מוצרים בחנות - Products in online Shop

logo wide

×
 x 

0
סל הקניות
0

האם הרכישה באתר סכינים למבינים בטוחה?

בעקבות הפרשה של דליפת פרטי אשראי של כמה אלפי אנשים מאתרי אינטרנט שונים רצינו לנצל ההזדמנות ולהסביר לקהל לקוחותינו, למה כאשר אתם קונים אצלנו מוצרים, אתם יכולים להיות בטוחים במאה אחוז שהמידע הפרטי שלכם לא יגיע לידיים הלא נכונות בשום מצב ובשום מקרה...

אנחנו לא שומרים את פרטי האשראי, מספרי תעודות הזהות או כל מידע רגיש אחר אצלנו - כל פעם שאתם עושים רכישה, אתם מעוברים לדף סליקה שנמצא על שרת מאובטח של חברת ג.ב. פרמיום אשר עומד בתקן אבטחה המחמיר ביותר של חברות האשראי העולמיות PCI DSS LEVEL 1.

PCI DSS - תקן המגדיר דרישות אבטחה למערכות מידע השומרות את נתוני כרטיסי האשראי, מתייחס לאבטחת המידע עצמו, ניהול מפגעים (כגון אנטי-וירוס, אבטחת אפליקציות), בקרת גישה, בדיקות שוטפות והבטחה פיזית 24/7. עמידה בתקן PCI DSS נבדקת אף היא ע"י גורמים חיצוניים המוסמכים לכך, ודורשת עדכון מידי תקופה. 

חברת ג.ב פרימיום עומדת בתקן pci dss ומחזיקה במערכות סליקת כרטיסי אשראי המתקדמות ביותר בישראל המבוססת על טכנולוגיות חדשות ועדכניות אשר מכילות דרישות תקן זה בגין אבטחת מידע עבור לקוחותיה. לפרטים נוספים ניתן לפנות לאתר שירותי בנק אוטומטים (שב"א) בכתובת www.shva.co.il.

אז נכון, שנשאלנו בעבר למה אנחנו בעצם לא קולטים מספרי אשראי ישירות בתוך האתר כמו שרבים אחרים עושים, דבר שקצת יותר נוח לגולש והרבה יותר נוח לבית עסק עצמו מבחינת המעקב, רישום והוצאת חשבוניות. והתשובה היא - כאשר יותר מ-2000 משתמשים רשומים סומכים עליינו אין מקום לטעויות וסיכונים.

הנהלת אתר סכינים למבינים.

גולשים יקרים!

חברת MFH - חברה מעולה מגרמניה, הגיעו סכינים לצבא, סכיני פלסים, סכיני טנטו, ערכות משולבות של סכין אולר ופנס, אתי חפירה מיוחדות ועוד. הגיעו לחנות מוצרים רבים וחדשים, אלות מהגדלים הפופולריים, שקי שינה, ערכות בישול לשטח ממותג החברה FOX OUTDOOR.

חברת פוקס (FOX) - הגיע משלוח גדול של פוקס, הכולל סכינים מכל הקטגוריות, אולרים, טקטי, צלילה ועוד, והכל המחירים מעולים וללא תחרות. סכיני פוקס משמשות את נאטו ויחידות עילית ברחבי העולם ובארה"ב.

חברת קונדור (CONDOR)/ אימקסה (IMACASA) - ליין שלם של מוצרי אימקסה וקונדור זמין לרכישה, מגיעים כל הדגמים החדשים של קונדור, יחזרו למלאי סכיני רודן, סכיני בושקרפט בייסיק, והמשטות המצויינות שלהם שחלקן עדיין במלאי.

חברת מורה (MORA) - חזרו למלאי סכיני מורה לגילוף, כולל סכינים יעודיות ומיוחדות.

סכינים למבינים - אנחנו שמחים להודיע כי סכינים למבינים התחילה לייצר בעצמה מוצרי איכות לשימושים רבים, לחקלאות ומוצרים טקטיים ליחידות (כרגע בהשזמנות מרוכזות בלבד). כרגע קיימות במלאי סכין קיוץ באורך 36 ס"מ תוצרת סכינים למבינים, שפותחה ייעודית לחקלאים בענפי הגד"ש, תמרים בננות ומנגו. כמו כן אנו מייבאים ומשווקים סכיני איכות לתעשייה זו.

קטגוריית המבצעים בתפריט הראשי מכילה מוצרים שנכנסים ל-CLOSE OUT.

תהנו מהחידושים ושתהיה שנה אזרחית טובה,

לכולנו איחולי בריאות אושר והצלחה.

 צוות אתר סכינים למבינים.

מידע על יצרני סכינים

במתחם זה נציג מידע על יצרני הסכינים המיוצגים על ידי סכינים למבינים מבית בריינסטורם טכנולוג'יס בע"מ.

החברות שאנו מייצגים בישראל

אנו מייצגים בלעדית את חברת קונדור (CONDOR)/ אימקסה (IMACASA). חברת קונדור CONDOR הוותיקה והמרשימה (גרמנית במקור) מייצרת את סכיניה והכלים המצוינים שלה בדרום / מרכז אמריקה ומבצעת הרכבה בארה"ב. את הכלים הגדולים, היפים, היעילים והחזקים מפרי ידיה, מייצרת קונדור מפלדות פחמן  (1075) ואל חלד (420HC) ובעיצובים טקטיים עד חקלאיים ומוכרת לצבא אל סלבדור. החברה היא חברת בת של חברה דרום-אמריקאית וותיקה IMASACA שנוסדה ב-1787 ועסקה ביצור כלי עבודה מתכתיים  מפלדות איכותיות לשוק הדרום אמריקאי והחל משנת – 1964 משווקת החברה סכינים גם לגרמניה ולמדינות אירופה - כגון אתי חפירה, גרזנים, סכינים, מסורים וגם מצ'טות (מחטבים) איכותיים - כי בג'ונגל לא ניתן להסתדר ללא מצ'טה שהרי זה כלי עבודה לכל דבר. עם הזמן פתחה החברה סניף בפלורידה ארצות הברית, ולאור הביקוש ההיסטרי לכלים האיכותיים ובעלי השרידות הגבוהה שלה, החליטה לפתוח מפעל חדש עם ציוד מתקדם ביותר ולייצר בו רק כלים חדי להב מצוינים. למרות המחיר העממי והשווה לכל כיס, הכלים שקונדור מספקת הם באיכות טובה להפליא וחוץ ממבחני מעבדה קפדניים, עוברים הכלים גם מבחני שטח רבים. 

אנחנו מייצגים באופן בלעדי את סכיני ספיידרקו -Spyderco Knifes. חברה אמריקאית זו המייצרת סכינים ביפן ובסין ומפתחת כלי טיפול והשחזה עבורם. החברה נוסדה בשנת 1978 על ידי סאל גלאסר (Sal Glesser). המוצרים הידועים ביותר של החברה הן סכינים מתקפלות עם חור עיגולי בלהב עבור האגודל לפתיחה נוחה ביד אחת. החברה רשמה על חור הפתיחה מספר פטנטים ועם הזמן השיגה גם את ההכרה בעיגול בתור סימן מסחרי. עם השנים הפך הלהב עם החור העגול למין "כרטיס ביקור" של ספיידרקו כך שהיום כל חברה אחרת שרוצה לייצר סכין עם חור עגולי חייבת לקנות זכויות עליו מספיידרקו או שתאלץ לשנות את צורתו. גם אצל ספיידרקו צורת החור העגול אינה הצורה היחידה - לדוגמה לחברת הבת שלה (מפעלים בסין תוך שימור רמתה הגבוהה ותקני העבודה של המפעלים ביפן ושימוש בפלדות זולות מה-VG10המסורתי) בשם בירדBYRDהחור בלהב הוא בדמות של כוכב -שביט. מהיום שהיא נוסדה חברת ספיידרקו נמצאת בחזית הטכנולוגית והעיצובית של כלים חדי-להב. כך לדוגמא פיתחה את האופציה לפתיחת סכין ביד אחת (חור אגודל), שימוש במנגנון לתפיסת הלהב במצב פתוח (באמצעות נעילה אחורית או ליניארית), להבים משוננים (להב בעל צורה גלית עם "שיניים" מתאים לחיתוך פלסטיק ויריעות נייליון ותאים כסכין חילוץ והצלה), תפסן לנשיאת הסכין על הבגד או המכנס, שימוש בסוגי פלדה ובחומרים החדישים ביותר כולל פלדות אקזוטיות וחיבה מצב כוחות הביטחון, כל אלה הביאו לספיידרקו פופולריות רבה בקרב משתמשים מביני עניין וכבש את לבם של חובבי הנשק הקר וכוחות הביטחון בכל העולם. המוצרים של ספיידרקו תמיד התבססו על המצאות החדשות בתחום, מהפכניות לזמנן, עיצובים עתידנים וצורות נועזות תוך שימוש בסוגי פלדה איכותיים ביותר. השילוב של כל המרכיבים האלו בנה לספיידרקו מוניטין של אחת החברות המובילות והמכובדות בעולם כעת. אי אפשר בלי הנקודה הישראלית - וספיידרקו שיתפה פעולה על מעצבים יהודים וישראלים, אם זה ספיידרקרד והספיידרקו שבריה.

אנחנו מייצגים באופן בלעדי את חברת מורה (MORA) השוודית, לחברה יחידת פיתוח לסכיני שטח, יחידה לסכיני עבודה וכן ליין מרשים של סכינים מקצועיות לתעשיית המזון. החברה היא חברה רצינית המספקת ציוד לצבאות באירופה, ויצרה סכינים לתעשיית המזון והתעשייה הטכנית.

אנחנו מייצגים באופן בלעדי את חברת פוקס (FOX), לחברה יחידת פיתוח אזרחית ויחידת פיתוח לציוד טקטי וצבאי וחטיבה צבאית,  חברת סכיני ברטה, וחברת ג'יאו סיגניהמייצרת סכיני מטבח וציוד כמו מספריים וכלי גינון. החברה היא חברה רצינית המספקת ציוד לצבאות באירופה, ויצרה סכינים גם לצה"ל באופן ישיר בהזמנה.

חברת סכיני מטבח של דיו סיגני (Due Cigni) - -חברה מדהימה זו של סכינים מקצועיות וסכיני שף, בבעלות חברת FOX, מייצרת סכיני מטבח כבר מעל 100 שנה. איכות ושירות! אלו הן השורות שמהוות את הבסיס של מערכות היחסים של דיו סיגני עם לקוחות, המתבטאת בלוגו של החברה - שני הברבורים המופיעים על כל מוצרי החברה ומוכרים בחנויות. מוצריה של דיו סיגני, עוצבו על ידי מהנדסים מנוסים, והם עשויים מפלדה מובחרת, מטופלים על ידי עובדים מיומנים בקו ייצור של מוצרים מתקדמים מבחינה טכנולוגית.

אנו מייצגים בלעדית את חברת דרקס (DAREX), יצרנית סדרת משחזות החשמליות וורקשרפ (WORKSHARP), חברה מעולה ומקצועית המייצרת משחזות מקצועיות וביתיות, לסכיני מטבח ושף, לסכיני וגרזני פנאי הישרדות ובושקרפט, לסכינים גרזנים וכלי חקלאות, ובעצם לכל מטרה.

אנו מייצגים בלעדית את חברת חברת מאם (MAM)הפורטוגלית. חברת MAM מתמחה בייצור משך 145 שנה, של סכיני מטבח ואולרים קלים לנשיטה יוםיומית וגילוף, לאולרים אלה יתרון אדיר על אוצ=לרים אחרים עקב משקלם הקל ועלותם הכדאית. החברה מייצרת גם סטים מסורתיים למטבח, וסכיני שף באיכות גבוהה, המתאימים היטב למסעדות וקולינריה.

 

אנו מייצגים באופן בלעדי את חברת לנסקי (LANSKY). בעליה של החברה לשעבר רון רובליי, יהודי גאה שבנתיים פרש והחברה מנוהלת על ידי בת משפחתו, היה מנהל הייצור של חברת גרבר 20 שנה והוא ממקימי ענף הסכינים בארה"ב. החברה מייצרת ציוד השחזה מהטובים בעולם וסכינים משובחות, ביניהם דגם דומה לגרבר גייטור אך עדיף באיכותו, בין השאר עקב איכות החומרים והיכולת לפתיחה ביד אחת. גם מחירו טוב יותר.

אנחנו מייצגים באופן בלעדי את חברת סכיני אונטריו -Ontario Knifes. ראשיתה של חברת סכיני אונטריו הוקמה בנאפלס, ניו יורק, בשנת 1889.

את הסכינים הראשונים שיוצרו על אבן משחזת המופעלת על ידי כוח המים ונמכרו באמצעות עגלת משא שנעה דרך האזור הכפרי הסמוך, החברה חלוצה בשימוש בכוח המים להפעלת אבני השחזה. חברת סרבוטרוניקס (Servotronics) רכשה את חברת סכיני אונטריו באפריל 1967 ובשנת 1969 הם גם רכשו חברת יצור סכינים אחרת ששמה קינג קטלרי המייצרת סכיני אספנות בעיקר, חברת אחות של סכיני אונטריו. קינג קטלרי מייצרת סכיני כיס בעיקר לאספנים, בעוד סכיני אונטריו מתמחה בסכיניי להב קבועים. שתי החברות משלימות אחת את השניה טוב מאוד, ועד היום שומרות על העבודה הקשה והמסירות בפעילות הייצור שלהם שמובילות את יצור סכיני הפלדה בעבודת היד האופיינית כל כך לסכיני אונטריו. ממוקמת בחלק הדרומי והנופי של מדינת ניו יורק גם כיום, סכיני אונטריו החברה מייצרת את אחד הקווים המקיפים ביותר, בענף הסכינים היום. אונטריו בנתה את המוניטין שלה על מורשת של אומנות בלתי מתפשרת, איכות חומרים ורכיבים, ומחויבות איתנה לכוח העבודה שלה. המוצרים של אונטריו מספרים באופן שגרתי תכונות יקרות של ביצועים וערך, ובמחירים סבירים! חלק מקווי המוצרים כולל סכינים לפנאי, בושקרפט והישרדות, סכינים טקטיות, מסדרות RAT, וסכיני Ranger, וסכינים תעשייתיים ומוצרי חקלאות. חברת אונטריו מייצרת עד היום סכינים ליחידות הצבא האמריקני ואת סכיניה ניתן לראות באתר החברה ואצלינו. 

 

בריינסטורם מייבאת בנוסף מגוון רחב של מוצרים נוספים מחברות מוכרות, תחת המותג סכינים למביניםאנחנו שמחים להודיע כי בריינסטורם התחילה לייצר בעצמה מוצרי איכות לשימושים רבים, לחקלאות ומוצרים טקטיים ליחידות (כרגע בהשזמנות מרוכזות בלבד). כרגע קיימות במלאי סכין קיוץ באורך 40 ס"מ תוצרת סכינים למבינים, שפותחה ייעודית לחקלאים בענפי הגד"ש, תמרים בננות ומנגו. כמו כן אנו מייבאים ומשווקים סכיני איכות לתעשייה זו.

 

מערכת נשיאה מולי - MOLLE

מערכת Molle (מבוטא מולי, כמו בשם הנשי) הוא ראשי תיבות של נושא ציוד קל משקל מודולרי(Modular Lightweight Load-carrying Equipment).

השם משמש כדי להגדיר את הדור הנוכחי של ציוד נושא עומס ותרמילים המנוצל על ידי מספר כוחות חמושים של נאט"ו, בעיקר לצבא הבריטי וצבא ארצות הברית. המודולריות של המערכת נובעת מהשימוש בחגורה Pals כאשר שורות של ניילון עבה תפורות על האפוד, כדי לאפשר חיבור של שקיות תואמות מולי (molle) ואביזרים שונים.

שיטה זו של קובץ מצורף הפכה סטנדרטית עבור ציוד טקטי מודולרי דה פקטו, וחליפה את מערכת אליס הבריטית בשימוש במערכות האפוד המוקדמות מודולריות (שהן עדיין בשימוש של כוחות המשטרה רבים). המערכת מיוצרת עבור ממשלת ארצות הברית תחת חוזה על ידי מספר קבלנים, כגון ביטחון מיוחד(Specialty Defense), שריון אחזקות (Armor Holdings), Ehmke, ציוד קרקע גבוה (High Ground Gear), ונשר תעשיות (Eagle Industries).

מתוך ויקיפדיה: http://en.wikipedia.org/wiki/MOLLE.

גולשים יקרים!

בעקבות פניות של גולשים ביחס למוצרים שאין במלאי ועקב החרמות של מוצרים במכס לחברים שהזמינו מוצרים באמזון ואיביי, החלטנו לאפשר לחברים להזמין פריטים שאין במלאי בהזמנה אישית.

ההזמנה אפשרית בתאום מראש עימנו, לאחר שאישרנו כי הפריט נמצא במלאי אצל הספק בחו"ל. היבוא יתבצע רק לאחר שבוצעה הפקדה של 100% מערך המוצר.

טווח אספקה למוצר כזה עומד על בין 3 ל-4 שבועות (ללא כוח עליון), תלוי בהליכים הפורמליים (רישיון תמ"ת) ושחרורי מכס, והוא יסופק לכם באיסוף עצמי או בשילוח בתוספת תשלום, לפי בחירתכם.

עם זאת לפני הזמנת מוצר ספציפי, יש לזכור שיש הרבה מאוד חלופות טובות ולפעמים זולות יותר!! יש הרבה מאוד פריטים מקבילים וישנם מוצרים שעדיין לא עלו לחנות. שווה לבדוק בחנות קודם להזמנה, להתייעץ איתנו בטלפון 072-2496292 או בשעות העבודה (ימים א' -ה' בין 10:00-18:00).

ניתן לשלוח בכל עת פניה במייל This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

הכללים ליבוא אישי הם כאלה:

  1. הלקוח מצביע על מוצר בו הוא מעונין (לינק מתוך אתר היצרן)

  2. אנו לא רוכשים מאייבי או אמזון, אלא מספקים מוכרים בחו"ל, שאינם מוכרים לאנשים פרטיים. הסיבה היא שאין אחריות יצרן למוצרים הנרכשים ממקורות אלו, מאחר וברוב המקרים המוכר באיביי או אמזון אינו מוסמך ורשאי על פי כללי היצרן למכור מחוץ לגבולות ארה"ב. בנוסף, אין וודאות כי המוצר הינו מוצר מקורי של היצרן (למשל SOG או גרבר) ולא מזוייף; יש הרבה חיקויים למוצרים באיביי ואמזון, כדאי להיזהר וקשה מאוד לראות מהתמונה באתר האם המוצר הוא אמיתי או מזויף, בנוסף אפשר לשים מוצר אמיתי ולמכור מזוייף. איננו מהלכים איימים ושומעים מלקוחות על מקרים כאלה שקרו להם.

  3. אנו קונים את המוצר מהיצרן המקורי או מפיץ מורשה שלו בהנחה על מחיר MSRP (המחיר המומלץ על ידי היצרן בחו"ל כפי שמופיע באתר היצרן) ולכן למוצר יש אחריות יצרן.

  4. על המחיר MSRP אנו מוסיפים את עלות היבוא (הובלה אווירית (פדקס,DHL), מע"מ כחוק ועלות השחרור מהמכס כפי שעלה למוצר), או החלק היחסי אם המוצר נשלח במסגרת משלוח רגיל בלוחות זמנים רגילים ומרכיב רווח שלנו כמובן, זה עסק מסחרי.

  5. אם היבוא דחוף, והלקוח מעוניין במוצר שלא במסגרת משלוחים רגילים שלנו, היבוא וההובלה יהיו יקרים יותר.

  6. אלו הכללים, כל מי שמעוניין יפנה ויקבל הצעת מחיר בשקלים בארץ ומועד אספקה משוער, שיכול לנוע קדימה אחורה לפי השאלה אם היו עיכובי מכס.

  7. לכל הזמנה יש לשלם מראש במזומן או כ"א להוכחת רצינות, במקרה של ביטול ההזמנה סכום של 10% לא יוחזר.

הערות:

  1. אנו מוכרים ומבצעים יבוא אישי רק למי שהוכיח כי הינו מעל גיל 18 (תעודה מזהה).

  2. יש בחנות מוצרים רב (כ-700 מוצרים) שיוכלו לשמש כתחליף למוצר אותו בחרת.

  3. לא תמיד שווה לבצע יבוא אישי, כדאי לבחור בדרך זו רק אם אין תחליף הולם בחנות.

בברכה

עמר יעבץ, מנכ"ל החברה.

מהו חומר ה-G10 לידיות סכינים

זו סגסוגת עמידה במיוחד הבנויה משכבות של סיבי זכוכית ספוגות בשרף, ולאחר מכן דחוסה מאוד במכבש ואפויה בחם. אטומה לרטיבות או נוזל ויציבה מבחינה פיזית בשינוי האקלים. לרוב שחורה, אבל זמינה בצבעים שונים.

גולשים יקרים!

יש במלאי כמות של חרבות קאטנה, וקיזשי וטנטו מסידרת הונשו של יונייטד.

כמו כן יש בחנות מלאי חרבות של קונדור, של פול צאן (קאטנה, חרב פרשים ועוד).

כמו כן לאוהבי הפנטזיה וז'אנר הסרטים, חרבות אבירים וויקינגים לרכישה!!

נשמח לשרתכם.

צוות סכינים למבינים.

אבן ספסל ארקנזס

הכלי עשוי מאבן ארקנזס משובחת.

השתמש בכל פעם שקצה משובח במיוחד מתבקש.

מספק את הליטוש הסופי והגימור לכל הלהבים שלך.

אנשי המקצוע שרוצים להב חד כתער ומושלם משתמשים באבן SFOR לצרכי השלמת השחזה.

1. בחר את האבן המתאימה לקצה שלך.

·        רך כדי לשמור על להב חד שימשיך להיות חד כבר חד

·        קשה כדי לחדד / ללטש קצה מוגמר

2. הנח את האבן על משטח יציב ושטוח.

3. סוך פני השטח של האבן באמצעות שמן השחזה (Honing Oil)

4. הקפד על זווית הטיית הלהב על הלהב אותו מתכוון לחדד. ואז, הבא הלהב לקצה אבן תוך התאמת זווית ההשחזה שלך לזווית ההטיה.

5. יש להזיז את הלהב על האבן תוך שימוש בלחץ קל, יש לדחוף את הקצה של הלהב על פני האבן בתנועה אחת, כאילו אתה מנסה לחתוך שכבה דקה של חלק העליון של האבן. שמירה על זווית עקבית היא חיונית לתוצאות הטובות ביותר.

6. חזור על תהליך 3-4 פעמים בצד אחד של הלהב, ואז לעבור לצד השני וחוזר חלילה.

7. חזור על תהליך זה עד שהקצה חד.

8. הקפד לנקות את אבניך לאחר כל שימוש. אחסן במקום קריר ויבש.

הצעות

1. השתמש בסדרה של אבנים לתוצאות הטובות ביותר. קורס -> בינוני (רך) -> פיין (קשה) -> פיין אקסטרה.

2. התחל עם 3-4 משיכות בכל צד. חזור על תהליך זה 3-4 פעמים.

3. אז 2 משייכות לכל צד. חזור על תהליך זה 2-3 פעמים.

4. אז משיכה אחת לכל צד. חזור על תהליך זה 1-2 פעמים.

5. ואז לעבור לאבן עדינה.

מתכת אל חלד – פלדת קובלט – N690Co

N690CO מיוצרת על ידי Bohler Uddeholm (חברה אוסטרית) והיא השם המסחרי שלהם ל440C משופרת.

וזו הסיבה שהוא נמצא לעתים קרובות יותר באירופה מאשר בסכיני סכינים של מדינות אחרות.ההרכב דומה לזה של 440C עם כמויות דומות של פחמן, כרום, ומוליבדן. עם זאת, N690 מכיל גם קובלט וכמות קטנה של ונדיום. תוספות אלה לשפר את התכונות של הסגסוגת. הפלדה זו נקראת גם פלדת קובלט אוסטרית - הסגסוגת מכילה 17% כרום, מוליבדיום, ונדיום, וקובלט והיא פלדה בה משתמשות החברות אקסטרימה ראשיו ופוקס, שתיהם חברות איטלקיות ברמת הפרימיום.

אחוז הכרום החופשי עושה את הפלדה מאוד עמידה - 17% מגיע לקשיות של 60 HRC.

הפלדה מכילה למעשה את % Cr השני הגבוה ביותר - ב-440C יש בה cr ברמה של 18%, אולם בגלל התכולה של הונדיום והקובלט יש לה איכויות קצה מצויינות עם עמידות גדולה בפני קורוזיה.

ניסיון חיתוך חוזר ונשנה עשינו בחיתוך חבלי מנילה לוואי, מצאנו את עמידות החורפה בדומה לזה של 154CM ו-VG10 כאשר כל השלושה היו הוקשחו ל59HRC.

אני גם מצאתי כי להב N690 מתחדד כמעט באותה קלות כמו AUS8 וכי היא מקבלת חוד עדיין בדיוק כמוה. (כמויות קטנות של ונדיום אמורים לייצר סגסוגות עם מבנה גרעינים עדין יותר, המאפשר ללהב לקחת קצה עדין יותר.)

N690 תתאים לאותם שימושים כמו 154CM או VG10 והיא סגסוגת להב מעולה.