פנסי מגלייט - MAGLITE

logo wide

×
 x 

0
סל הקניות
0

החזון

חברת מאגלייט (Maglite) עובדת על פי הצהרת היצרן בסטנדרטים הגבוהים ביותר של יושרה.

בחברת מאגלייט (Maglite) מצהירים, כי הם מחפשים ביצועים כדי לשמור על המוניטין שלהם המשקף את הטוב ביותר שהם יכולים להשיג.

כל פנס כלי של חברת מאגלייט (Maglite) מהווה שיאו של יותר מ -20 שנות מחקר, פיתוח ושכלול מתמיד של כל תכונה המאפשרת ביצוע מדוייק, חברת מאגלייט (Maglite) מצהירה כי היא גאה להיות יצרן ארה"ב.

בהצהרת החברה ובחזון הם כותבים: אנו מאמינים כי הרוח והאופי של החברה מוגדר באופן הברור ביותר, כפי שהובע על ידי הבעלים של מאגלייט (Maglite), מייסד ונשיא אנתוני מגליקה (Anthony Maglica). הפנס של מאגלייט (Maglite) הוא תוצאה של האובססיה של מגליקה עם הנדסת אומנות ויצירה מושלמת, ומחויבותו לשלמות. מכונאי שהחל בניסיונות לפתח מוצר ניסיוני ואשר הצליח על ידי שלימד עצמו ופיתח מערכת הכשרה חדשנית לייצור על ידי תרגול, מר אנתוני מגליקה (Anthony Maglica) הדריך את הצמיחה של החברה שלו מהחנות של איש אחד העובד על מכונה אחת בשנת 1955 למפעל המעסיק מעל 850 עובדים מסורים היום.

אבל העבודה של אנתוני מגליקה (Anthony Maglica) לא נעצר שם, הוא ממשיך את מחויבותו לשיפור מתמיד באיכות המוצר הנושא את שמו.

חברת מאגלייט (Maglite) גאה להיות חברה מובילה ברנסנס הנוכחי בתעשייה האמריקאית. אנתוני מגליקה (Anthony Maglica) עצמו, מאמין מושבע בחשיבות הייצור בארצות הברית, עומד על כך של חברת מאגלייט (Maglite) תישאר יצרן אמריקאי  (MADE IN THE USA).

אנתוני מגליקה (Anthony Maglica) הקדיש את עצמו כדי להוכיח שהמוצרים מאמריקה יכולים להצטיין בשוק העולמי על ידי שימוש בטכנולוגיה לשיפור מתמיד של איכות ותוך הפחתת עלויות. במהלך שני העשורים האחרונים, חידושיו של אנתוני מגליקה (Anthony Maglica) מאפשרים לפנסיה של חברת מאגלייט (Maglite) להציע לצרכנים ערך טוב יותר באופן עקבי יותר מאשר המתחרים.

ספור האריה והאיילה - פילוסופיית החיים

"בכל בוקר באפריקה, האיילה מתעוררת. יש לה רק מחשבה אחת בראש: עליה להיות מסוגלת לרוץ מהר יותר מאשר האריה המהיר ביותר. אם היא לא תוכל, אז היא תאכל.

בכל בוקר מתעורר באפריקה האריה. יש לו רק מחשבה אחת בראש: כדי להיות מסוגל לרוץ מהר יותר מאשר האיילה האיטית ביותר. אם הוא לא יוכל, הוא ימות מרעב.

בין אם תבחר להיות איילה או אריה אין לכך חשיבות. זה מספיק כדי לדעת שעם זריחת השמש, אתה חייב לרוץ. ואתה חייב לרוץ מהר יותר ממה שעשית אתמול או שאתה תמות. זהו מרוץ החיים".

על פנסיה של חסרת מאגלייט (Maglite)

לקראת כניסתו של פנס מאגלייט (Maglite) לשימוש לראשונה בשנת 1979, הפנס שהיה בשימוש נחשב בדרך כלל כפריט לא אמין, כי בדרך כלל נזרק לאחר זמן קצר בשל אובדן תפקוד שנבע מאיכות נחותה. כל זה השתנה כאשר, לאחר שנים מר אנתוני מגליקה (Anthony Maglica) שכלל את תכנון ויישום טכנולוגיית הפטנט הייחודי שלו בפנסי מאגלייט, שהביאו למהפכה אמיתית בתעשיית התאורה הניידת. על ידי שילוב של עיצוב מעולה עם עמידות אמינות, אחריות לכל החיים באופן חסר תקדים, אנתוני אנתוני מגליקה (Anthony Maglica) הפיק באמת פנסים כי הם יצירת "אמנות זה עובד!"

מר אנתוני מגליקה (Anthony Maglica) נולד בניו יורק וגדל באירופה שם קיבל את הכשרתו, מר מגליקה (Anthony Maglica) חזר לארצות הברית בשנת 1950, כדי לנצל את ההזדמנויות של השוק האמריקאי שאפשר קידום של היוזמה החופשית. בשל כישורים מצויינים ומושחזים כמכונאי ניסיוני יחד עם התמדה והתמדה, חברת מאגלייט (Maglite) גדלה במהירות מאז ההתחלה הצנועה במוסך בלוס אנג'לס בשנת 1955. מר אנתוני מגליקה (Anthony Maglica) סיפק את ההון הראשוני חלומו בהשקעה אישית של $ 125.

חברת מאגלייט (Maglite) הייתה בתחילה "בית המלאכה" קטן שסיפק בתחילה כלים מכונות לתעשייה, וכיום הרוויחה את המוניטין שלה כיצרנית של מוצרים מתוחכמים, לחלל, לתעשייה ושל חלקי מכונות צבאיים. הכישרון הייחודי של מר אנתוני מגליקה (Anthony Maglica) למיזוג טכניקות ייצור חדשניים באיכות ויעילות היו והינן תחרותיים וממשיכים עד היום.

מר אנתוני מגליקה (Anthony Maglica) עושה שימוש בסגנון ניהול של ידים על ההגה, פתוך הפגנת מנהיגות עם איכות ליבה פילוסופיה עקבית מעולהף של כל המוצרים של חברת מאגלייט (Maglite) יחד עם שירות לקוחות יוצא מן הכלל, שמעולם לא כשל למול המתחרים.

במסורת אמריקאית טיפוסית, ראה מר אנתוני מגליקה (Anthony Maglica) הזדמנות לייצר נישת יצור של מוצרי תאורה מעולים החל משנות 1970. הוא ראה, ולמעשה ניצל, רבים מן המוצרים הזמינים באותה עת והיה בטוח שהוא יכול לעשות יותר טוב. בשנת 1979, פתחה חברת מאגלייט (Maglite) פנס, שבתחילה היה מכוון לאנשי מקצוע וביטחון- כגון אנשי משטרה וכבאים, שחייהם ופרנסתם לרוב תלויים באמינות הפנסים שלהם. עד מהרה החלו אותם "גיבורים" להתעקש על שימוש רק בפנס הכיס חברת מאגלייט (Maglite). הצרכנים גם מצאו כי לשימוש ביתי ולספורט, הם אינם יכולים לסמוך על אף אחד אחר.

טוני לא היה שבע רצון לנוח על "זרי הדפנה" של הצלחתם של פנסי מאגלייט (Maglite). בשנת 1982, זמן קצר לאחר המעבר עצמו של המפעל שהיו בו כ-800 עובדים ובמתקן 126,000 רגל מרובע באונטריו, הוא הציג את פנס המאגלייט (Maglite) הנטען. זו מערכת נטענת החזקה ביותר בגודל שלה בשוק. בשנת 1984, פנס המיני מאגלייט (Maglite)  שהוצג הפך להצלחה בן לילה. הצורה האסתטית הייחודית של הפנס והפונקציונליות היו חריגים בכל קנה מידה עבור תעשיית התאורה הניידת.

בשנת 1987, גרסה מוקטנת של המיני מגלייט הוצגה (גרסה תא AAA) זו הותאמה היטב ליישומים תעשייתיים ורפואיים רבים. עם עין חדה המתמקדת בשוק, הציג מר אנתוני מגליקה (Anthony Maglica) פנס מאגלייט סוליטייר בשנת 1988. פנס אידיאלי עבור ארנקים ומחזיקי מפתחות עקב הקומפקטיות שלו, כולל עיצוב ייחודי באיכות מעולה, היה להיט מהרגע הראשון.

הביוגרפיה של מר אנתוני מגליקה (Anthony Maglica)  - מייסד החברה

מחויבותו המתמדת של איש אחד

כל פנס שיוצר על ידי חברת מאגלייט (Maglite), מייצג התחייבות של אדם אחד ששומר על איכות המוצר, וכן על תעשיית ייצור מקומות עבודה באמריקה.

מר אנתוני מגליקה (Anthony Maglica) הוא האלוף של היוזמה החופשית ואת החבברה שאת בסיסה הניח, הוא נשיא של חברת מאגלייט (Maglite), עכשיו סמל של עיצוב אמריקאי קלאסי.

חמוש רק בכישרון, נחישות, כבוד לעבודה קשה, רדף מר אנתוני מגליקה (Anthony Maglica) אחר החלום האמריקאי, כאשר הקים את חברת מאגלייט (Maglite) בשנת 1955. כאשר הוא המשיך לתכנן ולייצר מוצר שיצר מהפכה בענף, הוא הבין את החלום במלואו. במרדף המתמשך שלו על טכנולוגיה חדשנית, איכות המוצרים, עיצוב שירות הלקוחות ואבטחת שירות, מר אנתוני מגליקה (Anthony Maglica)  מצא אסטרטגיה שיווקית שלא רק יוצרת ביקוש עולמי של מוצרי החברה, עצמו ובשרו, אך יכול גם לדעתו, לעזור לאמריקני אחר  תוך שמירה על משרות ייצור בשוק האמריקאי.

התחלות עלובות

אנתוני מגליקה (Anthony Maglica) נולד בניו יורק בתקופת השפל הגדול, טוני אנתוני מגליקה (Anthony Maglica)  גדל בקרואטיה. הוא היה ילד קטן כאשר אמו החליטה לחזור לקרואטיה, כדי שיוכל לעלות עם קרוב משפחתה. בשנת 1950, כאשר המדינה הייתה לאחר חורבות מלחמת העולם השנייה והקומוניסטים בשליטה, טוני ברח חזרה לאמריקה. שם קיבל נסיון כמכונאי, למרות שהוא לא דיבר אנגלית. הוא לימד את עצמו כמה מילים ביום תוך כדי עבודה, ועבד גם בשעות הפנאי שלו במאבק להשרדות כלכלית. לבסוף טוני הצליח לחסוך $ 125, עבור התשלום הראשוני לרכישת המחרטה הראשונה שלו. כך החל המסע של טוני אנתוני מגליקה (Anthony Maglica) למימוש החלום האמריקאי: בחנותו של איש אחד המכונה "המכונאי", הוא ידע כי ימי העבודה עבור אנשים אחרים היו מאחוריו. הוא היה, סוף סוף, בעסק משל עצמו.

מר אנתוני מגליקה (Anthony Maglica) החל ליצור חלקים מדויקים עבור תעשיית התעופה והחלל, והצבא. עד מהרה המוניטין של יעילות, איכות ותחכום הובילו להקמתה של חברת מאגלייט (Maglite, שהוקמה בסופו של דבר בשנת 1974. עד אז, מר אנתוני מגליקה (Anthony Maglica) הוכיח בבירור כי הטכניקות החדשניות שלו לחסכון בעלויות הייצור והגברת האיכות מצליחות היטב. הניסיון לשיפור מתמידממשיכים לשמור על החברה שלו בתחרות.

תאורה בדרך אל ההצלחה

במקביל לגדילתה של חברת מאגלייט (Maglite), פיתח מר אנתוני מגליקה (Anthony Maglica)  פנס חדש ומשופר. תחילה ממוקד למגזר ביטחון הציבור, הוצג פנס המאגלייט בשנת 1979. שוטרים, מכבי אש ואנשי עבודה מהרו להפיץ את השמועה על פנס האלומיניום אנודייז הקשיח והאמין, עובדה שתשנה את תעשיית התאורה הניידת לנצח. מחויבת חדשנות ועידון המוצר הצליחו. לאחר הפתוח הראשוני מר אנתוני מגליקה (Anthony Maglica)  פתח מר מגליקה פנס מאגלייט נטען שהינו אחד הפנסים הנטענים החזקים ביותר ביחס לגודלו. פנס מינימאגלייט AA הושק בשנת 1984 וקבע סטנדרט חדש בגודל פנסים אישיים. פנס AAA מיני שפותח לאחר מכן  ואשר היה אידיאלי עבור יישומים תעשייתיים ורפואיים רבים, הוצג בשנת 1987; לאחריו פותח הסוליטייר AAA, המיועד לארנק, הוצג בשנת 1988.

פנסי מאגלייט כובדו על ידי המכון יפן לעיצוב ועל ידי המוזיאון לאמנות שימושית בגרמניה. מגזינים ציינו את מאגלייט כינו את מוצרי מאגלייט כ"אמריקה עושה את המיטב". בשנת 1996, התייחס וול סטריט ג'ורנל לפנס המאגלייט כ"קאדילק של הפנסים", ומנכ"ל אפל גילברט פ. אמליו צוטט כמי שאמר שהוא שמאגלייט היא ה"אפל" של הפנסים "למעשה מאגלייט הוא פנס המחשבים".

התרחבות וחדשנות

משרדיה הראשיים של מאגלייט ממוקמים באונטריו, קליפורניה, מאז 1982, מפעלה של חברת מאגלייט (Maglite) המחזיקה כרגע יש 850 עובדים, משתרע על כ 450,000 מטרים רבועים של שטח, וכולל את מפעל הייצור, משרדים ומרכז ההפצה הראשי. במתקן הייצור החדש חברת מאגלייט (Maglite) מצליחה לענות על הביקוש העולמי הגובר למוצרי החברה.