מאמרים על יצרנים - Articals regarding Manufactorers

logo wide

×
 x 

0
סל הקניות
0

לז סטראוד - Les Stroud

"האומץ והתושיה לשרוד"

לז סטראוד משלב את מהות ההישרדות וחשיבה יצירתית יחד עם חברת קמיליוס, ותוך שימוש בחומרים הטובים ביותר ומלאכת הכפיים המקצועית ביותר, על מנת ליצור עבורכם את מוצרי ההישרדות המושלמים. התוצאה היא, מוצרי הישרדות אמיתיים וסכיני הישרדות ברמה הגבוהה ביותר. סכיני ההישרדות בחתימתו של לז סטראוד, קשוחים בצורה שלא תאמן בהשוואה למוצרים אחרים ונבנו כלי לעמוד בגבורה בכל אתגר שתרצו לעמוד בו.

לס סטראוד (נולד ב 20 אוקטובר 1961) הוא מוסיקאי, קולנוען, ומומחה הישרדות קנדי הידוע בעיקר כיוצר, הכותב, מפיק, הבמאי, הצלם והמנחה של סדרות הטלוויזיה "איש שורד" - Survivorman.

לאחר קריירה קצרה מאחורי הקלעים בתעשיית המוזיקה, סטראוד הפך למדריך הישרדות במשרה מלאה ו עובד כמדריך הישרדות ומוסיקאי מבוסס בהאנטסוויל, אונטריו.

סטראוד הפיק תכניות הישרדות לרשתות טלוויזיה ולערוץ דיסקברי, ערוץ המדע, וYTV.

כישורי ההישרדות שנלמדו מצפייה בתוכניות הטלוויזיה של סטראוד, תוארו על ידי כמה אנשים כסיבה שהם נשארו בחיים לאחר מצבי הישרדות מסכני חיים.

חברת פוקס (FOX) איטליה

בשנת 1977, לאחר צבירה של ניסיון רב בתחום היצור ובתחום המסחרי נוסדה חברת פוקס – FOX Coltellerie.

שם החברה הינו ראשי תיבות של הבעלים ומיד עם היווסדה קיבלה הערכה רבה על הרעיונות המבריקים אשר התבססו על מחקרים של מרכיבים וטכנולוגיות חדשות אשר הביאו ליצירת מוצרים הידועים באיכות הגבוהה ובחדשנות שלהם.

החברה גדלה והתפתחה במהירות, בעלי החברה, אורסטה מגלה מעורבות אישית בפיתוח המוצרים ובפיקוח על תהליך היצור ואף אשתו ובנו לוקחים חלק הדוק בכל התהליך.

מסורת מקצועית ואיכותית משולבת עם תשוקה לחידושים, פיתוחים והמצאות טכנולוגיות עזרו לבניית שמה של חברת FOX Coltellerie כאחת מהחברות המובילות בשוק המקומי והבינלאומי.

החברה מאושרת ורשומה על ידי NATO כספק רשמי.

בשנת 2008 נוסדה חברת Euro Knives Italia s.r.l., אשר מתמחה ביצור סכינים באיכות גבוהה ביותר גם עבור מותגים בינלאומיים ידועים.

ברת Euro Knives Italia s.r.l. הוקמה במטרה ליצר סכיני FOX ובנוסף לפתח ולייצר מוצרים לחברות בינלאומיות ומותגים אחרים המוכרים היטב בשוק.

התהליך שהמוצרים שלנו עוברים עד אשר יוצאים לשיווק נרחב לקהל הרחב כולל:

1. שרטוט ידני או טכני.

2. שרטוט בתוכנת אוטוקאד בתלת מיימד או דו מיימד.

3. בחירת החומרים בהם נשתמש לצורך יצירת מוצר הדוגמא והמוצר הסופי

4. יצור אב טיפוס של המוצר

5. שינויים ותיקונים על אב הטיפוס של המוצר

6. יצור סופי

הצוות המקצועי של החברה עוקב בקפדנות אחר כל השלבים הללו בשילוב טכנולוגיה וציוד מתקדמים ביותר, בוחרים את החומרים בהתבסס על מחקרים עדכניים בשילוב עם המלצת הספקים של החברה.

לאחר שהמוצר גמור, הוא מועבר לבקרת איכות קפדנית ב- FOX Knives Company, אריזה ומשלוח ללקוח הסופי.

הכל תחת פיקוח הדוק של ISO 9001:2008.

החל מינואר 2009 פתחה החברה משרדים בארה"ב - FOX Knives USA על מנת ולעקוב אחר הצרכים של השוק האמריקאי.

המהלך הזה הצליח להכניס את מוצרי החברה גם לסקטור האזרחי כאשר בסקטור הצבאי המוצרים כבר היו מוכרים ומוערכים ביותר.

חברת הנשק מרבלס ארמס (Marble's arms)

תרגום ועריכה – עמר יעבץ סכינים למבינים

וובסטר ל. מרבל (Webster L. Marble)  הגיע לגלדסטון, מישיגן בשנת 1887 וכעבור חמש שנים החל בייצור ההמצאה הראשונה שלו: הכוונת האוניברסלית של מרבלס. המיתון ו"הפאניקה של 1893" התפתחויות ראייה נוספות מתעכבות עד 1902 כאשר מרבל הציג את  כוונת המראה הקדמית המשופרת שלו לנשק, וכעבור כשנה את הכוונת המהפכנית האוטומטית הגמישה המשותפת האחורית.

לחצי האי העליון של מישיגן וובסטר ל. מרבל (Webster L. Marble) הגיע בתחילת 1890 ומיד זכה להיות חלק מאחת מהחברות הכי ידועות באיזור –  הטימברקרוזס timber cruisers , היכולת המופלאה שלו להסתכל על שטח יער מסוים ולחזות את הכמות הריווחית של העץ שניתן להפיק משם עשתה אותו מאוד פופולרי בקרב חברות רבות באזור.

מרבלס אהב את הנוף בחצי האי העליון העצום שהציע אינספור הזדמנויות לציד, דגים, כמושפע מהטבע, הוא היה נחוש לחפש אחר ציוד שיהיה פרקטי אך עדיין עמיד בחיק הטבע.

כיום, מייצרת מרבלס ארמס (Marble's arms) מערך מרשים של כוונות מסורתיות ומודרניות לכל זרוע ספורטיבית וממשיכה לספק מראות במפעלה עבור כל ספקי הנשק האמריקאים. כמו תמיד, מוצרים של מרבלס הם כולם פלדה, כולם בייצור אמריקאי, וכולם תוצרת גלדסטון, מישיגן ארה"ב.

מרבלס ארמס (Marble's arms) מייצרת ומשווקת בנוסף כלים חדי להב כגון סכינים, אולרים, גרזנים וכדומה וכוונות לרובים.

מרבלס Mable's  כחברה, רשמה הרבה מאוד פטנטים וביניהם:

  •          שושנת רוחות,
  •          להב לסכין ציד,
  •      מגן קצה גרזן ועוד.

כיום נרכשה מרבלס בשיתוף של סכיני בלו רידג' (פיל מרטין) וחברת סמוקימאוטנס מארה"ב המפעילות את שם המותג ומשווקות תחתיו סכינים מאל סלבדור, ארה"ב וסין.

מרבלס ארמס (Marble's arms) על ציר הזמן

1887 וובסטרמרבל עובר עם המשפחה לגלדסטון, מישיגן.

1890 מייסד וובסטרמרבל את גלדסטון בנק ומתמנה לנשיאו.

1892 מרבלס מייצרים את כוונת יוניברסל ומקים את תשלובת ייצור גלדסטון.

1893 מייצר את גרזני הכיס הראשונים; המיתון גורם ל"פאניקה של 1893".

1894 חוזר מרבל למדידות ותעשיית העץ.

1898 מרבלס רושם פטנט על גרזני בטיחות, ומקים את חברת גרזני הבטיחות מרבלס.

1899 מרבלס מציגה מוצגי מוצרים ראשונים בספורט אקספו במדיסון סקוורגארדן.

1902 מרבלס מציגים מראה קדמית משופרת; הצבא הבריטי מאמץ את דגם 3 של גרזני הבטיחות של מרבלס.

1903 מרבלס רושמת פטנט על כוונת אחורית אוטומטית גמישה משותפת.

1909 מפעל חדש בגודל 24,000 רגל מרובע הושלם ווכה לשבחים כמפעל הטוב מסוגו בעולם.

1910 רובי גטר ראשונים נשלחו מהמפעל.

1912 פרסום מגזין מגיע ל-20,000,000 קוראים בעולם הרחב.

1913 תאודור רוזוולט נושא מצפנים של מרבלס במהלך מסע המחקר ExpandicaoScientifica של בברזיל.

1914 משאיות של הצבא האמריקאי מלחמת העולם הראשונה מצוידות במצפנים של מרבלס.

1916 ממשלת בריטניה קונה סכיני ציד של מרבל לחיילי הצבא.

1927 צ'ארלסלינדברג נושא סכין של מרבל, מצפן, וקופסאת גפרורים של מרבלס בטיסה הטראנס הסולו הראשונה.

1930 מייסד החברה, וובסטרמרבל נפטר. הבן ויליאם הופך הנשיא; בן פלויד הוא הנשיא של חברת מרבל כרטיסים.

1957 מרבלס ארמס נרכשת על ידי בל וגוסט בע"מ (Bell and Gossett Inc).

1958 מרבלס ארמס התאגיד מוכר 500 סכיני הישרדות פיילוט לצי אמריקאי ומשחרר מפרטי ייצור קנייניים.

1966 מפעל חדש נבנה במיקומו הנוכחי.

1984 רכישת מפעלי נשק מרבל על ידי פולי-צ'וק (Poly-Choke).

1998 כוונת הפיפטאנג של מארבלס מוצגת מחדש עם התאמת סט לקיזוז רוח.

2000 מארבלס מוסיפה לכוונת קדימה ואחורה מסיבים אופטיים וכוונות לרובי צייד.

2003 פולי-צ'וק (Poly-Choke) נמכרת.

2005 כוונת מרבלס מדגם #95  מוצגת מחדש עם התאמת סט לקיזוז רוח.

2007 מרבלס מציגה כוונת טאנגפיפ משופרת עם זקפים להחלפה.


ההיסטוריה של חברת סכיני אונטריו

תקציר

ראשיתה של חברת סכיני אונטריו אפופה במסתורין של עבר הולך ומתפוגג. נראה בודאות כי שלושה גברים - וויליאם ב. אנסוורט, צ'ארלס אלברט ברייס וויליאם מאודסליי, היו בתמונה מההתחלה בנאפלס, ניו יורק, בשנת 1889. שמה של החברה נגזר ממחוז אונטריו בו נאפלס ניו יורק הייתה ממוקמת. את הסכינים הראשונים שיוצרו על אבן משחזת המופעלת על ידי כוח המים ונמכרו באמצעות עגלת משא שנעה דרך האזור הכפרי הסמוך, החברה חלוצה בשימוש בכוח המים להפעלת אבני השחזה.

בסביבות 1902 נעשה מהלך של מעבר ששל אונטריו מקאדיז לפרנקלינוויל (Franklinville) והחברה המשיכה לגדול ושוב יותר מקום ויותר כוח נדרשו. זה יהיה המיקום הנוכחי של חברת סכיני אונטריו. כמו כן, ב -12 באוגוסט -1902 החברה התאגדה כדי לשמור על שם חברת סכיני אונטריו.בשנת 1904 הבעלים של יצרן אחר מקומי, חברה בשם אמפייר סטייס קטלרי, רכש את האינטרסים של בעלי המניות של חברת סכיני אונטריו המקוריים ובשנת 1905 שתי החברות שולבו פרנקלינוויל (Franklinville) תחת שם חברת סכיני אונטריו. שוב התרחבה החברה ובניין חדש נבנה בין 1912 ו 1914 ובניין זה הוא עדיין בשימוש על ידי החברה.

חברת סרבוטרוניקס (Servotronics) רכשה את חברת סכיני אונטריו באפריל 1967 ובשנת 1969 הם גם רכשו חברת יצור סכינים אחרת ששמה קינג קטלרי המייצרת סכיני אספנות בעיקר, חברת אחות של סכיני אונטריו. קינג קטלרי מייצרת סכיני כיס בעיקר לאספנים, בעוד סכיני אונטריו מתמחה בסכיניי להב קבועים. שתי החברות משלימות אחת את השניה טוב מאוד, ועד היום שומרות על העבודה הקשה והמסירות בפעילות הייצור שלהם שמובילות את יצור סכיני הפלדה בעבודת היד האופיינית כל כך לסכיני אונטריו.

פירוט

ההיסטוריה של חברת סכיני אונטריו ראשיתה של חברת סכיני אונטריו אפופה במסתורין של עבר הולך ומתפוגג. נראה בודאות כי שלושה גברים - וויליאם ב. אנסוורט, צ'ארלס אלברט ברייס וויליאם מאודסליי, היו בתמונה מההתחלה בנאפלס, ניו יורק, בשנת 1889. שמה של החברה נגזר ממחוז אונטריו בו נאפלס ניו יורק הייתה ממוקמת. את הסכינים הראשונים שיוצרו על אבן משחזת המופעלת על ידי כוח המים ונמכרו באמצעות עגלת משא שנעה דרך האזור הכפרי הסמוך, החברה חלוצה בשימוש בכוח המים להפעלת אבני השחזה.בסביבות 1902 נעשה מהלך של מעבר ששל אונטריו מקאדיז לפרנקלינוויל (Franklinville) והחברה המשיכה לגדול ושוב יותר מקום ויותר כוח נדרשו. זה יהיה המיקום הנוכחי של חברת סכיני אונטריו. כמו כן, ב -12 באוגוסט -1902 החברה התאגדה כדי לשמור על שם חברת סכיני אונטריו.בשנת 1904 הבעלים של יצרן אחר מקומי, חברה בשם אמפייר סטייס קטלרי, רכש את האינטרסים של בעלי המניות של חברת סכיני אונטריו המקוריים ובשנת 1905 שתי החברות שולבו פרנקלינוויל (Franklinville) תחת שם חברת סכיני אונטריו. שוב התרחבה החברה ובניין חדש נבנה בין 1912 ו 1914 ובניין זה הוא עדיין בשימוש על ידי החברה.חברת סרבוטרוניקס (Servotronics) רכשה את חברת סכיני אונטריו באפריל 1967 ובשנת 1969 הם גם רכשו חברת יצור סכינים אחרת ששמה קינג קטלרי המייצרת סכיני אספנות בעיקר, חברת אחות של סכיני אונטריו. קינג קטלרי מייצרת סכיני כיס בעיקר לאספנים, בעוד סכיני אונטריו מתמחה בסכיניי להב קבועים. שתי החברות משלימות אחת את השניה טוב מאוד, ועד היום שומרות על העבודה הקשה והמסירות בפעילות הייצור שלהם שמובילות את יצור סכיני הפלדה בעבודת היד האופיינית כל כך לסכיני אונטריו.

ראשיתה של חברת סכיני אונטריו בנאפלס, ניו יורק, בשנת 1889. שמה של החברה נגזר ממחוז אונטריו בו נאפלס ניו יורק הייתה ממוקמת. את הסכינים הראשונים שיוצרו על אבן משחזת המופעלת על ידי כוח המים ונמכרו באמצעות עגלת משא שנעה דרך האזור הכפרי הסמוך, החברה חלוצה בשימוש בכוח המים להפעלת אבני השחזה.

בסביבות 1902 נעשה מהלך של מעבר ששל אונטריו מקאדיז לפרנקלינוויל (Franklinville)  שם יושבת חברת סכיני אונטריו עד היום. בניין חדש לחברה נבנה בין 1912 ו 1914 ובניין זה הוא עדיין בשימוש על ידי החברה.

חברת סרבוטרוניקס (Servotronics) רכשה את חברת סכיני אונטריו באפריל 1967 ובשנת 1969 הם גם רכשו חברת יצור סכינים אחרת ששמה קינג קטלרי המייצרת סכיני אספנות בעיקר, חברת אחות של סכיני אונטריו. קינג קטלרי מייצרת סכיני כיס בעיקר לאספנים, בעוד סכיני אונטריו מתמחה בסכיניי להב קבועים. שתי החברות משלימות אחת את השניה טוב מאוד, ועד היום שומרות על העבודה הקשה והמסירות בפעילות הייצור שלהם שמובילות את יצור סכיני הפלדה בעבודת היד האופיינית כל כך לסכיני אונטריו.

חברת אונטריו מייצרת עד היום סכינים ליחידות הצבא האמריקני ואת סכיניה.

החזון

חברת מאגלייט (Maglite) עובדת על פי הצהרת היצרן בסטנדרטים הגבוהים ביותר של יושרה.

בחברת מאגלייט (Maglite) מצהירים, כי הם מחפשים ביצועים כדי לשמור על המוניטין שלהם המשקף את הטוב ביותר שהם יכולים להשיג.

כל פנס כלי של חברת מאגלייט (Maglite) מהווה שיאו של יותר מ -20 שנות מחקר, פיתוח ושכלול מתמיד של כל תכונה המאפשרת ביצוע מדוייק, חברת מאגלייט (Maglite) מצהירה כי היא גאה להיות יצרן ארה"ב.

בהצהרת החברה ובחזון הם כותבים: אנו מאמינים כי הרוח והאופי של החברה מוגדר באופן הברור ביותר, כפי שהובע על ידי הבעלים של מאגלייט (Maglite), מייסד ונשיא אנתוני מגליקה (Anthony Maglica). הפנס של מאגלייט (Maglite) הוא תוצאה של האובססיה של מגליקה עם הנדסת אומנות ויצירה מושלמת, ומחויבותו לשלמות. מכונאי שהחל בניסיונות לפתח מוצר ניסיוני ואשר הצליח על ידי שלימד עצמו ופיתח מערכת הכשרה חדשנית לייצור על ידי תרגול, מר אנתוני מגליקה (Anthony Maglica) הדריך את הצמיחה של החברה שלו מהחנות של איש אחד העובד על מכונה אחת בשנת 1955 למפעל המעסיק מעל 850 עובדים מסורים היום.

אבל העבודה של אנתוני מגליקה (Anthony Maglica) לא נעצר שם, הוא ממשיך את מחויבותו לשיפור מתמיד באיכות המוצר הנושא את שמו.

חברת מאגלייט (Maglite) גאה להיות חברה מובילה ברנסנס הנוכחי בתעשייה האמריקאית. אנתוני מגליקה (Anthony Maglica) עצמו, מאמין מושבע בחשיבות הייצור בארצות הברית, עומד על כך של חברת מאגלייט (Maglite) תישאר יצרן אמריקאי  (MADE IN THE USA).

אנתוני מגליקה (Anthony Maglica) הקדיש את עצמו כדי להוכיח שהמוצרים מאמריקה יכולים להצטיין בשוק העולמי על ידי שימוש בטכנולוגיה לשיפור מתמיד של איכות ותוך הפחתת עלויות. במהלך שני העשורים האחרונים, חידושיו של אנתוני מגליקה (Anthony Maglica) מאפשרים לפנסיה של חברת מאגלייט (Maglite) להציע לצרכנים ערך טוב יותר באופן עקבי יותר מאשר המתחרים.

ספור האריה והאיילה - פילוסופיית החיים

"בכל בוקר באפריקה, האיילה מתעוררת. יש לה רק מחשבה אחת בראש: עליה להיות מסוגלת לרוץ מהר יותר מאשר האריה המהיר ביותר. אם היא לא תוכל, אז היא תאכל.

בכל בוקר מתעורר באפריקה האריה. יש לו רק מחשבה אחת בראש: כדי להיות מסוגל לרוץ מהר יותר מאשר האיילה האיטית ביותר. אם הוא לא יוכל, הוא ימות מרעב.

בין אם תבחר להיות איילה או אריה אין לכך חשיבות. זה מספיק כדי לדעת שעם זריחת השמש, אתה חייב לרוץ. ואתה חייב לרוץ מהר יותר ממה שעשית אתמול או שאתה תמות. זהו מרוץ החיים".

על פנסיה של חסרת מאגלייט (Maglite)

לקראת כניסתו של פנס מאגלייט (Maglite) לשימוש לראשונה בשנת 1979, הפנס שהיה בשימוש נחשב בדרך כלל כפריט לא אמין, כי בדרך כלל נזרק לאחר זמן קצר בשל אובדן תפקוד שנבע מאיכות נחותה. כל זה השתנה כאשר, לאחר שנים מר אנתוני מגליקה (Anthony Maglica) שכלל את תכנון ויישום טכנולוגיית הפטנט הייחודי שלו בפנסי מאגלייט, שהביאו למהפכה אמיתית בתעשיית התאורה הניידת. על ידי שילוב של עיצוב מעולה עם עמידות אמינות, אחריות לכל החיים באופן חסר תקדים, אנתוני אנתוני מגליקה (Anthony Maglica) הפיק באמת פנסים כי הם יצירת "אמנות זה עובד!"

מר אנתוני מגליקה (Anthony Maglica) נולד בניו יורק וגדל באירופה שם קיבל את הכשרתו, מר מגליקה (Anthony Maglica) חזר לארצות הברית בשנת 1950, כדי לנצל את ההזדמנויות של השוק האמריקאי שאפשר קידום של היוזמה החופשית. בשל כישורים מצויינים ומושחזים כמכונאי ניסיוני יחד עם התמדה והתמדה, חברת מאגלייט (Maglite) גדלה במהירות מאז ההתחלה הצנועה במוסך בלוס אנג'לס בשנת 1955. מר אנתוני מגליקה (Anthony Maglica) סיפק את ההון הראשוני חלומו בהשקעה אישית של $ 125.

חברת מאגלייט (Maglite) הייתה בתחילה "בית המלאכה" קטן שסיפק בתחילה כלים מכונות לתעשייה, וכיום הרוויחה את המוניטין שלה כיצרנית של מוצרים מתוחכמים, לחלל, לתעשייה ושל חלקי מכונות צבאיים. הכישרון הייחודי של מר אנתוני מגליקה (Anthony Maglica) למיזוג טכניקות ייצור חדשניים באיכות ויעילות היו והינן תחרותיים וממשיכים עד היום.

מר אנתוני מגליקה (Anthony Maglica) עושה שימוש בסגנון ניהול של ידים על ההגה, פתוך הפגנת מנהיגות עם איכות ליבה פילוסופיה עקבית מעולהף של כל המוצרים של חברת מאגלייט (Maglite) יחד עם שירות לקוחות יוצא מן הכלל, שמעולם לא כשל למול המתחרים.

במסורת אמריקאית טיפוסית, ראה מר אנתוני מגליקה (Anthony Maglica) הזדמנות לייצר נישת יצור של מוצרי תאורה מעולים החל משנות 1970. הוא ראה, ולמעשה ניצל, רבים מן המוצרים הזמינים באותה עת והיה בטוח שהוא יכול לעשות יותר טוב. בשנת 1979, פתחה חברת מאגלייט (Maglite) פנס, שבתחילה היה מכוון לאנשי מקצוע וביטחון- כגון אנשי משטרה וכבאים, שחייהם ופרנסתם לרוב תלויים באמינות הפנסים שלהם. עד מהרה החלו אותם "גיבורים" להתעקש על שימוש רק בפנס הכיס חברת מאגלייט (Maglite). הצרכנים גם מצאו כי לשימוש ביתי ולספורט, הם אינם יכולים לסמוך על אף אחד אחר.

טוני לא היה שבע רצון לנוח על "זרי הדפנה" של הצלחתם של פנסי מאגלייט (Maglite). בשנת 1982, זמן קצר לאחר המעבר עצמו של המפעל שהיו בו כ-800 עובדים ובמתקן 126,000 רגל מרובע באונטריו, הוא הציג את פנס המאגלייט (Maglite) הנטען. זו מערכת נטענת החזקה ביותר בגודל שלה בשוק. בשנת 1984, פנס המיני מאגלייט (Maglite)  שהוצג הפך להצלחה בן לילה. הצורה האסתטית הייחודית של הפנס והפונקציונליות היו חריגים בכל קנה מידה עבור תעשיית התאורה הניידת.

בשנת 1987, גרסה מוקטנת של המיני מגלייט הוצגה (גרסה תא AAA) זו הותאמה היטב ליישומים תעשייתיים ורפואיים רבים. עם עין חדה המתמקדת בשוק, הציג מר אנתוני מגליקה (Anthony Maglica) פנס מאגלייט סוליטייר בשנת 1988. פנס אידיאלי עבור ארנקים ומחזיקי מפתחות עקב הקומפקטיות שלו, כולל עיצוב ייחודי באיכות מעולה, היה להיט מהרגע הראשון.

הביוגרפיה של מר אנתוני מגליקה (Anthony Maglica)  - מייסד החברה

מחויבותו המתמדת של איש אחד

כל פנס שיוצר על ידי חברת מאגלייט (Maglite), מייצג התחייבות של אדם אחד ששומר על איכות המוצר, וכן על תעשיית ייצור מקומות עבודה באמריקה.

מר אנתוני מגליקה (Anthony Maglica) הוא האלוף של היוזמה החופשית ואת החבברה שאת בסיסה הניח, הוא נשיא של חברת מאגלייט (Maglite), עכשיו סמל של עיצוב אמריקאי קלאסי.

חמוש רק בכישרון, נחישות, כבוד לעבודה קשה, רדף מר אנתוני מגליקה (Anthony Maglica) אחר החלום האמריקאי, כאשר הקים את חברת מאגלייט (Maglite) בשנת 1955. כאשר הוא המשיך לתכנן ולייצר מוצר שיצר מהפכה בענף, הוא הבין את החלום במלואו. במרדף המתמשך שלו על טכנולוגיה חדשנית, איכות המוצרים, עיצוב שירות הלקוחות ואבטחת שירות, מר אנתוני מגליקה (Anthony Maglica)  מצא אסטרטגיה שיווקית שלא רק יוצרת ביקוש עולמי של מוצרי החברה, עצמו ובשרו, אך יכול גם לדעתו, לעזור לאמריקני אחר  תוך שמירה על משרות ייצור בשוק האמריקאי.

התחלות עלובות

אנתוני מגליקה (Anthony Maglica) נולד בניו יורק בתקופת השפל הגדול, טוני אנתוני מגליקה (Anthony Maglica)  גדל בקרואטיה. הוא היה ילד קטן כאשר אמו החליטה לחזור לקרואטיה, כדי שיוכל לעלות עם קרוב משפחתה. בשנת 1950, כאשר המדינה הייתה לאחר חורבות מלחמת העולם השנייה והקומוניסטים בשליטה, טוני ברח חזרה לאמריקה. שם קיבל נסיון כמכונאי, למרות שהוא לא דיבר אנגלית. הוא לימד את עצמו כמה מילים ביום תוך כדי עבודה, ועבד גם בשעות הפנאי שלו במאבק להשרדות כלכלית. לבסוף טוני הצליח לחסוך $ 125, עבור התשלום הראשוני לרכישת המחרטה הראשונה שלו. כך החל המסע של טוני אנתוני מגליקה (Anthony Maglica) למימוש החלום האמריקאי: בחנותו של איש אחד המכונה "המכונאי", הוא ידע כי ימי העבודה עבור אנשים אחרים היו מאחוריו. הוא היה, סוף סוף, בעסק משל עצמו.

מר אנתוני מגליקה (Anthony Maglica) החל ליצור חלקים מדויקים עבור תעשיית התעופה והחלל, והצבא. עד מהרה המוניטין של יעילות, איכות ותחכום הובילו להקמתה של חברת מאגלייט (Maglite, שהוקמה בסופו של דבר בשנת 1974. עד אז, מר אנתוני מגליקה (Anthony Maglica) הוכיח בבירור כי הטכניקות החדשניות שלו לחסכון בעלויות הייצור והגברת האיכות מצליחות היטב. הניסיון לשיפור מתמידממשיכים לשמור על החברה שלו בתחרות.

תאורה בדרך אל ההצלחה

במקביל לגדילתה של חברת מאגלייט (Maglite), פיתח מר אנתוני מגליקה (Anthony Maglica)  פנס חדש ומשופר. תחילה ממוקד למגזר ביטחון הציבור, הוצג פנס המאגלייט בשנת 1979. שוטרים, מכבי אש ואנשי עבודה מהרו להפיץ את השמועה על פנס האלומיניום אנודייז הקשיח והאמין, עובדה שתשנה את תעשיית התאורה הניידת לנצח. מחויבת חדשנות ועידון המוצר הצליחו. לאחר הפתוח הראשוני מר אנתוני מגליקה (Anthony Maglica)  פתח מר מגליקה פנס מאגלייט נטען שהינו אחד הפנסים הנטענים החזקים ביותר ביחס לגודלו. פנס מינימאגלייט AA הושק בשנת 1984 וקבע סטנדרט חדש בגודל פנסים אישיים. פנס AAA מיני שפותח לאחר מכן  ואשר היה אידיאלי עבור יישומים תעשייתיים ורפואיים רבים, הוצג בשנת 1987; לאחריו פותח הסוליטייר AAA, המיועד לארנק, הוצג בשנת 1988.

פנסי מאגלייט כובדו על ידי המכון יפן לעיצוב ועל ידי המוזיאון לאמנות שימושית בגרמניה. מגזינים ציינו את מאגלייט כינו את מוצרי מאגלייט כ"אמריקה עושה את המיטב". בשנת 1996, התייחס וול סטריט ג'ורנל לפנס המאגלייט כ"קאדילק של הפנסים", ומנכ"ל אפל גילברט פ. אמליו צוטט כמי שאמר שהוא שמאגלייט היא ה"אפל" של הפנסים "למעשה מאגלייט הוא פנס המחשבים".

התרחבות וחדשנות

משרדיה הראשיים של מאגלייט ממוקמים באונטריו, קליפורניה, מאז 1982, מפעלה של חברת מאגלייט (Maglite) המחזיקה כרגע יש 850 עובדים, משתרע על כ 450,000 מטרים רבועים של שטח, וכולל את מפעל הייצור, משרדים ומרכז ההפצה הראשי. במתקן הייצור החדש חברת מאגלייט (Maglite) מצליחה לענות על הביקוש העולמי הגובר למוצרי החברה.