קירשאו זירו טולורנס - Kai - Kershaw - Zero tolerance

logo wide

×
 x 

0
סל הקניות
0

חברת קאי ארה"ב – קירשאו (Kershow) ומוצרי זירו טולורנס (Zero tolerance) - על ציר הזמן

המקור של החברה ביפן אצל משפחת אנדו וסנווה 1908.

היא ממוקמת בטאולטין אורגון פורטנד בסמוך לחברת קולומביה ריבר אורגון ושורשיה קרובים למקורותיה של קולומביה ריבר מתחרתה.

להלן מתוארים קורותיה של קאי ארה"ב - קרשו והתפתחותה על ציר הזמן לאחור.

זירו טולורנס - zero tolerance

2007 ואילך.... האגדה ממשיכה.

2006

קאי ארה"ב בע"מ (Kai USA Ltd), בשיתוף גאה עם איגוד נכי המלחמה המשותקים של ארה"ב מציגים את זירו טולורנס ("0 סובלנות") זירו טולורנס (Zero tolerance), הסדרה מתמקדת במחקר ופיתוח של סכינים מוכנים לקרב ומעוצבים כדי לעמוד בדרישות המחמירות ביותר של הצבא ושל שלטונות אכיפת החוק.

מודל 0500 של סכין ה- זירו טולורנס (Zero tolerance), זוכה פרס העיצוב של מגזין Blade האמריקאי ברוב דעות בגין ה"עיצוב חדשני". קאי ארה"ב בע"מ זוכה גם בפרס של עיתון ה- Publisherעבור השותפות שלו איגוד נכי המלחמה המשותקים של ארה"ב . בהמשך זוכה קירשאו בשורת פרסי עיצוב על ידי מגזין Blade האמריקאי.

2005
קאי ארה"ב בע"מ (Kai USA Ltd Kershaw Knives and Shun Cutlery) זוכה באופן מדהים וחסר תקדים ב- 4 פרסי עיצוב של מגזין Blade האמריקאי בכלל זה "הסכין החדשנית תוצרת אמריקאית של השנה", פרס למודל 1597 שיוצר בטכנולוגיה מתקדמת (הזרקת מתכת יצוקה “MIM-HIP” (metal injection-molded blade and 3-D machined handle) זוכה בפרס "סכין השנה" ועיצוב של שון אוניון (קרובו של קן אוניון (Ken Onion) שעיצב גם לקולומביה ריבר) זוכה בעיצוב סכין שף שהכין לקרשו לדגם DM0500 בפרס "סכין מטבח של השנה, ושיתוף פעולה נושא פירות עם חברת Spyderco, דגם C96 (Spyderco Spyker) זוכה בפרס "שיתוף פעולה של השנה". באותה שנה הרוכב המקצועי Guilherme Marchi בחסות סכיני קרשו זוכה בגמר אליפות העולם ומסיים העונה במקום השני בעולם.

kershaw

2004
סכין קרשו "נשיונל ג'יאוגרפיק" בייצור קאי ארה"ב בע"מ - קרשו, כלי הקרבינה מודל 1004 (“National Geographic” Carabiner Tool) מוגן הפטנט, מנצח וזוכה בפרס מגזין Blade האמריקאי, כ"סכין הייבוא החדשני ביותר של השנה".
קאי ארה"ב בע"מ - קרשו, מעבירה את חטיבות הייצור (שיווק, ייצור, מו"פ, אחסנה ושלוח) למתקן חדש בגודל של 55,000 מ"ר הממוקם בעמק Tualatin פשוט יפה דקות דרומית בפורטלנד, אורגון.

2003
קאי ארה"ב בע"מ - קרשו, מרחיבה את הנוכחות השיווקית שלה בארצות הברית על ידי הצגת "שון" (“Shun”) ליין סדרתי של סכיני מטבח מתקדמים בעיצוב החברה, כחלק ממוצריה של חטיבת כלי בית של קרשו זוכת הפרסים.

2002
קאי ארה"ב בע"מ - קרשו מציגה סכין ה- SpeedSafe ®מודל 1660rainbow_knife - הסכין הראשון עם גימור ה-Rainbow. הסכין זוכה בפרס על ידי מגזין Blade האמריקאי.

2001
קאי ארה"ב בע"מ - קרשו, סכין בעיצובו של קן אוניון (Ken Onion) "העירית השחורה" (Black Chive), דגם 1600BLK Blade SpeedSafe ® זוכה על ידי מגזין Blade האמריקאי בפרס "הסכין מתוצרת אמריקאית של השנה".
japan.

2000

קאי ארה"ב בע"מ - קרשו, סכין בעיצובו של קן אוניון (Ken Onion), מודל 1580 עם SpeedSafe ® זוכה בפרס בינלאומי של ה- IWA "International Knife Award".

1998
קאי ארה"ב בע"מ - קרשו, מציגה את העיצובים הראשונים שלה יחד עם קן אוניון Ken Onion)) SpeedSafe ® "משימה אקראית", ומודל 1510 זוכה על ידי מגזין Blade האמריקאי בפרס "הסכין מתוצרת אמריקאית של השנה".

1997
תחת ניהולו של מר קוג'י אנדו, מנכ"ל חברת קאי יפן, קוג'י אנדו (Mr. Koji Endo) מחברת קאי קורפ יפן, מתמנה מר הירושי ג'ק איגרישי (Hiroshi (Jack) Igarashi) כסגן נשיא בכיר של קאי ארה"ב בע"מ - קרשו.
קאי ארה"ב בע"מ - קרשו, מרחיבה את המתקן בווילסונביל (Wilsonville facility) כך שיכלול ייצור, שיווק ואחסנה. אחד המוצרים הראשונים שנבחר להיות מיוצרים בארה"ב על ידי סכיני קרשו היה מולטיטול מודל A100Cעם צבת ייחודית מתכווננת וכפתור לפתיחה באגודל אחד של להב הסכין.

1996

קאי ארה"ב בע"מ - קרשו, מכניסה לייצור את ה"אלסקה טריידר" מודל 1098', דגם ציידים עם שגם לפשיטת עורות פטנטי.

1995
קאי ארה"ב בע"מ - קרשו, מכניסה שתי סדרות חדשות שנוספו לקו המוצרים של קרשו, נעילה ליניארית, ואת סדרת לחצן המנוף הייחודי.

1994
קאי ארה"ב בע"מ - קרשו, הדגם הפופולרי מתמיד של קרשו - דגם הטריידר (Trader series) מקבל עיצוב ידית חדשה, הקו מתרחב וכולל סכין צייד - ההאנטר טריידר ולהב דייגים.

1991
קאי ארה"ב בע"מ - קרשו, במהדורה מוגבלת של קרשו סדרת ה- Kershaw’s limited-edition Scrimshaw originals המעוצבת על ידי הגלף והאומן הנודע וולטר אלכסנדר, מתרחב כדי לכלול כלבי ציד, חיות בר באפריקה, עופות מים וחיות בר בצפון אמריקה.

1990
קאי ארה"ב בע"מ - קרשו, סדרה חדשה נוספת לקו המוצרים הרחב של קרשו; קו מוצרים אמריקאי בעבודת יד הכולל עיצובים בקן אייל ושן: American Hand-Crafted Stag, Saber Tooth folders, Maniago work knives, and a new line of dress knives and accessories.

1988
קאי ארה"ב בע"מ - קרשו, הסכין הנמכר ביותר של החברה ה- D.W.O זוכה לגיוון צבעים חדש.

1986
קאי ארה"ב בע"מ - קרשו, החברה שבאופן מסורתי עושה מחוות לגיבוריה הצבא, מציירת לזכרו של הקצין ווייד דאלי (1960-1984), את D.W.O מודל 3000 נוספה לסדרת הסכינים "חוות הקצינים" (Officer Ranch Series).

1985
קאי ארה"ב בע"מ - קרשו, החברה עוברת למתקן החדש שלה בווילסונביל (Wilsonville facility) באורגון.

1984
קאי ארה"ב בע"מ - קרשו, החברה מרחיבה את השוק שלה לאירופה, תחת השם קאי קטלרי אירופה (Kai Cutlery Europe).

1982
קאי ארה"ב בע"מ - קרשו, מרחיבה את קו סכיני השטח והשדה שלה, מפתחת אולרים מתקפלים, ומציגה את סכיני הפילוט שפיתחה והחלה לייצר.

1978
תחילת הדרך בארה"ב, קאי קטלרי בע"מ (Kai Cutlery Co. Ltd) רוכשת את חברת סכיני קרשו ארה"ב (Kershaw Knives), ויוצרת את קאי ארה"ב בע"מ (Kai USA Ltd) (שיווק), קאי קטלרי הונג קונג בע"מ (שיווק) (Kai Cutlery Hong Kong Ltd. (marketing)).

1977
קאי קטלרי ארה"ב בע"מ (שיווק) מוקמת ((Kai Cutlery USA Ltd (marketing).

1974
חברת סכיני קרשו (Kershaw Knives) פותחת את דלתותיה לעסקים באגם אוסווגו אורגון ארה"ב (Lake Oswego, Oregon), החברה חורתת על דגלה – האחריות לרוכש הראשון של הסכין הינה לכל החיים.
משרדים נפתחים באירופה דיסלדורף, גרמניה המערבית.

1973
קאי מרכז (מחקר ופיתוח) בע"מ (Kai Cutlery Center Co., Ltd. (research and development) מוקמת.

1971
אנדו קטלרי ייצור ושות' בע"מ (לייצור סכו"ם במטבח) מוקמת לראשונה (Endo Cutlery Manufacturing Co).

1968
סנווה קטרלי תעשיה בע"מ (קוצצי ציפורניים, מספריים וייצור ספינות).

1964
סנווה עבודות ושות' בע"מ (ייצור מכונות)( Sanwa Cutlery Industry Co).

1951
קאי רייזור ושות' בע"מ (גילוח וייצור להבים) (Kai Razor Co).

1947
סנווה קטלרי ושות' בע"מ (חברת שיווק שהוקמה) (Sanwa Cutlery Co).

1908
אנדו ייצור ושות' (ייצור ושיווק).
 

תרגום ועריכה עמר יעבץ – אתר סכינים למבינים