סכיני קונדור - Condor tool&knife

logo wide

×
 x 

0
סל הקניות
0

חברת קונדור (CONDOR)

חברת קונדור CONDOR הותיקה והמרשימה (בבסיסה חברה גרמנית מבית סוליננגן גרמניה) מייצרת את סכיניה והכלים המצויינים שלה בלב דרום אמריקה (אמריקה המרכזית - אל סלבדור).

את הכלים הגדולים, היפים, היעילים והחזקים שמפרי ידיה, מייצרת קונדור מפלדות פחמן  (1070) ואל חלד (420HC) ובעיצובים טקטיים עד חקלאיים. במבט ראשון הלב של כל שורד אמיתי (או שורדת) "מעלה טורים" ומדמיין את הפעילות בטבע, את האוויר הצח ואת חדוות העבודה בכלי אמיתי (ראו בסרטונים) - סכיני הישרדות/מחנאות, גרזנים, חרבות, וכמובן הדבר שאי-אפשר לשרוד בלעדיו בג'ונגל - מצ'טה...

החברה היא חברת בת של חברה דרום-אמריקאית וותיקה IMASACA שנוסדה ב-1787 ועסקה ביצור כלי עבודה מתכתיים  מפלדות אכותיות לשוק הדרום אמריקאי והחל משנת - 1964משווקת החברה סכינים גם לגרמניה ולמדינות אירופה - כגון אתי חפירה, גרזנים, סכינים, מסורים וגם מצ'טות (מחטבים) איכותיים - כי בג'ונגל לא ניתן להסתדר ללא מצ'טה שהרי זה כלי עבודה לכל דבר.

עם הזמן פתחה החברה סניף בפלורידה ארצות הברית, ולאור הביקוש ההיסטרי לכלים האיכותיים ובעלי השרידות הגבוהה שלה, החליטה לפתוח מפעל חדש עם ציוד מתקדם ביותר ולייצר בו רק כלים חדי להב מצויינים. למרות המחיר העממי והשווה לכל כיס, הכלים שקונדור מספקת הם באיכות טובה להפליא וחוץ ממבחני מעבדה קפדניים, עוברים הכלים גם מבחני שטח רבים... 

את הכלים של קונדור אפשר לפגוש בכל רחבי העולם מהג'ונגלים של פרו ועד לאזורי סכסוך כמו עיראק או אפגניסטן בשירותם של צבאות וכוחות ביטחון (אגב סכין הדגל החדשה של החברה הינה הסכין הרישמית של הצבא האל-סלוודורי).

הכלים נמצאים בשימוש של מטיילים, שורדי, חקלאים, כוחות הביטחון של צבאות רבים ושל סתם חובבי שטח שמחפשים כלי שדאות אמין איכותי ובעל שרידות גבוהה ולא פחות חשוב - לא יקר! (יחסית לחלופות באיכות זהה).

מיותר לציין שזאת גם יכולה להיות מתנה נהדרת לכל גבר חובב מחנאות, הישרדות או סתם כלי לשים בג'יפ למקרה ש.... (והאם יש כאלו שלא?).

היו בטוחים - מה שנראה לכם כמו צעצוע לילד גדול כשהוא זרוק תחת לכסא הג'יפ, או תלוי על הקיר ברגע האמת הופך לכלי הישרדות אולטימטיבי המציל חיים. אמנות הנפחות של קונדור ששורשיה בעל מעל ל-220 שנה הינה מדהימה והכי חשוב יעילה. האמינו לי, זמן זה הינו מספיק כאשר רוצים להבטיח שנקבל כלי עבודה ולחימה המתאימים לשימוש בתנאים קיצונים, נראה כי לעניין זה נפחי קונדור יודעים דבר או שתיים..... ואתם הנהנים העיקריים ובמחיר סביר לכל נפש.

מה שמיוחד בקונדור לדעתי, הינו השימוש הבלתי מתפשר בעורות איכותיים לנרתיקים מעולים ואיכותיים (גם לרוב המצ'טות והמחטבים), בידיות עץ המחוזקות במסמרות אמתניים ברבים מן הדגמים, ובפלדות המחוזקות ללהבים (54-55 רוקוול למשטות ו56-57 רוקוול לסכינים).