספיידרקרד והספיידרקו שבריה.

אנחנו מייצגים באופן בלעדי את חברת מורה (MORA) השוודית, לחברה יחידת פיתוח לסכיני שטח, יחידה לסכיני עבודה וכן ליין מרשים של סכינים מקצועיות לתעשיית המזון. החברה היא חברה רצינית המספקת ציוד לצבאות באירופה, ויצרה סכינים לתעשיית המזון והתעשייה הטכנית.

אנחנו מייצגים באופן בלעדי את חברת פוקס (FOX), לחברה יחידת פיתוח אזרחית ויחידת פיתוח לציוד טקטי וצבאי וחטיבה צבאית,  חברת סכיני ברטה, וחברת ג'יאו סיגניהמייצרת סכיני מטבח וציוד כמו מספריים וכלי גינון. החברה היא חברה רצינית המספקת ציוד לצבאות באירופה, ויצרה סכינים גם לצה"ל באופן ישיר בהזמנה.

אנו מייצגים בלעדית את חברת דרקס (DAREX), יצרנית סדרת משחזות החשמליות וורקשרפ (WORKSHARP), חברה מעולה ומקצועית המייצרת משחזות מקצועיות וביתיות, לסכיני מטבח ושף, לסכיני וגרזני פנאי הישרדות ובושקרפט, לסכינים גרזנים וכלי חקלאות, ובעצם לכל מטרה.

אנו מייצגים בלעדית את חברת חברת מאם (MAM)הפורטוגלית. חברת MAM מתמחה בייצור משך 145 שנה, של סכיני מטבח ואולרים קלים לנשיטה יוםיומית וגילוף, לאולרים אלה יתרון אדיר על אוצ=לרים אחרים עקב משקלם הקל ועלותם הכדאית. החברה מייצרת גם סטים מסורתיים למטבח, וסכיני שף באיכות גבוהה, המתאימים היטב למסעדות וקולינריה.

אנו מייצגים באופן בלעדי את חברת לנסקי (LANSKY). בעליה של החברה לשעבר רון רובליי, יהודי גאה שבנתיים פרש והחברה מנוהלת על ידי בת משפחתו, היה מנהל הייצור של חברת גרבר 20 שנה והוא ממקימי ענף הסכינים בארה"ב. החברה מייצרת ציוד השחזה מהטובים בעולם וסכינים משובחות, ביניהם דגם דומה לגרבר גייטור אך עדיף באיכותו, בין השאר עקב איכות החומרים והיכולת לפתיחה ביד אחת. גם מחירו טוב יותר.
  

אנחנו מייצגים באופן בלעדי את חברת סכיני אונטריו -Ontario Knifes. ראשיתה של חברת סכיני אונטריו הוקמה בנאפלס, ניו יורק, בשנת 1889.
את הסכינים הראשונים שיוצרו על אבן משחזת המופעלת על ידי כוח המים ונמכרו באמצעות עגלת משא שנעה דרך האזור הכפרי הסמוך, החברה חלוצה בשימוש בכוח המים להפעלת אבני השחזה. חברת סרבוטרוניקס (Servotronics) רכשה את חברת סכיני אונטריו באפריל 1967 ובשנת 1969 הם גם רכשו חברת יצור סכינים אחרת ששמה קינג קטלרי המייצרת סכיני אספנות בעיקר, חברת אחות של סכיני אונטריו. קינג קטלרי מייצרת סכיני כיס בעיקר לאספנים, בעוד סכיני אונטריו מתמחה בסכיניי להב קבועים. שתי החברות משלימות אחת את השניה טוב מאוד, ועד היום שומרות על העבודה הקשה והמסירות בפעילות הייצור שלהם שמובילות את יצור סכיני הפלדה בעבודת היד האופיינית כל כך לסכיני אונטריו. ממוקמת בחלק הדרומי והנופי של מדינת ניו יורק גם כיום, סכיני אונטריו החברה מייצרת את אחד הקווים המקיפים ביותר, בענף הסכינים היום. אונטריו בנתה את המוניטין שלה על מורשת של אומנות בלתי מתפשרת, איכות חומרים ורכיבים, ומחויבות איתנה לכוח העבודה שלה. המוצרים של אונטריו מספרים באופן שגרתי תכונות יקרות של ביצועים וערך, ובמחירים סבירים! חלק מקווי המוצרים כולל סכינים לפנאי, בושקרפט והישרדות, סכינים טקטיות, מסדרות RAT, וסכיני Ranger, וסכינים תעשייתיים ומוצרי חקלאות. חברת אונטריו מייצרת עד היום סכינים ליחידות הצבא האמריקני ואת סכיניה ניתן לראות באתר החברה ואצלינו. 

בריינסטורם מייבאת בנוסף מגוון רחב של מוצרים נוספים מחברות מוכרות, תחת המותג סכינים למבינים.

 • האתר בבעלות בריינסטורם טכנולוג'יס (1999) בע"מ, בצלאל 10 ת.ד 3452, רמת גן 52136.
 • כותב ראשי, עורך האתר ומנהל החברה: עו"ד עֹמר יעבץ
 • מנהל פורומים: יעל אלון
 • מנהל שיווק: דוד שוורץ
 • תוכניתן ואדמין: חברת אפליציה, יונתן מירזאי

לקוחות יקרים!

ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות טופס צור קשר בפינה השמאלית התחתונה באתר במסנג'ר או , כמו כן  בוואטסאפ  ולקבל הצעת מחיר לגבי פריט או פריטים שאינם מופיעים באתר. במקביל, ניתן לעשות בירורים גם בדואר אלקטרוני This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

פריט שחסר בו מחיר, תופיע בדר"כ קריאת תמחור שדרכה ניתן לשלוח הודעת דואר אלקטרוני לבירור זמינות הפריט ומחירו.

לתשומת לב: אם ביצעתם הזמנה ותוך 24 שעות לא התקבלה התייחסותנו ולא נתקבל מייל אישור על ההזמנה, אנו מבקשים לשלוח עותק ההזמנה לכתובת: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ולברר סטטוס.

המוצרים ניתנים לאיסוף עצמי ע"י בעל כרטיס האשראי ובהצגת ת.ז או רישיון נהיגה בלבד במשרדנו בכתובת להלן (משלוח בדואר כרוך בדמי טיפול ומשלוח על פי סוג המשלוח שנבחר על ידי הלקוח). 

פרטים לאיסוף עצמי: סכינים למבינים, רח' בצלאל 10 קומה א' ר"ג 

טלפון: 072-2496292 או 1-700-70-8125 או עם במקרה ואין מענה בנייד (יניב) 0525460878, (דרור) 054-4646843 או בנייד (אלון) 058-4080715.

שעות הפתיחה של החנות:

יום א' ועד ה' בין השעות 10:00 - 18:30 (אין חובה לתאם הגעה אך רצוי).

שישי ושבת ומועדי ישראל וערבי חג - סגור!

תיאום הגעה בטלפון 072-2496292 בנייד 054-4646843 או בנייד 058-4080715.

יש לתאם מראש איסוף מוצרים שנרכשו במזומן.

מומלץ לתאם מולנו לפחות 24 שעות לאחר ביצוע ההזמנה וקליטתה במערכת.

הרוכש מוצר בחנות מתחייב ומצהיר בהתאם לתקנות האתר כי הוא מעל גיל 18 ואינו פסול בדין. שימו לב החוק מחייב אותנו לוודא את גיל הרוכש את המוצרים אותם אנו מוכרים, נודה על שיתוף הפעולה.

לידיעתכם: סליקת האשראי "סכינים למבינים" מאובטחת על ידי חברת טרנזילה בתקן האבטחה המחמיר ביותר בעולם תקן "PCI DSS LEVEL 1" הנקבע ע"י חברות האשראי. פרטי כרטיס האשראי לא נשמרים באתר ומועברים בהצפנה ישירות לחיוב.

נשמח לשרתכם.

צוות סכינים למבינים.

כדי לשלוח

Please let us know your name.
Invalid Input
Please let us know your email address.

אתר "סכינים למבינים"  -  הוא אתר הסכינים וכלי הלהב הגדול בישראל.

חנות היבואן ממוקמת, בקומת הקרקע ברחוב בצלאל 10 ת.ד 3452, רמת גן 52136.

טל: 1-700-70-8125 וכן 072-2496292.

האתר עלה במתכונתו החדשה בעיצוב נוח וזורם יותר למשתמשים ועם שימושים רבים יותר. אנו ממשיכים לשפר והטמיע באתר תיקונים וניתן לפנות בכל בעיה טכנית לתמיכה בכתובת This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

אתר זה הינו המכשיר הטוב ביותר ברשת, למבינים באיסופם בנייתם ושימושיהם של סכינים מקצועיות וכלים מקצועיים - סכיני מטבח, סכינים וכלי עבודה לחקלאות (בננות, תמרים, ענבים, גד"ש ועוד), סכיני גילוף, סכיני שטח, סכינים טקטיות, סכיני ציד, סכיני צלילה, חרבות וגרזנים, ולאספנים של כלים חדי להב אתנוגרפיים, היסטוריים או בן זמננו, על כל סוגיהם.

באתר תוכלו למצוא מאמרים, סקירות, חנות מקוונת, רשמים, תמונות, מחקרים ומידע כולל על סכינים, אולרים, חרבות, השימוש בכלים לאורך ההיסטוריה ובעת המודרנית, חוקים ותקנות רלוונטים, בקיצור כל המידע לו את זקוקים בכדי להחזיק אוסף סכינים או סכין בודדת ולדעת את המידע הרב ביותר שניתן לקבל על סכין וסכינים בכל צורה, צבע וחומר.

נשמח לקבל את הצעותיהם של החברים, כמו גם את שיתוף הפעולה שלהם, בקידומו של האתר והוספת תכנים מעניינים ובעלי חשיבות. 

מפעילי האתר, מבינים את הצורך לחנך לשימוש נכון, אחראי, מושכל  ולא אלים בסכינים, חרבות ונשק קר תוך שימת דגש על תפקידם ההיסטורי והשימושים הפרודוקטיבים שבהם, פועלים להסברה בתחום זה.