Columbia River - קולומביה ריבר

logo wide

×
 x 

0
סל הקניות
0

קולומביה ריבר סכינים וכלים

קולומביה ריבר (Columbia River Knife & Tool - CRKT) מטאוטלין אורגון הינה יצרנית סכינים, כלים ואביזרים שנוסדה בשנת 1994.

חברת קולומביה ריבר נוסדה על בסיס האמונה כי איש מכירות טוב הוא איש מכירות שיודע לייעץ ללקוח על בסיס צרכיו באיזו סכין להשתמש ומה כדאי לקנות - בקיצור מהו הסכין הנכון לתפקיד, כמו כן לייעץ על טיפול ותחזוקה חשובים, ולהעניק בסיס תמיכה מתמדת במוצרי החברה לאחר רכישתם. מוצרי קולומביה ריבר זמינים ויהיו זמינים גם באתר סכינים למבינים.

איכות: סכיני קולומביה ריבר (CRKT) נבנים בשילוב הציוד המתקדם ביותר ומערכות ייצור מקצועיות ומבוקרות מחשב כולל מחרטות CNC חדישות, כאשר תהליך היצור מלווה בבקרת איכות נשלטת מתחילת התהליך ועד סופו. הסכינים בנויות כפי שהם צריכות להיות בנויות, מבלי להתפשר על איכות בשום חלק ביצירתן. גם האביזרים התומכים לסכיני קולומביה ריבר (CRKT) מיוצרים באותם סטנדרטים כמו הסכינים, כך הנדן, כדי לעמוד בדרידות הצורך ובציפיות הגבוהות ביותר של הלקוחות.

נשיא החברה והמייסד רוד ברמר אמר על הליין החדש של החברה "ללא קשר לתנאים הכלכליים, המשכנו לעבוד עם כמה מהמעצבים המובילים בעולם, ואנחנו שוב מציגים רשימה ארוכה של מוצרים חדשים המציעים מנגנונים חדשים, צורות מוצר חדשניות צבעים כמו גם חומרים מעולים. החברה מייצרת שלושה סוגי מוצרים: סכינים לספורט ולעבודה, כלים יעודיים למטרות מיוחדות כמו מולטיטולס ("רב כלי"), וכלים מקצועיים לבעלי מלאכה.

סכיני ספורט וסכינים לעבודה. קולומביה ריבר ממשיכה "לחשוב מחוץ לקופסה" על ידי המבקשים דגמים חדשים וייחודיים ומנגנונים, בדיוק כשכולם בענף חושב שהם ראו כבר הכל. לדוגמה, החברה מציגה את הסכין הזעיר ה-McGinnis Shrimp™, ה- Gekkota™ Pocket and Golf, ה-ExiTool™, ה- Ta-Bar Tool™ וה-Klecker NIRK™, כולם מרגשים ויוצאי דופן.

במקביל קולומביה ריבר, ממשיכה להרחיב את המודלים המסורתיים של אותה סכין, כולל בפעם הראשונה, אולרים קלאסיים, כמו גם דגמי "מחווה" כמו ה- Centofante Tribute™, ה- Carson M4™, ה- -02 series, וסידרת ה- Delegate™ וסדרת ה- Vertex™.

טכנולוגיות ופטנטים מיוחדים של CRKT: טכנולגיית פתיחה innovation_IKBS כלים יעודיים למטרות מיוחדות ה- I.D. Works™. קו זה ממשיך להיות מרגש ומוקדש לכלים רב תכליתיים יצירתיים באופן ייחודי. המוטו הוא פשוט "עבודות עיצוב בהשראת השימוש".

סכינים וכלים טקטיים מקצועיים לכוחות הביטחון: "לאלו המשרתים" - "For Those Who Serve®" - סדרה זו הפיקה שורה של סכינים טקטיים מקצועיים אשר הינם פופולאריים מאוד בקרב כוחות הביטחון. קולומביה ריבר הוסיפה השנה למוצרים הוותיקים לכוחות הביטחון ול- Hissatsu™ הטקטית את ה- Fire Spark™, ולטאו הוותיקה את ה- Elishewitz Tao™ , קו העטים הטקטיות.

לקולומביה ריבר קו מוצרים איכותיים ביצור קאסטום סידרתי על בסיס חומרים טבעיים, כולל סכינים עם סיבי שרף, 10G, עצם, קרן איל וניצבים עשויים עץ טבעי כמו עץ קשה hardwoods, שורש טויה thuya, וסוגי עץ כגון ה- cocobolo, ebony, walnut, and burl.

שיתופי פעולה עם מעצבים מובילים של קולומביה ריבר:

הסדרה המוכרת ביותר של קולומביה ריבר היא כנראה סדרת ה- K.I.S.S.® series עם הקליפ הכפול, שתוכננה על ידי אד הליגן (Ed Halligan), סדרה נוספת הינה סדרת ה-M-16 שעוצבה על ידי קיט קרסון (Kit Carson). על כך אומר נשיא החברה והמייסד רוד ברמר: "סכינים אלו היו אלמנט מרכזי בהצלחה שלנו", עוד הוסיף ואמר ברמר: "זיהינו את אותם עיצובים מותאמים אישית מוצלחים, אשר ראוי להכניס לייצור כדי להגיע לקהל רחב יותר. אנו ממשיכים לחפש שיתופי פעולה עם מעצבים מובילים ויצרני קאסטום ועם מעצבים תעשייתיים מבריקים וצעירים, כי זה טוב לנו, טוב להם, טוב לקהל הלקוחות שלנו ".השנה החלה  קולומביה ריבר (CRKT) בשיתופ פעולה חשוב עם עוד מעצב סכינים בעל פרופיל גבוה, קן אוניון (Ken Onion), שעיצב סדרה של סכינים לחברה.

גידול בהפצה. כחברה מובילה, תוכלו היום למצוא את מוצריה של קולומביה ריבר (CRKT) בחנויות סכינים, חנויות מובילות למוצרי ספורט ואקסטריים, חנויות מתמחות, בשימוש חיילי צבא ארה"ב וכוחות הביטחון הרחבי העולם, בשימוש חיל האוויר האמריקאי, ובאין ספור חנויות למוצרים ימיים ברחבי ארה"ב ובעולם.